Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

  • Evet

    Oy: 3 100.0%
  • Hayır

    Oy: 0 0.0%

  • Kullanılan toplam oy
    3

Talha 

Talha Kerem Yılmaz
Moderator
23 Haz 2019
705
134,670
93
Cologne/Adana

İtibar Puanı:

Bilardo Yemek Masası Modelleri

Bilardo-ve-yemek-masasi-4.jpg


Teknolojinin artmasıyla birlikte mobilya sektöründe birbirinden işlevsel mobilyalar ortaya çıkmaya başladı hem pratiklik hem de kullanışlılık artıyor. İnsanlar her sene daha büyük bir beklentiye girdikleri için mobilya firmalarıda bu büyük beklentiyi karşılayabilmek için firmalar birbiriyle rekabet içersinde her sene birbirinden farklı ve ilginç mobilya ürünleri üretiyorlar. Sizde bu üretilen ilginç mobilyalardan görmek isteyeceğiniz olursa ozaman size ilk olarak önceki başlıklarımızdada bahsetmiş olduğumuz salıncaklı masa olur ya da şimdi bahsedeceğim hem bilardo masası hem de yemek masası olan masadan bahsedeceğim. Çok büyük bir çoğunluk tarafından beğenilen bu modeli sizde eğer istiyorsanız hemen sipariş verebilirsiniz.

Hem yemek masası hem de bilardo masası
Son zamanlarda aklınıza gelmiş olan veya görmüş olduğunuz en ilginç yemek masalarını bir kenara koyun çünkü şimdi size tanıtacağım masa gerçektende ilginizi fazlasıyla çekeceğini düşünüyorum.

Yemek sonrasında bir çoğumuzun yaptığı veya yapması faydalı olacak şey ise hafif bir spor yapmak olacaktır. İşte bu iki farklı şeyi aynı anda ve aynı mekanda yapabilmenizi sağlayan mekanizmaya “ fusion tables” denilmektedir. Bu teknoloji de sürgü şekilde kızaklanarak kayan ve altı bilardo masası bulunan bir yemek masası. Bu şekilde sıra dışı bir tasarıma ve pratikliğe sahip olabilirsiniz. Düşkün olduğunuz hobilerinizi ve zevklerinizi aynı anda yaşayabilmeniz için muhteşem bir fırsat sağlıyor fusion tables masaları.

Bilardo ve yemek masasının nasıl birlikte kullanılacağını az çok anlamış olmalısınız. Normalde yemek masası olarak kullanılan masa gerektiği zaman çok kısa bir süre içersinde bilardo masasına çevirebiliyorsunuz. Böylelikle evinizde yer açısından çok büyük bir yer tasarruf etmiş olacaksınız çünkü ayrı ayrı yemek masası ve bilardo ikisi çok fazla yer kaplayacağından ikisini bir ürüne çevirmiş olacaksınız. Masanın size sunmuş olduğu kolaylık ve pratikliğin yanı sıra salonunuza eşsiz bir tarz oluşturacaksınız. Çoğu insan evinde farklı ve özgün bir tasarım oluşturmak ister bu masa sayesinde çok kolay ve güzel bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bu masaların fiyatını merak ediyorsanız eğer korkmanıza gerek yok normal bir yemek masasına göre uçurumlar kadar fazla bir fark yok var ama olması gerektiği kadar. Tabi sizin alacağınız masanın boyutlarına ve renklerine göre fiyat farkı olacaktır.

Bilardo-ve-yemek-masasi-5.jpg
Bilardo-ve-yemek-masasi.jpg

337

338


Sizler ne düşünüyorsunuz ? Siz olsanız, Bilardo Yemek masası almak istermisiniz ?
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Esra

Prof. Dr. Filozof
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Tem 2019
270
90,298
93
Sakarya

İtibar Puanı:

Geri
Üst Alt