Selin

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
30 Haz 2019
343
109,777
93
Izmit

İtibar Puanı:

Yemek Odası Takımları ve Fiyatları
Merhaba arkadaşlar uyanık olanlarınız varmı şuanda bilmiyorum ama dayanamadım şimdiden paylaşmak istedim.
Başlıktanda anlaşılacağı üzere kendim için seçmiş olduğum birkaç tane Yemek odası takımları var ama hangisini seçeceğime tam karar veremedim. Ben size kısaca aşağıya beğendiğim Yemek odası takımlarından Resimleri ile Fiyat ve nelerini beğendiğimden bahsedeceğim. Sizleri hepinizi biliyorum beni yalnız bırakmazsınız hep beraber güzel bir seçim yaparız. Haa bu arada bahsetmeyi unuttum kimin için alacaksın diye soracak olursanız kendi evim için alacağım biliyorum tek yaşıyorum ama gelen gidenim çok olduğu için ayrıca Güzel yemek yaptığım için ? benim evime çok ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. Şimdi gelelim Yemek odası takımlarını sıralamaya. Yani birazdanda göreceksiniz sadece belli bir tarzda arayış içinde değilim çok farklı farklı tarzlarada açığım Yani illa paylaştıklarıma veya bunlara benzer birşeyler olacak diye birşey yok sizlerde bana değişik takım tavsiyelerinde bulunabilirsiniz.

1- Enza Home Simena Yemek Odası Takımı

291

Enza Home"un Simena Yemek odası Takımı Fiyatı 3887TL
Bu modelde özellikle beğendiğimi belirtem istediğim kapı kulplarının ile arkadaki ayaklı lambanın muhteşem uyumu ve o zarif tasarımın güzelliği çok hoşuma gitti.

2- ModaLife Bianco Yemek Odası Takımı
292

Aslında bir yandanda fazla dikkat çekmeyen bunu gibi sade bir takım mı alsam diye düşünmüyor da değilim ama kararsızım.
ModeLife"ın Bianco Yemek Odası Takımı Fiyatı ise 3490TL

3- Cetmen Antigo Yemek Odası Takımı
293

Cetmen"in Antigo Yemek Odası Takımı Fiyatı ise 4848TL
bu takımda beğendiğim ise sandalyelerin arka tarafının fazla uzun olmaması hemde arkasındaki o dikiş detayları hoşuma gidiyor.

4- Berke Mobilya Quatro Yemek Odası takımı
294

Berke Mobilyanın Quatro Yemek odası takımı fiyatı ise 9107TL
biliyorum diğerlerine göre daha pahalı ama bunuda şu ön taraftaki bank olayına bayıldığım için ekledim listeye.

5- Bellona Mistral Yemek Odası Takımı
295

Bellona Mistral Yemek odası Takımı fiyatı hakkında bir bilgi bulamadım eğer karar verirsem şubeden bilgi alacağım.

6- İstikbal Rosalina Yemek Odası Takımı
296

İstikbal Rosalina Yemek odası takımı maalesef bununda fiyatı hakkına bir bilgi bulamadım ama eğer öğrenirsem buraya ekleyeceğim.

Toplam 6 tane takım paylaştım normalde daha çok vardı ama ben buralara kadar azalttım sizce hangisini ve neden almalıyım?

Aslı.kaya.33

Emektar Üye
Platin Üye
31 Tem 2019
403
129,247
93
Mersin

İtibar Puanı:

Yaa Berke Mobilya çok pahalı geldi bana ama hani kalitesi daha iyiyse birşey demem ama aynı kalitede ise ozaman Enza Home'un Yemek odası takımı daha çok hoşuma gitti özellikle seninde bahsetmiş olduğun o detaylar bencede çok hoş durmuş. Gelelim Modalife in takımına yani kötü değil ama ben olsam almazdım bence çok sade olmuş buda.
İstikbal ve Bellona da gayet güzeller ama fiyat bilgisi yok. Yani hepsini birdaha bir bakıyorum aynen kesinlikle Enza Home'un Yemek odası takımını almalısın ?

MeltemCeylan92

Trip mode ON
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Eyl 2019
207
69,465
93

İtibar Puanı:

Yemek odaların fiyatları baya uygunmuş ben daha da pahalıdır diye düşünüyordum. Hmm takım olara ise benim en çok beğendiğim Çetmen Antigo yemek odası takımı :D

Geri
Üst Alt