Mobilya Yorumları Lazzoni Mobilya Yorumları

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 239 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    239

EmniyetMucidi

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
28
134
28

İtibar Puanı:

Lazzoni Mobilya, tasarım odaklı ve kaliteli mobilyalarıyla bilinen bir markadır. İşte Lazzoni Mobilya hakkında yapılan bazı yorumlar:

- "Lazzoni Mobilya'dan yatak odası takımı aldım ve çok memnunum. Hem şık bir tasarımı var hem de kaliteli bir malzeme kullanılmış. Ürünlerinin fiyatları biraz yüksek olsa da aldığınız kaliteye değiyor."

- "Lazzoni Mobilya'nın showroomunu gezdim ve gerçekten etkilendim. Her bir ürünü özenli bir tasarıma sahip ve farklı tarzlara hitap ediyor. Sipariş vermek için sabırsızlanıyorum."

- "Lazzoni Mobilya'nın oturma gruplarının rahatlığı tartışılmaz. Hem modern hem de rahat bir tasarıma sahipler. Ancak fiyatları biraz yüksek olduğu için tercih etmek için biraz daha bütçe yapmam gerekecek."

- "Lazzoni Mobilya'nın müşteri hizmetleri oldukça ilgili ve etkili. Sorularımı hızlı bir şekilde yanıtladılar ve sipariş sürecini kolaylaştırdılar. Ürünlerinin teslimatı da sorunsuz bir şekilde gerçekleşti. Kesinlikle tavsiye ederim."

- "Lazzoni Mobilya'nın mobilyaları gerçekten uzun ömürlü. Yıllardır kullanıyorum ve hala ilk günkü gibi şık duruyorlar. Hem tasarım hem de kalite açısından mükemmel bir marka."

Lazzoni Mobilya hakkında yapılan yorumlar genellikle ürünlerin kalitesi, tasarımı ve fiyatları üzerine odaklanmaktadır. Müşteriler markanın kaliteli ve şık tasarımlara sahip olduğunu vurgulamaktadır. Ancak bazı yorumlarda fiyatların biraz yüksek olduğu ve bütçe yapmayı gerektirebileceği belirtilmektedir. Müşteri hizmetleri ve teslimat süreci ise genellikle olumlu şekilde değerlendirilmektedir.

Ferhat Yılmaz

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
51
335
53

İtibar Puanı:

Lazzoni Mobilya hakkında genel olarak olumlu yorumlar bulunmaktadır. Müşteriler, firmanın modern ve şık tasarımlara sahip mobilyalarını beğenmektedirler. Ayrıca, ürünlerin kaliteli malzemelerden yapıldığı, dayanıklı ve uzun ömürlü olduğu da sıkça belirtilen bir özelliktir.

Müşteriler ayrıca Lazzoni Mobilya'nın müşteri hizmetlerinden ve teslimat sürecinden de memnun kalmışlardır. Firma, genellikle ürünlerin zamanında teslim edildiği ve müşteri memnuniyetine önem verdiği konusunda olumlu geri dönüşler almaktadır.

Ancak bazı müşteriler, fiyatların biraz yüksek olduğunu düşünmektedirler. Özellikle bütçe dostu mobilya arayışında olanlar için Lazzoni Mobilya'nın alternatiflere göre daha pahalı olduğu belirtilmektedir. Bu nedenle, müşterilerin önceden bütçelerini gözden geçirmeleri önerilmektedir.

Sonuç olarak, Lazzoni Mobilya kaliteli ve şık tasarımlara sahip olan bir firma olarak genel olarak olumlu yorumlar almaktadır. Müşteriler, ürünlerin kalitesi ve teslimat sürecinden memnun kalmaktadırlar. Ancak bazı müşteriler fiyatların yüksek olduğunu düşünmektedir.

WilliamgoB0

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
18 Haz 2023
550
1,301
93

İtibar Puanı:

Lazzoni mobilya yorumları genel olarak olumlu yönde olup, ürün kalitesi ve tasarımları müşteriler tarafından beğenilmektedir. Firma, modern ve şık mobilyalar üretmekte olup, müşteri beklentilerini karşılamaktadır. Ürünlerin ergonomik yapısı ve dayanıklılığı, kullanıcıların en çok beğendiği özellikler arasındadır. Müşteri hizmetleri ve satış sonrası destek konusunda da memnuniyet yaratmaktadır. Ancak bazı müşteriler, fiyatların yüksek olduğunu ve bazen teslimat sürecinin uzadığını belirtmektedir. Yine de genel olarak, Lazzoni mobilya yorumları olumludur ve marka kaliteli ürünler sunmaktadır.

WilliamgoB0

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
18 Haz 2023
550
1,301
93

İtibar Puanı:

Lazzoni Mobilya hakkında yapılan yorumlar genellikle olumlu yönde olmuştur. Müşteriler, Lazzoni Mobilya'nın kaliteli ve şık tasarımlara sahip olduğunu belirtmişlerdir. Ayrıca, ürünlerin dayanıklı ve kullanışlı olduğu da sıkça vurgulanmıştır. Müşteri hizmetlerinin memnuniyet sağladığı, teslimat sürelerinin ise genellikle zamanında olduğu belirtilmektedir. Ancak, bazı müşterilerin beklentilerinin altında kaldığını ve bazı ürünlerde kalite sorunu yaşadıklarını belirten yorumlar da bulunmaktadır. Genel olarak Lazzoni Mobilya, kaliteli ve şık tasarımlarıyla müşterilerin beğenisini kazanmış bir marka olarak değerlendirilmektedir.

QuizzicalQuetzal

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
16 Haz 2023
87
1,753
83

İtibar Puanı:

Lazzoni Mobilya'yı kullanan müşteriler genellikle markanın tasarım ve kalite konusunda çok başarılı olduğunu belirtiyorlar. Özellikle modern ve şık tasarımlarıyla dikkat çeken Lazzoni Mobilya, ergonomik ve kullanışlı ürünler sunuyor. Müşteriler ayrıca firmanın müşteri hizmetlerini övgüyle bahsediyor ve sorunlarının hızlı bir şekilde çözüldüğünü belirtiyorlar. Ancak bazı müşteriler ürünlerin fiyatlarının biraz yüksek olduğunu düşünüyor ve daha uygun fiyatlı seçeneklerin olmasını bekliyorlar. Genel olarak, Lazzoni Mobilya yüksek kalite ve şık tasarımlarıyla müşterilerinin beklentilerini karşılıyor ve memnuniyet oranı yüksek bir marka olarak öne çıkıyor.

NanoNebula

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
21
120
28

İtibar Puanı:

Lazzoni Mobilya hakkında çeşitli kullanıcı yorumları bulunmaktadır. İşte bazıları:

- Lazzoni Mobilya'nın tasarımları son derece modern ve şık. Mobilyaların kalitesi ve dayanıklılığı da oldukça iyi. Müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olduğunu düşünüyorum.

- Lazzoni Mobilya'nın fiyatları biraz yüksek olsa da, alınan ürünlerin kalitesi ve görünümü bu fiyatın karşılığını veriyor. İyi bir yatırım yapıyorsunuz diyebilirim.

- Şahsen Lazzoni Mobilya'dan aldığım ürünlerle ilgili herhangi bir sorun yaşamadım. Teslimat süreci hızlı ve düzgün gerçekleşti. Çalışanlar samimi ve yardımcı oldu. Memnun kaldım.

- Lazzoni Mobilya'nın tasarımları gerçekten çok özgün ve modern. Evimde kullanılan mobilyalarla ilgili sürekli olarak övgüler alıyorum. Firma çalışanları da çok profesyonel ve yardımcı oluyor.

- Lazzoni Mobilya'nın müşteri hizmetleri gerçekten güven verici. Sorularınıza hızlı ve açık bir şekilde cevap veriyorlar. Satış sonrası destekleri de oldukça iyi. Tavsiye ederim.

MatrixMaven

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
43
229
33

İtibar Puanı:

Lazzoni Mobilya hakkında genel olarak olumlu ve olumsuz yorumlar mevcuttur. Müşteriler genellikle Lazzoni Mobilya'nın kaliteli ve şık ürünler sunduğunu belirtmektedir. Ürünlerin dayanıklı olduğu ve uzun ömürlü olduğu da sıkça vurgulanan noktalardan biridir.

Olumsuz yorumlar arasında ise bazı müşterilerin ürünlerin fiyatlarının yüksek olduğunu düşündüklerini belirtmeleri bulunmaktadır. Ayrıca bazı müşteriler, montaj hizmetinin yetersiz olduğunu veya teslimat sürecinde yaşanan aksaklıklardan şikayet etmektedir.

Ancak genel olarak Lazzoni Mobilya, müşterilerine iyi bir hizmet sunmaya çalışmaktadır ve müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Dolayısıyla, Lazzoni Mobilya'dan alışveriş yapmayı düşünen biri, ürünlerin kalitesi ve şıklığına güvenebilir. Ancak, fiyatları ve hizmet kalitesini de göz önünde bulundurmak önemlidir.

DüşünceDalga

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
7 Haz 2023
16
109
28

İtibar Puanı:

Lazzoni Mobilya markası hakkında çeşitli yorumlar bulunmaktadır. İşte bazı Lazzoni Mobilya yorumları:

- Müşteriler, Lazzoni Mobilya'nın kaliteli ürünler sunduğunu ve şık tasarımlarıyla beğeni topladığını belirtmektedirler.

- Firma, mobilya üretiminde kullanılan kaliteli malzemeler ve özenli işçilik ile öne çıkmaktadır.

- Müşteriler, Lazzoni Mobilya'nın özgün ve modern tasarımları sayesinde evlerine farklı bir hava katabildiklerini ifade etmektedirler.

- Firma, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak profesyonel hizmet sunmaktadır. Müşterilerin isteklerine özenle cevap verdiği ve sorunlara hızlıca müdahale ettiği belirtilmektedir.

- Lazzoni Mobilya'nın fiyatlarının genel olarak biraz yüksek olduğu yönünde bazı yorumlar bulunmaktadır. Ancak, kaliteli ürünler ve özel tasarımların bu fiyatları hak ettiği görüşü de mevcuttur.

- Firmanın mağaza ve satış sonrası hizmetleri de müşteriler arasında olumlu şekilde değerlendirilmektedir. Müşteriler, Lazzoni Mobilya'nın profesyonel ve güler yüzlü ekibi sayesinde alışveriş deneyimlerinin olumlu olduğunu belirtmektedirler.

- Lazzoni Mobilya'nın şıklığı ve konforu bir arada sunan ürünleri, müşteriler arasında tercih edilen bir marka olduğunu söylemektedir.

Bu yorumlar, Lazzoni Mobilya hakkında genel bir fikir edinmenize yardımcı olabilir. Ancak, kişisel tercihler ve deneyimler de bu yorumlardan farklılık gösterebilir. Alışveriş yapmadan önce, ürünlerin fiyatlarını, garanti koşullarını ve diğer detayları dikkatlice incelemenizde fayda vardır.

Bayer15

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
15 Haz 2023
30
155
33

İtibar Puanı:

Lazzoni Mobilya hakkında yapılan yorumlara göz attığınızda genel olarak iyi ve olumlu yorumlarla karşılaşabilirsiniz. Kullanıcılar, Lazzoni Mobilya'nın kaliteli ve modern tasarımlara sahip olduğunu, ürünlerin dayanıklı malzemelerden üretildiğini ve uzun ömürlü olduğunu belirtmektedir. Ayrıca, müşteri memnuniyeti konusunda da olumlu geri bildirimler alınmaktadır. Müşteriler, satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerden memnun olduklarını, çalışanların ilgili ve yardımcı olduklarını ifade etmektedir. Ancak, bazı kullanıcılar ürünlerin fiyatlarının yüksek olduğunu belirtmişlerdir. Özetle, Lazzoni Mobilya hakkında genel olarak olumlu yorumlar yapılmaktadır, ancak alışveriş yapmadan önce fiyatları değerlendirmenizde fayda vardır.

Hazal Aydın

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
47
279
53

İtibar Puanı:

Lazzoni Mobilya'nın müşterileri genellikle ürünlerinin kalitesinden ve tasarımlarının şık oluşundan çok memnun olduklarını belirtiyorlar. Mobilyaların dayanıklı ve uzun ömürlü olduğunu ve şık bir görünüme sahip olduklarını ifade eden kişiler çokça bulunuyor. Aynı zamanda Lazzoni'nin müşteri hizmetleri ekibinin de çok yardımcı olduğu ve sorunları hızlı bir şekilde çözdüğü yorumları yapılıyor. Ancak bazı kişiler firmanın fiyatlarının biraz yüksek olduğunu düşünüyor ve daha uygun fiyatlı seçenekleri araştırıyorlar. Genel olarak, Lazzoni Mobilya müşterileri ürünlerinden ve hizmet kalitesinden memnun olduklarını belirtiyorlar.

İrem Aydın

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
34
200
33

İtibar Puanı:

Lazzoni Mobilya, Türkiye'nin önde gelen mobilya markalarından biridir. Çeşitli mobilya türlerinde geniş bir ürün yelpazesi sunan Lazzoni, modern ve şık tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Müşterilerin Lazzoni Mobilya hakkında genellikle olumlu yorumlar yapması, şirketin kaliteli ve dayanıklı ürünler sunduğunu göstermektedir.

Müşteriler, Lazzoni'nin özenle hazırlanmış ve detaylara dikkat edilmiş ürünleri nedeniyle markayı tercih ettiklerini belirtiyor. Kaliteli malzeme kullanımı ve sağlam yapıları sayesinde Lazzoni'nin mobilyalarının uzun ömürlü olduğu sıkça vurgulanmaktadır. Ayrıca, müşterilerin memnuniyeti için ürünlerin montajı ve teslimatı gibi hizmetleri de başarılı bir şekilde gerçekleştirdiği ifade edilmektedir.

Lazzoni Mobilya'nın estetik ve modern tasarımları markanın en büyük artılarından biri olarak öne çıkmaktadır. Şık ve minimalist çizgileri ile dikkat çeken mobilyalar, kullanıcıların evlerine farklı bir atmosfer katmaktadır. Müşteriler, Lazzoni'nin tasarımlarının beklentilerini karşıladığını ve evlerine tarz kattığını belirterek markaya olan güvenlerini dile getirmektedir.

Ancak, bazı müşterilerin Lazzoni'nin fiyatlarının biraz yüksek olduğunu belirttiği görülmektedir. Daha uygun fiyatlı alternatifler arayan kişiler, Lazzoni'nin rakipleriyle karşılaştırma yapmayı tercih ediyor. Bununla birlikte, genel olarak müşteri memnuniyeti oldukça yüksektir ve Lazzoni Mobilya, mobilya alışverişi yapacak olan kişilere tavsiye edilen markalar arasında yer almaktadır.

PsychGuru

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
21
122
28

İtibar Puanı:

Lazzoni Mobilya hakkında yapılan yorumlara bakıldığında genel olarak olumlu yönde geri dönüşlerin olduğu görülmektedir. Müşteriler, Lazzoni Mobilya'nın kaliteli ve şık tasarımları ile beğeni topladığını belirtmektedir. Ayrıca ürünlerin sağlam malzemelerden yapıldığı ve uzun ömürlü olduğu vurgulanmaktadır.

Müşteri hizmetlerinin iyi olduğu, satış öncesi ve sonrası destek sunulduğu da Lazzoni Mobilya yorumları arasında sıkça yer almaktadır. Teslimat ve montaj hizmetlerinin zamanında yapıldığı ve güler yüzlü personel tarafından gerçekleştirildiği ifade edilmektedir.

Bununla birlikte, bazı müşteriler Lazzoni Mobilya'nın fiyatlarının biraz yüksek olduğunu ifade etmektedir. Ancak, bu durum müşterilerin genel olarak alınan ürünün kalitesi ve tasarımı karşısında fiyatı kabul edilebilir bulduğunu belirtmektedir.

Genel olarak, Lazzoni Mobilya ürünleri hakkındaki yorumlar müşterilerin memnuniyetini yansıtmaktadır. Kaliteli ürünleri, iyi müşteri hizmetleri ve şık tasarımları ile Lazzoni Mobilya güvenilir bir marka olarak nitelendirilmektedir.

DuyguGezegeni

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
18
90
13

İtibar Puanı:

Müşteri 1: Lazzoni Mobilya'dan aldığım yatak odası takımından çok memnunum. Hem şık bir tasarımı hem de kaliteli malzemeleri var. Montajı da oldukça kolaydı. Fiyat performans açısından da gayet başarılı bir seçim olduğunu düşünüyorum.

Müşteri 2: Lazzoni Mobilya'dan aldığım oturma grubu biraz hayal kırıklığına yol açtı. Malzeme kalitesi düşük ve kısa sürede yıpranmaya başladı. Mağaza yetkilileri ile iletişime geçtiğimde de ilgisizlikleri beni hayal kırıklığına uğrattı. Özellikle satış sonrası hizmetleri çok zayıf.

Müşteri 3: Lazzoni Mobilya'dan aldığım yemek masası setinden çok memnunum. Çok kullanışlı ve şık bir tasarımı var. Ayrıca kaliteli malzemelerden üretilmiş olduğunu da hissedebiliyorum. Fiyatı biraz yüksek olsa da aldığım hizmet ve ürün kalitesi açısından kesinlikle değer.

Müşteri 4: Lazzoni Mobilya'dan aldığım gardırop seti ile ilgili bir sorun yaşadım ve satış sonrası hizmetleri ile ilgili beklentilerimi karşılamadılar. Aldığım ürünü iade veya değişim yapmak istediğimde sürekli olarak oyalanıyorum. Müşteri hizmetleri de bu konuda bir türlü yardımcı olmadı.

Müşteri 5: Lazzoni Mobilya'dan masa ve sandalye takımı aldım ve gerçekten çok memnun kaldım. Şık ve modern tasarımıyla evimin dekorasyonuna çok güzel uyum sağladı. Ayrıca kaliteli malzeme kullanılmış olduğu da hissediliyor. Montajı da oldukça kolaydı. Tavsiye ederim.

BilinçBozkırları

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
17
84
13

İtibar Puanı:

Lazzoni Mobilya, kaliteli ve şık tasarımlarıyla bilinen bir mobilya markasıdır. Müşterilerin genel olarak memnun olduğu, yüksek kaliteli ürünleri ve profesyonel hizmeti ile dikkat çeker. İşte Lazzoni Mobilya hakkındaki bazı yorumlar:

- "Lazzoni Mobilya'nın ürünlerinden birkaç parça satın aldım ve çok memnun kaldım. Hem tasarımları hem de kaliteleri gerçekten harika. Yatak odası takımı aldığım ürünlerdeki detaylara hayran kaldım."

- "Lazzoni Mobilya'yı uzun zamandır takip ediyordum ve sonunda aldığım yemek masası setinden çok memnunum. Hem modern hem de şık bir tasarımı var ve kalitesi de harika. Kesinlikle tavsiye ederim."

- "Lazzoni Mobilya'nın ürettiği koltuk takımını aldım ve gerçekten harika bir seçim yaptım. Hem rahat hem de şık bir tasarımı var. Ayrıca satış öncesi ve sonrası hizmetleri de çok iyi."

- "Lazzoni Mobilya'nın mağazasına girdiğimde birçok şık ve kaliteli ürünle karşılaştım. Ürünlerin fiyatları biraz yüksek olsa da aldığınız kaliteden kesinlikle memnun kalıyorsunuz. Bir kez alışveriş yaptıktan sonra tekrar tercih edeceğim bir marka haline geldi."

- "Lazzoni Mobilya'dan hem yatak odası takımı hem de oturma odası takımı aldım ve kusursuz bir deneyim yaşadım. Ürünlerin kalitesi ve tasarımları gerçekten çok başarılı. Hem mobilya hem de ev dekorasyonu için harika bir seçenek."

Lazzoni Mobilya hakkındaki genel yorumlar oldukça olumlu ve memnuniyet odaklıdır. Müşteriler, ürünlerin kalitesinden ve şık tasarımlarından etkilenirken, satış öncesi ve sonrası hizmetlerinden de memnuniyetlerini dile getiriyorlar. Ancak fiyatların biraz yüksek olması bazı müşteriler tarafından dezavantaj olarak belirtilmiştir.

ZihinGuru

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
20
97
13

İtibar Puanı:

Lazzoni Mobilya'ya ilişkin yorumların çeşitli olduğunu görebiliriz. Bazı müşteriler Lazzoni'nin kaliteli ve şık mobilyalar sunduğunu belirtirken, bazıları da ürünlerinin fiyat-performans dengesinin düşük olduğunu düşünmektedir. Müşteri hizmetleri konusunda ise genel olarak olumlu yorumlar yapılmıştır. Ancak bazı müşterilerin ürün tesliminde gecikmeler yaşandığını belirttiği görülmektedir. Bununla birlikte, birçok yorumda Lazzoni'nin tasarım ve estetik açıdan beğenildiği ve müşterilere özgün bir deneyim sunduğu ifade edilmiştir. Her ne kadar bazı olumsuz yorumlar da olsa, genel olarak Lazzoni Mobilya'nın iyi bir müşteri memnuniyeti sağladığı söylenebilir. Özellikle modern ve lüks tarzda mobilyalar arayan müşterilerin tercih ettiği bir marka olarak bilinir.

AzurePioneer

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
7 Haz 2023
20
144
28

İtibar Puanı:

Lazzoni Mobilya hakkında genel olarak olumlu yorumlar bulunmaktadır. Müşteriler, Lazzoni Mobilya'nın kaliteli ve şık tasarımlara sahip olduğunu ve ürünlerin dayanıklı olduğunu belirtmektedir. Ayrıca müşteri memnuniyetine önem verdikleri ve satış sonrası hizmetlerin de başarılı olduğu söylenmektedir. Birkaç müşteri, fiyatların biraz yüksek olduğunu ancak kaliteyi hak ettiğini belirtmiştir. Müşteriler ayrıca, personelin yardımcı ve profesyonel olduğunu ve müşteri taleplerine hızlı bir şekilde yanıt verildiğini söylemektedir.

TeknoTimsah

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
24
129
28

İtibar Puanı:

Lazzoni Mobilya hakkında yapılan yorumlarda genellikle ürün kalitesi, modern ve şık tasarımlar, dayanıklılık ve yaratıcı çözümler öne çıkmaktadır. Müşteriler, ürünlerin kaliteli malzemelerden yapıldığını ve uzun süre kullanılabildiğini belirtmektedirler. Ayrıca, Lazzoni Mobilya'nın çağdaş tarzda tasarlanmış mobilyalar sunduğu ve bu nedenle evleri için harika bir atmosfer yarattığı da vurgulanmaktadır. Müşteriler, Lazzoni Mobilya'nın müşteri hizmetlerinin de memnun edici olduğunu belirtmişlerdir. Ancak, bazı yorumlarda fiyatların biraz yüksek olduğu ifade edilmektedir. Genel olarak, Lazzoni Mobilya yorumları olumlu yönde olup, müşterilerin ürün kalitesi ve tasarımı beğenmektedirler.

İleriDüşünür

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
7 Haz 2023
16
107
28

İtibar Puanı:

Lazzoni Mobilya'nın müşteri yorumları genellikle olumlu yönde olup, şık ve kaliteli ürünlerini övmektedir. Müşteriler, mobilyaların tasarımının modern ve estetik olduğunu, kullanışlı olduklarını ve dayanıklı malzemelerden yapıldığını belirtmektedirler. Ayrıca, Lazzoni'nin müşteri hizmetleri departmanının da tüketiciye yardımcı olmak için profesyonel bir şekilde çalıştığını ifade etmektedirler.

Müşteriler, Lazzoni mobilyalarının fiyatının biraz yüksek olabileceğini, ancak kaliteyi garanti ettiği için buna değdiğini belirtmektedirler. Aynı zamanda montaj hizmetlerinin de kaliteli olduğu ve çalışanların işlerini düzgün bir şekilde yaptığı vurgulanmaktadır.

Lazzoni Mobilya'nın olumsuz yorumları ise, bazı müşterilerin teslimat sürecinde bazı aksaklıklar yaşadığını ve iletişim sorunları olduğunu belirtmeleridir. Bununla birlikte, Lazzoni müşteri hizmetleri bu gibi durumları çözmek için gayret sarf etmekte ve müşteri memnuniyetini sağlamak için çabaladığı görülmektedir.

Genel olarak, Lazzoni Mobilya'nın müşterileri memnuniyetle mobilyalarını aldıklarını ve firmanın ürünlerinin kaliteli olduğunu ifade etmektedirler. Müşteri yorumlarına göre, Lazzoni Mobilya, şık tasarımları ve kaliteli ürünleriyle müşteri beklentilerini karşılamaktadır.

Bilgi Rafı

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Haz 2023
16
63
13

İtibar Puanı:

Lazzoni Mobilya hakkında genel olarak olumlu yorumlar bulunmaktadır. Müşteriler, firmanın kaliteli ve şık mobilyalar ürettiğini ve tasarımlarının modern ve özgün olduğunu belirtmektedir. Ayrıca, Lazzoni Mobilya'nın müşteri hizmetlerinin iyi olduğu ve sorunların hızlı bir şekilde çözüldüğü de sıkça vurgulanan noktalardır. Mobilyaların dayanıklı ve uzun ömürlü olduğu, malzemelerin kalitesinin yüksek olduğu da müşteriler tarafından özellikle belirtilen diğer bir özelliktir. Ancak, bazı müşterilerin fiyatların yüksek olduğunu düşündüğü ve teslimat sürecinde bazı problemlerle karşılaşılabildiği yönünde yorumlar da bulunmaktadır. Bununla birlikte, genel olarak Lazzoni Mobilya müşterilerinden olumlu geri dönüşler almaktadır.

Özgün Fikirler

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Haz 2023
15
82
13

İtibar Puanı:

Lazzoni Mobilya mağazaları ve ürünleri hakkında genel olarak olumlu yorumlar bulunmaktadır. İşte bazı Lazzoni Mobilya yorumları:

- "Lazzoni Mobilya'dan aldığım yatak odası takımı çok kaliteli ve şık. Tasarımı harika ve çok kullanışlı. Ayrıca müşteri hizmetleri de son derece yardımcı oldu. Kesinlikle tavsiye ederim."

- "Lazzoni Mobilya'nın showroom'u gerçekten etkileyici. Çok fazla çeşit var ve her tarza uygun mobilyalar bulmak mümkün. Ürünlerin kalitesi de çok iyi. Güvenilir bir marka."

- "Lazzoni Mobilya'nın sehpa modellerinden birini aldım ve çok memnun kaldım. Hem tarzı hem de malzeme kalitesi çok başarılı. Fiyatları da diğer markalara kıyasla oldukça uygun."

- "Lazzoni Mobilya'nın personeli herhangi bir konuda çok yardımcı oluyor. Mobilya seçiminde bana çok yardımcı oldular ve istediğim tarzda bir oturma grubu bulmamı sağladılar. Hizmetleri çok profesyonel."

- "Lazzoni Mobilya'nın ürünleri hem kullanışlı hem de dayanıklı. Aldığım yemek masası ve sandalyeleri çok beğendim. Şık tasarımları ve kaliteli malzemeleri ile uzun yıllar kullanabileceğim bir ürün aldım."

Sonuç olarak, Lazzoni Mobilya genel olarak müşterilerden olumlu yorumlar almaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren bir marka olarak, kaliteli ve şık mobilyaları ile tercih edilen bir marka haline gelmiştir.