Sorun Cevaplayalım

Merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

+90 322 613 45 45

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

  • Evet

    Oy: 3 100.0%
  • Hayır

    Oy: 0 0.0%

  • Kullanılan toplam oy
    3

Mislina

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
54
17,943
83

İtibar Puanı:

Yatak Odası Dekorasyonu için Mükemmel Fikirler
yatakodasi.jpg

Doğru bir yatak odası dekorasyonu, yatak odamızı daha çok sevmemizi ve mutlu hissetmemizi sağlar. Renkleri iyi seçilmiş yatak odaları eşyaları, zemin malzemeleri, şık ve estetik duvarlar, hepsi bir araya gelerek huzur dolu mutlu bir yatak odasını oluştururlar...

Doğru bir yatak odası dekorasyonu için en önemli noktalar nelerdir?
Doğru yatak odası dekorasyonu için püf noktaları nelerdir?


Yatak odası dekorasyonunda nelere dikkat etmek gerekir kendimce bilgilerle baş başasınız :)
Neden kendimce derseniz, her odanın dekorasyonunda kendine has bazı püf noktaları vardır. Her odanın özel renk tonu farklıdır. Bazı odalar daha açık ve parlak renk tonları ile güzel görünürken bazen biraz loş bir ortam odaya daha çok yakışabilir.
Her ne kadar aşkın rengi, romantizmin rengi kırmızı olarak kabul edilmiş gibi görünse de yatak odası dekorasyonunda en romantik renk olarak mor, lila tonları kabul edilir. Yumuşak ve sıcak bir renk tonu olduğu için de özellikle yatak odası dekorasyonlarında sık sık kullanılır. Yatak odasını dekore ederken yapılmaması gereken en önemli şey, odayı karartan, sabah size yataktan çıkma enerjisini vermeyecek bir dekorasyondur. Gün doğumu ile içeri ışık girmesini sağlayan sıcak ve samimi bir yatak odası oldukça önemlidir. Hatta doğru yatak odası dekorayonu için püf noktaları konusundaki ilk kural budur diyebiliriz.

Yatak odanızda sevdiğiniz renk tonlarını, açık ve parlak olmayanlarını bir arada kullanın. Çok parlak ışıl ışıl bir yatak odası kullanışlı olmaz. Huzur verici sakin bir ortam olması için mat tonlar ön plana çıkarılabilir. Enerjisi çok yüksek olmayan, düşük dalga boyu olan mavi gibi renkler de oldukça kullanışlıdır. Tüm yatak odası dekorasyonunda renklerin büyük bir yeri ve önemi vardır, ancak en önemli oldukları oda yatak odası denilebilir.

Yatak odası büyüklüğüne göre seçtiğimiz yataklarımızın yanında dolap ve makyaj masaları vardır. Odada yeterince yer varsa şifonyer gibi ekstra mobilyalar da bulunur. Bir odada ne kadar çok eşya varsa orada o kadar enerji vardır, unutmayın. Bu sebeple doğru yatak odası dekorasyonu için püf noktaları konusunda renklerden sonra eşya miktarı gelir.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

ARZUNAZ

Emektar Üye
Platin Üye
1 Ağu 2019
103
31,369
93
Ankara

İtibar Puanı:

yatak odası dekorasyonuna çok önem verdiğim doğrudur. bu doğrultuda paylaşımınız için teşekkür eder paylaşımlarınızın devamı için sizi takip ettiğimi belirtmek isterim. saygılar
 
Geri
Üst Alt