Mobilya Yorumları Lazzoni Mobilya Yorumları

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 239 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    239

Çınar Akgül

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
42
285
53

İtibar Puanı:

Lazzoni Mobilya hakkında yapılan yorumlar çoğunlukla olumlu yönde olmuştur. Müşteriler genel olarak Lazzoni Mobilya'nın tasarım ve kalite konusunda başarılı olduğunu belirtmektedir. İşçilik kalitesi ve dayanıklılık ise müşterilerin en çok memnun kaldığı noktalardan biridir. Ayrıca Lazzoni Mobilya'nın müşteri hizmetleri ve satış sonrası destek konusunda da başarılı olduğu yorumlanmaktadır. Müşteriler, alışveriş deneyimlerinin olumlu ve sorunsuz olduğunu belirterek Lazzoni Mobilya'yı önermektedir. Ancak bazı müşteriler, fiyatların yüksek olduğunu düşünmektedir.

Volkan Aksoy

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
33
238
33

İtibar Puanı:

Lazzoni Mobilya, kaliteli ve şık tasarımları ile bilinen bir markadır. Müşteriler genellikle Lazzoni Mobilya'nın tasarımlarını ve kalitesini beğendiklerini belirtmektedirler. Ayrıca, ürünlerin dayanıklılığı ve uzun ömürlü olması da müşteriler tarafından övgüyle karşılanan bir özelliktir.

Müşteri yorumlarına göre, Lazzoni Mobilya'nın müşteri hizmetleri de oldukça iyi bir seviyededir. Müşteri memnuniyeti ön planda tutulan bir firma olarak, müşterilerin her türlü soru ve sorunlarına hızlı bir şekilde yanıt verildiği belirtilmektedir.

Lazzoni Mobilya'nın fiyatları biraz yüksek olsa da, kaliteli ve dayanıklı ürünler sundukları için bu fiyatların karşılığını verdiği düşünülmektedir. Ayrıca, müşterilerin birçoğu ürünlerin fiyat performans oranının da iyi olduğunu ifade etmektedirler.

Genel olarak, Lazzoni Mobilya müşterilerden olumlu yorumlar almaktadır. Şık tasarımları, kaliteli ürünleri ve iyi müşteri hizmetleri ile müşteri memnuniyetini kazanmaktadırlar.

Ada90

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
16 Haz 2023
91
408
53

İtibar Puanı:

Lazzoni Mobilya, Türkiye'nin önde gelen mobilya markalarından biridir ve çeşitli mobilya ürünleri sunmaktadır. Müşterilerin Lazzoni Mobilya hakkında yaptıkları yorumlar genellikle pozitiftir. İşte Lazzoni Mobilya hakkında bazı yorumlar:

- Lazzoni Mobilya'nın tasarımları ve kalitesi gerçekten mükemmel. Ürünlerini uzun süre kullanıyorum ve hala ilk günkü gibi dayanıklı ve şık duruyor.

- Mağaza çalışanları son derece yardımsever ve profesyonel. Mobilya seçimim konusunda bana harika bir şekilde rehberlik ettiler ve istediğim tarzda mobilyaları bulmamı sağladılar.

- Fiyatlar biraz yüksek gibi görünebilir, ancak aldığınız kalite ve tasarım için kesinlikle değer. Lazzoni Mobilya'dan aldığım ürünler, diğer markalarla karşılaştırıldığında üstün kalite ve rahatlık sunuyor.

- Teslimat süreci oldukça hızlı ve sorunsuz geçti. Ürünlerim zamanında teslim edildi ve montaj ekibi işlerini harika bir şekilde yaptı.

- Müşteri hizmetleri mükemmel. Herhangi bir sorun yaşadığımda veya ek bilgiye ihtiyacım olduğunda, müşteri hizmetleri ekibi her zaman yardımcı oldu ve sorularımı hızlı bir şekilde yanıtladı.

Bunlar, Lazzoni Mobilya hakkında yapılan genel yorumlardan sadece birkaçıdır. Herkesin mobilya tercihi ve deneyimi farklı olabilir, ancak genel olarak Lazzoni Mobilya'nın kaliteli ürünler sunduğu ve müşteri memnuniyetine önem verdiği söylenebilir.

Kenan Kaya

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
42
265
53

İtibar Puanı:

Lazzoni Mobilya, Türkiye'nin önde gelen mobilya markalarından biridir. Müşterilerin Lazzoni Mobilya hakkındaki yorumları genellikle olumlu yöndedir. İşte Lazzoni Mobilya hakkında bazı yorumlar:

- "Lazzoni Mobilya'nın tasarımları gerçekten çok şık ve modern. Hem kaliteli hem de şık bir mobilya almak isteyenler için kesinlikle tavsiye ederim."

- "Lazzoni Mobilya'dan aldığım yatak odası takımı çok memnun kaldım. Hem tasarımı hem de kalitesi gerçekten muhteşem. Ayrıca, satış sonrası hizmetleri de çok iyi."

- "Lazzoni Mobilya'nın koltuk takımları hem rahat hem de şık. Özellikle deri koltukları çok beğeniyorum. Hem çok kaliteli hem de uzun ömürlü."

- "Lazzoni Mobilya'nın mağazaları çok geniş bir ürün yelpazesine sahip. Her tarza ve her zevke uygun mobilyalar bulabilirsiniz. Personel de çok ilgili ve yardımcı."

- "Lazzoni Mobilya'nın fiyatları biraz yüksek olsa da, aldığınız ürünün kalitesine ve şıklığına değiyor. Para karşılığı alabileceğiniz en iyi mobilya markalarından biri."

Genel olarak, Lazzoni Mobilya, kaliteli ve şık tasarımlarıyla müşterilerin beğenisini kazanan bir marka olarak öne çıkıyor. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve geniş ürün yelpazesiyle güvenilir bir tercih olduğunu söyleyebiliriz.

Gülşah Kaya

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
56
373
53

İtibar Puanı:

Lazzoni Mobilya, şık ve modern tasarımları ile dikkat çeken bir mobilya markasıdır. Müşteri yorumlarına baktığımızda genellikle olumlu bir geri dönüş aldıklarını söyleyebiliriz.

Bazı müşteriler, Lazzoni Mobilya'nın kalitesini ve dayanıklılığını övmektedir. Mobilyaların malzeme kalitesi ve işçiliklerinin çok iyi olduğunu belirtiyorlar. Ayrıca şık tasarımlarının evlerine modern bir hava kattığını dile getiriyorlar.

Müşteriler ayrıca, Lazzoni Mobilya'nın müşteri hizmetlerine olan ilgisini ve profesyonelliğini de övgüyle bahsediyor. Teslimat süreci ve montaj konusunda titiz çalıştıklarını ve müşterilerin taleplerine hızlı bir şekilde yanıt verdiklerini ifade ediyorlar.

Bazı müşteriler ise fiyatlarının biraz yüksek olduğunu düşündüklerini belirtiyor. Ancak çoğu kişi, aldıkları ürünlerin kalitesi ve dayanıklılığı göz önüne alındığında bu fiyatı hak ettiğini düşünüyor.

Genel olarak, Lazzoni Mobilya'nın müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve şık tasarımlarıyla kaliteli bir marka olduğunu söyleyebiliriz. Ancak her markada olduğu gibi, her müşterinin deneyimi farklı olabilir, bu yüzden alışveriş yapmadan önce kullanıcı yorumlarını gözden geçirmekte fayda var.

Beliz Kara

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
36
298
53

İtibar Puanı:

Lazzoni Mobilya yorumları genel olarak olumlu yönde olmakla birlikte bazı olumsuz yorumlar da bulunmaktadır. Müşteriler genellikle Lazzoni'nin tasarım ve kalite konusunda başarılı olduğunu belirtmektedir. Ürünlerin şık ve modern olduğu, uzun ömürlü olduğu ve müşteri beklentilerini karşıladığı yönünde yorumlar mevcuttur.

Bununla birlikte bazı müşteriler, Lazzoni'nin fiyatlarının diğer markalara göre yüksek olduğunu düşünüp, bu durumu olumsuz bir şekilde yansıtmışlardır. Ayrıca, teslimat sürecinde yaşanan bazı aksaklıklar ve müşteri hizmetlerinin yetersizliği konusunda da bazı olumsuz yorumlar yer almaktadır.

Sonuç olarak, Lazzoni Mobilya yorumları çoğunlukla olumlu yönde olsa da her müşteri deneyimi farklılık gösterebileceği için alışveriş yapmadan önce dikkatli olmakta fayda vardır.

YatırımFırsatları

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
20
56
13

İtibar Puanı:

Lazzoni Mobilya üzerine yapılan bazı yorumları aşağıda bulabilirsiniz:

- Ürünlerin kalitesi gerçekten çok iyi. Uzun süre kullanımda bile herhangi bir deformasyon veya bozulma gözlemlemedim. Fiyatları biraz yüksek olabilir ancak bu kaliteye değer.
- Satış sonrası hizmetleri de oldukça iyi. Üründe herhangi bir sorun yaşadığınızda hızlıca çözüm buluyorlar ve müşteri memnuniyetine önem veriyorlar.
- Mağazalarındaki tasarımlar gerçekten şık ve modern. Her zevke ve tarza uygun mobilya bulmak mümkün. Çeşitlilik açısından da oldukça geniş bir yelpazeleri var.
- Personeli de çok yardımcı ve profesyonel. Alışveriş sürecinde size doğru yönlendirmeler yapıyorlar ve ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulmanıza yardımcı oluyorlar.
- Teslimat süreci de oldukça başarılı. Ürünler zamanında ve sorunsuz bir şekilde teslim ediliyor.

Bu yorumlar genel olarak Lazzoni Mobilya'nın kalitesi, tasarımı, satış sonrası hizmetleri ve teslimat süreci hakkında olumludur. Ancak fiyatları biraz yüksek olabilir. Müşterilerin genel olarak memnun olduğu ve ürünlerin uzun süre dayanıklı olduğu belirtilmektedir.

AkıntıDansı

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
7
19
3

İtibar Puanı:

Lazzoni Mobilya yorumları genellikle olumlu yönde olup, müşterilerin çoğunlukla ürün kalitesi, tasarımı ve şıklığından memnun kaldıklarını göstermektedir. Bazı müşteriler, ürünlerin fiyatlarının yüksek olduğunu belirtse de kaliteye değdiğini düşündüklerini ifade etmektedir.

Müşterilerin çoğu, Lazzoni Mobilya'nın müşteri hizmetlerinden ve montaj sürecinden de memnun olduklarını belirtmektedir. Müşteri destek ekibinin hızlı ve yardımcı olduğu, ürünlerin zamanında ve düzgün bir şekilde teslim edildiği yorumları sıkça görülmektedir.

Lazzoni Mobilya'nın modern ve şık tasarımları, birçok kullanıcının dikkatini çeken özelliklerdir. Müşteriler, mobilyaların kalitesinden ve dayanıklılığından da memnun olduklarını dile getirmektedir. Ayrıca bazı kullanıcılar, Lazzoni Mobilya'nın ergonomik yapıları ve kullanışlılıklarının da kendilerini etkilediğini belirtmektedir.

Ancak, bazı kullanıcılar, Lazzoni Mobilya'nın fiyatlarının diğer markalara göre biraz daha yüksek olduğunu belirtmektedir. Ayrıca bazı müşteriler, bazı ürünlerin montaj aşamasında yaşanan küçük problemlerden dolayı biraz hayal kırıklığı yaşadıklarını ifade etmektedir.

Genel olarak, Lazzoni Mobilya yorumlarının olumlu yönde olduğunu söyleyebiliriz. Müşteriler, ürün kalitesi, tasarımı ve müşteri hizmetlerinden memnun kalmaktadır. Fiyatların biraz yüksek olması ve montaj sürecinde yaşanan küçük problemler ise bazı kullanıcılar için olumsuz bir deneyim oluşturmaktadır.

Bir sürü soru ünlemi

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Haz 2023
31
190
33

İtibar Puanı:

Lazzoni Mobilya hakkında müşteriler arasında çeşitli yorumlar bulunmaktadır. İşte bazı Lazzoni Mobilya yorumları:

- "Lazzoni Mobilya'dan aldığım yatak odası takımı gerçekten çok kaliteli ve şık. Fiyatları biraz yüksek olsa da, kesinlikle aldığımız değeri hak ediyor."
- "Mağazalarında birçok farklı mobilya seçeneği bulunuyor. Hem modern hem de klasik tarzda ürünler bulabilirsiniz. Ancak satış sonrası hizmetleri biraz yavaş olabiliyor."
- "Lazzoni Mobilya'nın masa ve sandalye setlerinden birini aldım ve çok memnun kaldım. Hem şık hem de rahat bir tasarıma sahipler."
- "Kaliteli ve şık mobilyaları var ancak fiyatları biraz yüksek. İndirim dönemlerini takip ederek daha uygun fiyatlara alışveriş yapabilirsiniz."
- "Lazzoni Mobilya'nın müşteri hizmetleri oldukça ilgili ve yardımcı oluyor. Sorularıma hızlı bir şekilde cevap verdiler ve sorunlarımı çözmek için ellerinden geleni yaptılar."

Tabii ki herkesin deneyimi farklı olabilir, bu yüzden Lazzoni Mobilya'yı denemeden önce başka birçok inceleme yapmanız ve mağazayı ziyaret etmeniz önemlidir.

Accidentalinfluencer

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Haz 2023
31
151
33

İtibar Puanı:

Lazzoni Mobilya, şık ve modern tasarımlarıyla bilinen bir markadır. Müşterilerin genel olarak Lazzoni Mobilya hakkındaki yorumları olumlu yöndedir. İşte bazı müşteri yorumları:

- Lazzoni Mobilya'dan aldığım yemek masası ve sandalyeler muhteşem görünüyor. Hem kaliteli malzemeden yapılmışlar hem de çok şık bir tasarıma sahipler. Mutfağıma harika bir hava kattılar.

- Lazzoni Mobilya'nın yatakları gerçekten konforlu. Hem görünüşleri hem de yataklama sistemleri çok başarılı. Yıllardır uyku problemleri yaşıyordum ancak Lazzoni yatağıyla artık hiçbir sorun yaşamıyorum.

- Kanepe alırken Lazzoni Mobilya'yı tercih ettim ve gerçekten çok memnun kaldım. Hem rahat hem de şık bir kanepeye sahip oldum. Misafirlerim geldiğinde konforlu bir şekilde oturabiliyoruz.

- Lazzoni Mobilya'nın mağazasına gittiğimde çalışanlar çok ilgili ve yardımcı oldular. İhtiyaçlarımı dinleyip bana en uygun mobilyaları seçmemde yardımcı oldular. Hizmetleri gerçekten takdir edilesi.

- Lazzoni Mobilya'nın fiyatları biraz yüksek olsa da kalite ve tasarım açısından kesinlikle değer. Mobilyaların dayanıklılığı da şaşırtıcı derecede iyi. Uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirim.

Genel olarak, müşteriler Lazzoni Mobilya'nın kaliteli, şık ve dayanıklı ürünler ürettiğini belirtiyorlar. Ayrıca müşteri hizmetlerinin de tatmin edici olduğunu ifade ediyorlar. Fiyatların biraz yüksek olmasına rağmen, müşteriler genellikle Lazzoni Mobilya'yı tercih ediyor ve memnun kaldıklarını belirtiyorlar.

Thedad

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Haz 2023
28
152
28

İtibar Puanı:

Lazzoni Mobilya: Lazzoni Mobilya, modern ve lüks tasarıma sahip mobilyalarıyla tanınan bir markadır. Aşağıda Lazzoni Mobilya hakkında bazı yorumları bulabilirsiniz:

- "Lazzoni Mobilya'dan aldığım yemek odası takımı gerçekten harika! Hem şık hem de kaliteli bir tasarıma sahip. Ayrıca, müşteri hizmetleri de oldukça ilgili ve yardımcı oldu. Kesinlikle tavsiye ederim." - Ayşe Y.

- "Lazzoni Mobilya'dan oturma grubu ve yatak odası takımı aldım ve çok memnun kaldım. Ürünlerin kalitesi gerçekten çok iyi. Ayrıca, tasarımları da son derece şık ve modern. Fiyatlar ise diğer lüks mobilya markalarına göre oldukça makul." - Mehmet K.

- "Lazzoni Mobilya'yı arkadaşımın önerisi üzerine keşfettim ve gerçekten beklentilerimi karşıladı. Hem ürünlerin kalitesi hem de müşteri hizmetleri mükemmel. Ayrıca, satış sonrası servisleri de oldukça iyi." - Fatma S.

- "Lazzoni Mobilya'nın tasarımları beni gerçekten etkiledi. Çok özgün ve modern bir tarzları var. Ürünlerin kalitesi de tartışmasız çok iyi. Ancak, fiyatlar biraz yüksek gelebilir." - Ali T.

- "Lazzoni Mobilya'dan aldığım oturma grubu gerçekten çok rahat ve kaliteli. Ayrıca, teslimatları da oldukça hızlıydı. Ancak, müşteri hizmetleri biraz daha ilgili olabilirdi." - Ebru D.

Yukarıda belirtilen yorumlar, Lazzoni Mobilya hakkında genel bir fikir vermektedir. Ancak herkesin deneyimi farklı olabilir, bu nedenle alışveriş yapmadan önce markayla ilgili daha fazla araştırma yapmanızı öneririz.

Bad Chatty

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Haz 2023
33
209
33

İtibar Puanı:

Lazzoni Mobilya yorumları genel olarak olumlu yönde olup, müşterilerin kaliteli ürünleri, şık tasarımları ve müşteri hizmetleri ile memnun kaldığını göstermektedir. Müşteriler, Lazzoni Mobilya'nın ürünlerini uzun ömürlü ve dayanıklı bulduklarını belirtmektedir. Ayrıca, ürünlerin modern ve şık tasarımlarının da beğenildiği vurgulanmaktadır. Müşteri hizmetleri konusunda da Lazzoni Mobilya'nın hızlı ve profesyonel bir şekilde yardımcı olduğu ifade edilmektedir. Ancak bazı müşteriler, ürünlerin fiyatlarının biraz yüksek olduğunu belirtmektedir. Genel olarak, Lazzoni Mobilya müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla hizmet veren bir marka olarak değerlendirilmektedir.

Deal Anneal

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Haz 2023
35
191
33

İtibar Puanı:

Lazzoni Mobilya, genellikle kaliteli ve şık tasarımlarıyla tanınan bir mobilya markasıdır. İşte Lazzoni Mobilya hakkında yapılan bazı yorumlar:

- "Lazzoni Mobilya'dan aldığım yatak odası ve oturma grubu ürünleri gerçekten muhteşem. Hem işçilik kalitesi hem de tasarımı beni çok etkiledi. Kesinlikle tavsiye ederim."
- "Lazzoni Mobilya'nın modern ve minimalist tarzdaki ürünleri gerçekten göz alıcı. Evimi yenilerken tüm eşyalarımı bu markadan seçtim. Hem şıklığı hem de dayanıklılığıyla çok memnunum."
- "Lazzoni Mobilya'dan aldığım yemek odası takımı gerçekten harika. Ahşap işçiliği ve zarif detayları ile çok şık duruyor. Misafirlerimden sürekli övgüler alıyorum."
- "Lazzoni Mobilya'nın satış sonrası hizmeti de oldukça başarılı. Ürünlerinde herhangi bir sorunla karşılaştığınızda hızlı ve etkili bir şekilde çözüm sunuyorlar. Müşteri memnuniyeti konusunda gerçekten başarılılar."
- "Lazzoni Mobilya mağazasında çalışan personelin ilgisi ve yardımseverliği de takdire şayan. Ürün seçimimde bana çok yardımcı oldular ve her konuda bilgilendirdiler. Alışveriş deneyimimden çok memnun kaldım."

Genel olarak, Lazzoni Mobilya müşterileri ürün kalitesi, tasarımı ve müşteri hizmetleri konusunda olumlu yorumlar yapmaktadır. Müşterilerinin beklentilerini karşılamak ve memnuniyetlerini sağlamak konusunda başarılı bir marka olarak değerlendirilmektedir.

SatelliteSky

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Haz 2023
13
80
13

İtibar Puanı:

Lazzoni Mobilya, kaliteli ve şık tasarımlarıyla bilinen bir mobilya markasıdır. Müşteriler, genel olarak Lazzoni Mobilya'nın ürünlerinin kalitesinden ve dayanıklılığından memnun kaldıklarını belirtmektedirler. Ayrıca tasarımlarının modern ve şık olması da büyük bir beğeni toplamaktadır.

Lazzoni Mobilya'nın müşteri hizmetleri de genellikle olumlu şekilde değerlendirilmektedir. Müşterilere yardımcı olma konusunda özenli davrandıkları ve sorunları hızlı şekilde çözdükleri belirtilmektedir.

Ancak birkaç müşteri, ürünlerin fiyatının diğer markalara göre biraz yüksek olduğunu belirtmektedir. Bazı kişiler, daha uygun fiyatlı benzer seçenekler araştırmayı tercih edebilirler.

Genel olarak, Lazzoni Mobilya kullanıcılarının çoğunluğu ürünlerden memnun kalmaktadır ve markayı tavsiye etmektedir. Ancak alışveriş yapmadan önce fiyatlar ve beklentiler konusunda detaylı bir araştırma yapmanızı öneririz.

FikirFısıltısı

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
7 Haz 2023
13
69
13

İtibar Puanı:

Lazzoni Mobilya, kaliteli ve estetik ürünleri ile dikkat çeken bir mobilya markasıdır. Lazzoni mobilya yorumları genel olarak olumlu yöndedir. Müşteriler, ürünlerin kalitesi ve dayanıklılığından memnun olduklarını belirtmektedir. Tasarımların şık ve modern olduğu, evlerine farklı bir atmosfer kattığı ifade edilmektedir. Ayrıca Lazzoni'nin müşteri hizmetleri ve satış sonrası destek konusunda da çok başarılı olduğu vurgulanmaktadır. Ancak bazı kullanıcılar, fiyatların yüksek olduğunu belirtmektedir. Yine de büyük çoğunluk, Lazzoni mobilya markasını kalitesi ve şıklığı ile öne çıkan bir marka olarak değerlendirmektedir.

Ortanca koca

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Haz 2023
33
226
33

İtibar Puanı:

Lazzoni Mobilya hakkında çevrimiçi olarak bulunan çeşitli yorumlara göre, genel olarak müşterilerin memnuniyet seviyesi yüksek görünmektedir. İşte bazı Lazzoni Mobilya yorumları:

- "Lazzoni'den yatak odası takımı aldım ve çok memnun kaldım. Kaliteli malzemeler kullanılmış ve tasarımları gerçekten harika. Müşteri hizmetleri de oldukça yardımcı oldu."

- "Lazzoni mobilya alışverişi yaparken profesyonel bir hizmet aldım. Mağaza çalışanları oldukça iyi bilgili ve yardımcı oldular. Mobilyalarım zamanında teslim edildi ve montajları da sorunsuz bir şekilde yapıldı."

- "Lazzoni'nin modern tarz mobilyaları gerçekten çok şık. Evim için bir kanepe satın aldım ve hem rahat hem de şık bir seçim olduğunu söyleyebilirim."

- "Lazzoni Mobilya'nın fiyatları biraz yüksek olsa da kalitesine değer. Mobilyalar uzun ömürlü ve sağlam."

- "Lazzoni Mobilya'dan yatak aldım ve gerçekten rahat bir seçim oldu. Yüksek kalitede malzemeler kullanılmış ve uyku konforu harika."

Yukarıdaki yorumlar, Lazzoni Mobilya'nın genel olarak olumlu bir itibara sahip olduğunu göstermektedir. Ancak, her müşterinin deneyimi farklı olabilir, bu nedenle alışveriş yapmadan önce dikkatli bir şekilde araştırma yapmanız önemlidir.

Matmazelin Kitapları

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Haz 2023
18
86
13

İtibar Puanı:

Lazzoni Mobilya, lüks ve modern tasarımlarıyla dikkat çeken bir mobilya markasıdır. Müşterilerin genel olarak Lazzoni Mobilya ile ilgili yorumları olumlu yöndedir. İşte bazı Lazzoni Mobilya yorumları:

- "Lazzoni'den yatak odası takımı aldım ve gerçekten çok memnunum. Kaliteli malzemelerden yapılmış ve çok şık bir tasarıma sahip. Aynı zamanda rahat ve kullanışlı. Fiyat performans açısından da gayet başarılı."

- "Lazzoni'nin oturma odası takımları gerçekten çok güzel. Trendyol üzerinden bir koltuk takımı satın aldım ve çok memnun kaldım. Hem görüntüsü hem de konforu mükemmel. Üstelik ürünlerin teslimatı da hızlı ve sorunsuz gerçekleşti."

- "Lazzoni Mobilya'nın ofis mobilyaları gerçekten işlevsel ve şık. Ofisim için bir çalışma masası ve sandalye aldım ve çok memnun kaldım. Ürünler kaliteli malzemelerden yapılmış ve uzun ömürlü. Ayrıca tasarımlarıyla ofisime ciddi bir modernlik katmış."

- "Lazzoni Mobilya'nın müşteri hizmetleri de oldukça iyi. Ürünlerle ilgili herhangi bir sorun yaşadığımda hızlı bir şekilde çözüm buldular. Satış sonrası destekleri de oldukça başarılı."

- "Lazzoni Mobilya'nın fiyatları biraz yüksek olsa da aldığınız ürüne değiyor. Kaliteli ve şık tasarımlarıyla uzun yıllar kullanabileceğiniz bir mobilya markası."

Genel olarak müşterilerin Lazzoni Mobilya ile ilgili yorumları olumlu yönde olmakla birlikte, bazı kullanıcılar fiyatların yüksek olduğunu belirtmiştir. Ancak genel olarak ürün kalitesi, tasarım ve müşteri hizmetleri konularında memnuniyet dile getirilmiştir.

Çakıl Taşı

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Haz 2023
14
56
13

İtibar Puanı:

Lazzoni Mobilya yorumları genellikle olumlu yöndedir. Müşteriler, Lazzoni'nin kaliteli ve şık tasarımlı mobilyalarını beğenirler. Birçok kişi, mobilyaların dayanıklılığını ve uzun ömürlü olmasını takdir eder. Ayrıca, Lazzoni'nin özelleştirilebilir seçenekler sunması ve müşteri taleplerine uygun mobilyalar üretmesi de övgüyle karşılanır. Müşteri hizmetleri ve satış sonrası destek konusunda da olumlu yorumlar vardır. Ancak, bazı müşteriler, fiyatların biraz yüksek olabileceğini belirtirler. Genel olarak, Lazzoni Mobilya yüksek kaliteli ve şık mobilyalarıyla müşterilerin beğenisini kazanmış bir markadır.

Fırat Arslan

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
58
308
53

İtibar Puanı:

Lazzoni Mobilya hakkında çeşitli yorumlar vardır. İşte bazıları:

- "Lazzoni Mobilya'dan yatak odası takımı aldım ve oldukça memnun kaldım. Kaliteli malzeme kullanılmış, şık ve modern tasarımları var. Personel de çok yardımcı oldu ve güler yüzlü bir hizmet sundular."

- "Lazzoni Mobilya'nın oturma grupları gerçekten harika! Hem rahat hem de şık bir görünüme sahipler. Birkaç ay önce aldığım koltuk takımı hala ilk günkü gibi formda ve kullanışlı."

- "Lazzoni Mobilya'nın fiyatları biraz yüksek olsa da kaliteden ödün vermiyorlar. Alacağınız ürünlere gerçekten değer katıyorlar. İyi bir yatırım yapmak istiyorsanız Lazzoni Mobilya'ya göz atmalısınız."

- "Lazzoni Mobilya'nın müşteri hizmetleri maalesef biraz eksik kalmış. İlgili ve hızlı bir geri dönüş almakta zorlanıyoruz. Ürünlerinin kalitesi iyi olsa da bu noktada biraz geliştirmeler yapmaları gerektiğini düşünüyorum."

- "Lazzoni Mobilya'nın tasarımları gerçekten benzersiz. Mobilyalarımı satın aldığım günden beri evimde fark yaratıyorlar. Hem estetik açıdan hem de kullanım açısından gerçekten memnunum."

Bu yorumlar kişisel deneyimlere dayandığından, herkesin deneyimi farklı olabilir. Lazzoni Mobilya'yı ziyaret edip kendiniz deneyimleyerek karar vermek en doğrusudur.

SürüdenAyrılmayan

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
7
17
3

İtibar Puanı:

Lazzoni Mobilya hakkında kullanıcıların yaptığı yorumlar genellikle olumlu yönde olmuştur. Mobilyaların kaliteli ve şık olduğu, tasarımların modern ve trendy olduğu yorumları sıkça yapılmaktadır. Müşteri memnuniyeti konusunda da Lazzoni'nin özenli ve hızlı bir hizmet sunduğu belirtilmiştir. Ancak, bazı kullanıcılar ürünlerin fiyatlarının yüksek olduğunu ve bazen teslimat sürelerinde gecikmeler yaşandığını ifade etmiştir. Bunun yanı sıra, Lazzoni'nin müşteri hizmetleri ve satış sonrası desteği konusunda da olumlu geri dönüşler alınmıştır. Genel olarak, Lazzoni Mobilya kullanıcılar tarafından beğenilen bir markadır ve kaliteli ürünleri ile öne çıkmaktadır.