FerideSancaktar

Tatlişkom
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
25 Tem 2019
340
112,294
93

İtibar Puanı:

İtalyan Yatak Odası Modelleri
Merhaba arkadaşlar kendi 1+1 bekar evimin oturma odasını komple yatak odasına çevirmeye karar verdim artık 6 ay dayandım yeter daha erken yapmam gerekirdi ama neyse yapacak bir şey yok. Yeni yatak odam için ise italyan tarzı yataklardan almak istiyorum. Modellerin hepsi birbirinden güzel ve fiyatıda baya güzel onun için herhangi bir hata yapmamak için sizlere danışmak istedim. Belki aranızda kullananlar vardı tavsiye vermek ister yani aslında sadece kalite için tavsiye vermenize gerek yok tasarım olarakta fikirler sunabilirsiniz. Zaten sizde göreceksiniz birazdan cidden ama cidden hepsi çok güzeller. Hadi geçelim modellere...

339

Sade bir tasarıma sahip ama acaba kırmızı renkleri çok mu çırtlaklaştırmış emin değilim ama minderin yatağın üzerindeki duruş tarzı çok hoşuma gitti. bu duruş tarzında başka bir renkte olabilir bence.

340

Bunda ise özellikle ortadaki o beyaz renkte olan detay çok hoşuma gitti gine farkettiyseniz buda sade bir tasarıma sahip. dolaplarla yatağın uyumu muhteşem.

341

Biliyorum bir çoğunuz belkide bu yatak modelini garipsiyecek ama belkide garip ve değişik olmasından ötürü beğenmiş olabilirim :D Ama rahatlığı konusunda biraz şüpheliyim rahatlık konusunda cidden rahat olduğunu bilsem herhalde direk bunu alırım

342

Evet gegelim şimdi köşeleri yuvartılmış olan yatağımıza. Farkettiniz mi bilmiyorum ama tam arka tarafında altında camdan bir masa geçiyor. Buda alışılmışın dışında bir yatak olduğu için hoşuma gitti.

343

Yatak odası takımında başka hiç bir renk yok sadece Beyaz rengi var kenarlardan ve üzerinden geçen perde ise odaya apayrı bir hava katıyor. Tek düşüncem ise sadece beyaz olması acaba zamanla sıkabilir mi ?

344

Buna diyecek bir şey bulamadım ama listede buda var.
345

Yatak Çok sevimli durmuyor mu ?

346

Bunda ise yatağın altına bir şey yerleştirerek yatağın yükseğe yerleştirilmesi çok hoşuma gitti.

italyan tarzlarındaki yatak odası dekorasyonları daha sade farkettiyseniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

AlyaGülhan

Emektar Üye
Platin Üye
20 Tem 2019
96
33,740
83

İtibar Puanı:

italyanlar mobilya konusunda bence çok başarılılar.
internette okuduğum haberlerde aynı şekilde italyan tasarımcıların aldığı ödülleri görmüştüm. aslında türk mobilya tasarımcıları çok geliştirdi kendisini. yani illa italyan olsun diye değil çok güzel tasarımlar çıkartan firmalarımız mevcut. ondan daha iyisini yapacaklarını biliyorum ancak yapmamalarının sebebi pazarının düşük olması yani alacak kişilerin maddi durumlarını ortaya koyarsak yapmamaları normal. siz bunların birde fiyatını yazında ondan sonra neden üretmedikleri ortaya çıksın.

SuperCadi

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
89
33,448
83

İtibar Puanı:

internette okuduğum haberlerde aynı şekilde italyan tasarımcıların aldığı ödülleri görmüştüm. aslında türk mobilya tasarımcıları çok geliştirdi kendisini. yani illa italyan olsun diye değil çok güzel tasarımlar çıkartan firmalarımız mevcut. ondan daha iyisini yapacaklarını biliyorum ancak yapmamalarının sebebi pazarının düşük olması yani alacak kişilerin maddi durumlarını ortaya koyarsak yapmamaları normal. siz bunların birde fiyatını yazında ondan sonra neden üretmedikleri ortaya çıksın.
katılıyorum sonuçda üretilen mobilyanın bir maliyeti konusu olduğu gibi aynı zamanda satın alacak kitlenin mevcut bütçesi ortada olduğundan dolayı bencede mobilya tasarımcıları böyle modelleri üretmemelerinin en büyük sebebi para :)
yurt dışında 1 nescafe 10 dolar sa türkiyede 5 tl :)

Geri
Üst Alt