The Intouchables (Can Dostum) Filminin Devamı Var Mı?

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 37 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    37

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Fransız yapımı The Intouchables (Can Dostum) filmi, 2011 yılında sinema dünyasına adım atmış ve büyük bir ilgi ile karşılanmıştı. Film, engelli bir adam ve ona bakmakla görevli bir adamın sıradışı dostluğunu konu alıyordu. Filmin başarısı, hem eleştirmenlerden hem de seyircilerden tam not almıştı. Bu nedenle meraklıları tarafından sıkça sorulan sorulardan biri de Can Dostum filminin devamının olup olmadığıdır.

Ne yazık ki, Can Dostum filminin devamı hakkında resmi bir açıklama bulunmuyor. Yapım şirketi ve yönetmenler, henüz böyle bir projenin var olup olmadığı konusunda bir şey söylemedi. Ancak, bazı söylentilere göre devam filminin yapımı gündemde. Yönetmen Olivier Nakache, bir röportajında “Eğer bir gün yapabileceğimiz güzel bir hikaye bulabilirsek, neden olmasın?” şeklinde bir açıklama yapmıştı.

Buna rağmen, böyle bir projenin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği tamamen spekülasyonlardan ve tahminlerden ibaret. Can Dostum filminin devamı için resmi bir açıklama yapılmadığı sürece, bu konudaki söylentilere çok fazla inanmamak daha doğru olacaktır.

Can Dostum filminin devamı yapılsa bile, orijinal filmin başarısını tekrarlaması zor olacaktır. Çünkü, ilk filmde yer alan oyuncuların performansı ve hikayenin kalitesi, filmi göz kamaştırıcı bir başarıya taşımıştı. Ancak, eğer devam filmi yapılacaksa, umuyoruz ki ilk film gibi sıradışı ve kaliteli bir hikayeye sahip olacaktır.

Sonuç olarak, Can Dostum filminin devamı hakkında kesin bir şey söylemek mümkün değildir. Ancak, bu konuda spekülasyon yapmak yerine, orijinal filmi keyifle izlemeye ve unutulmaz hikayenin tadını çıkarmaya devam etmek daha mantıklı olacaktır.

MT 

Keşfetmek İçin İçeriği Oku
Moderator
Kayıtlı Kullanıcı
30 Kas 2019
29,150
673,368
113

İtibar Puanı:

Furthermore, it's important to note that sometimes sequels can detract from the impact of the original film, so even if a sequel were to be made, it might not necessarily be a good thing for fans or for the legacy of the first film. Nonetheless, it's understandable that fans of Can Dostum would be curious about the possibility of a sequel, considering how beloved the first film is. Until there is an official announcement, it's best to approach any speculation about a sequel with caution and enjoy the original film for what it is.

Geri
Üst Alt