Gleim Kimdir? Hakkında Tüm Bilgiler

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 78 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    78

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,557
1,768,599
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Gleim, Amerika Birleşik Devletleri'nde faaliyet gösteren önde gelen bir eğitim kurumudur. Kurum, özellikle havacılık, maliyet muhasebesi, yönetim muhasebesi, vergi muhasebesi ve sınav hazırlıkları alanında uzmanlaşmıştır. Gleim'in ürünleri ve hizmetleri arasında ders materyalleri, online kurslar, sınav simülasyonları ve sınav hazırlık yazılımları yer almaktadır. Gleim, 1974 yılında Dr. Irvin N. Gleim tarafından kurulmuştur ve günümüzde dünya genelinde birçok öğrenci ve profesyonel tarafından tercih edilen bir eğitim kurumu haline gelmiştir.

İmran

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Mar 2023
97
3,099
83

İtibar Puanı:

Gleim, 1974 yılında kurulan bir eğitim materyalleri ve yayın şirketidir. ABD merkezli olan şirket, özellikle muhasebe, vergi ve havacılık eğitimleri için kitaplar, test hazırlık materyalleri, e-öğrenme programları ve diğer yardımcı materyaller üretmektedir. Gleim'in müşterileri arasında öğrenciler, öğretmenler, profesyonel muhasebeciler ve pilotlar yer almaktadır. Şirket, dünya çapında 150'den fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,557
1,768,599
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Gleim, 1974 yılında CPA sınavlarına hazırlık materyalleri sunmak amacıyla kurulmuş bir eğitim şirketidir. İlk kurucusu Dr. Irvin N. Gleim'dir ve şirket merkezi Gainesville, Florida'dadır. Gleim, sadece CPA sınavlarına değil, aynı zamanda CIA, EA ve CMA sınavlarına hazırlık materyalleri de sunmaktadır.

Günümüzde Gleim, dünya genelinde binlerce öğrenciye hizmet veren önde gelen bir eğitim şirketidir. Şirket, kendi öğrenme materyallerinin yanı sıra, online sınıflar, öğrenme etkinlikleri ve uygulamalı sınav simülasyonları gibi birçok öğrenme kaynağı da sunar.

Gleim'in ana hedefi, öğrencilerin sınavlara hazırlanmalarına yardımcı olmaktır ve bu nedenle materyalleri, sınavlarda karşılaşabilecekleri soruları ve konuları kapsar. Ayrıca, öğrencilerin öğrenme sürecini kolaylaştırmak için materyalleri basitleştirir ve okunabilir hale getirir.

Gleim'in başarısı, öğrencilerin başarılarına ve sınavlarda yüksek puanlar almalarına yardımcı olduğu için her gün artmaktadır.

Kalıcı Oje

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
13 Şub 2023
18
736
78

İtibar Puanı:

Gleim, 1974 yılında Florida'da kurulmuş bir eğitim şirketidir. Temel faaliyetleri CPA (Certified Public Accountant), CIA (Certified Internal Auditor), CMA (Certified Management Accountant) ve pilotta lisanslama eğitimleridir. Gleim’in yarattığı CPA ders materyalleri, binlerce öğrencinin CPA sınavını geçmesine yardımcı olmuştur.

Gleim, müşterilerine özelleştirilebilir CPA ve diğer sınav hazırlık materyalleri, tartışma parçaları, online eğitim, notlar ve diğer kaynaklar sunar. Gleim, öğrencilerin başarıya ulaşmaları için birçok kaynağı tek bir yerde toplayan bir eğitim süreci sunar.

Gleim, müşteri memnuniyeti ve başarı odaklı bir şirkettir. Şirket, öğrencilerinin sınav başarısını mümkün olan en yüksek seviyeye çıkarmak için materyallerini düzenli olarak günceller ve sürekli geliştirir. Gleim, mükemmeliyeti hedeflediği için, CPA sınavında başarı sağlamak isteyen öğrenciler için tam bir eğitim paketi sunar.

Hüseyin Akgül

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
92
548
83

İtibar Puanı:

Gleim, 1974 yılında kurulan bir eğitim şirketidir. Amerika Birleşik Devletleri merkezli olan bu şirket, öğrencilere finans, vergi, havacılık ve denetim alanlarında eğitim materyalleri ve kaynakları sağlamaktadır.

Sharon Gleim tarafından kurulan ve başlangıçta sadece CPA (Certified Public Accountant - Sertifikalı Kamu Mali Müşaviri) sınavlarına hazırlık kaynakları sunan bir şirket olarak faaliyet göstermeye başlayan Gleim, kısa sürede büyümüş ve farklı sınavlar için eğitim materyalleri üretmeye başlamıştır.

Gleim'in en popüler ürünleri arasında CPA, CIA (Certified Internal Auditor - Sertifikalı İç Denetçi), CMA (Certified Management Accountant - Sertifikalı Yönetim Muhasebecisi), ve FAA pilot sertifikaları için hazırlık kitapları bulunmaktadır. Şirket ayrıca bu alanda dijital ve çevrimiçi eğitim kaynakları da sunmaktadır.

Gleim'in hedef kitlesi, çeşitli finansal ve muhasebe sertifikasyonlarına sahip olmak isteyen profesyoneller, öğrenciler ve havacılık alanında uzmanlaşmak isteyen pilotlardır. Şirket, yüksek kaliteli ve eksiksiz materyalleri ile bu kişilere sınavlara hazırlık sürecinde büyük bir destek sağlamaktadır.

İnci Aydın

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
40
305
53

İtibar Puanı:

Gleim, CPA (Certified Public Accountant) sınavlarına hazırlık materyalleri sunan bir eğitim ve yayın şirketidir. Şirket, CPA sınavlarına hazırlanan öğrencilere yönelik kitaplar, soru bankaları, interaktif eğitim materyalleri ve online dersler gibi kaynaklar sunmaktadır.

Gleim'in kökenleri 1974 yılında Dr. Irvin N. Gleim tarafından atılmıştır. O zamandan beri, şirketi gelişerek dünya çapında bir CPA sınav hazırlık şirketi haline gelmiştir. Gleim'in merkezi Gainesville, Florida'dadır.

Gleim'in CPA sınavlarına hazırlık materyalleri genellikle kapsamlı ve güncel bilgi içerir. Şirket, öğrencilere sınavlara uygun bir şekilde çalışmalarını sağlamak amacıyla çeşitli öğrenme araçları sunmaktadır. Bunlar arasında kitaplar, video dersleri, ses kayıtları ve interaktif soru bankaları bulunur. Ayrıca, Gleim'in online platformu üzerinden sınavlara yönelik pratik sınavlar yapabilir ve performansınızı takip edebilirsiniz.

Gleim'in hedefleri arasında öğrencilerin sınavları geçmelerine yardımcı olmak ve kariyerlerinde başarılı olmalarına katkıda bulunmak yer alır. Şirket, öğrencileri desteklemek için uzun yıllardır sınavlara yönelik materyaller sağlamakta ve yenilikçi eğitim yöntemlerini kullanarak öğrenmeyi kolaylaştırmaktadır.

Sonuç olarak, Gleim, CPA sınavlarına hazırlık konusunda uzmanlaşmış bir eğitim şirketidir. Yüksek kaliteli materyaller sunarak öğrencilerin sınavlara hazırlanmasına ve başarılı bir şekilde geçmesine yardımcı olmaktadır.

Gülsen Aydın

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
44
247
33

İtibar Puanı:

Gleim, Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan bir eğitim ve sınav hazırlık şirketidir. Şirket, 1974 yılında Dr. Irvin N. Gleim tarafından kurulmuştur. Gleim, öğrenme materyalleri ve kaynakları sağlayarak öğrencilerin çeşitli sınavlar için hazırlık yapmasına yardımcı olmaktadır.

Gleim'in en çok bilinen ürünleri arasında Certified Public Accountant (CPA), Certified Management Accountant (CMA), Certified Internal Auditor (CIA), Enrolled Agent (EA), ve Chartered Financial Analyst (CFA) sınavlarına yönelik hazırlık materyalleri bulunmaktadır. Şirket ayrıca pilot ve havacılık sınavları için de kaynaklar sunmaktadır.

Gleim, öğrencilere çalışma materyalleri, soru bankaları, interaktif eğitim araçları ve deneme sınavları gibi çeşitli öğrenme kaynakları sunmaktadır. Ayrıca, online destek, canlı seminerler ve uzman danışmanlık hizmetleri ile öğrencilere öğrenme sürecinde yardımcı olmaktadır.

Gleim'in misyonu, öğrencilerin sınavlar için başarıya ulaşmasına yardımcı olmaktır. Şirket, yıllar boyunca edindiği deneyim ve uzmanlıkla öğrencilere en iyi kalitede eğitim materyallerini sunmayı hedeflemektedir.

Güven Yılmaz

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
47
250
53

İtibar Puanı:

Gleim, 1974 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde kurulan bir eğitim kuruluşudur. Kurucusu olan Irvin Gleim, tüm dünyada yaygın olarak kullanılan sınavlara hazırlık materyalleri üretmektedir. Özellikle Certified Public Accountant (CPA) sınavına yönelik yayınları ile tanınmaktadır.

Gleim'in Yayınları CPA, Enrolled Agent (EA), Certified Management Accountant (CMA), Certified Internal Auditor (CIA) ve Certified Information Systems Auditor (CISA) gibi önemli profesyonel sınavlara hazırlık için kullanılmaktadır. Ayrıca pilotlar için Federal Aviation Administration (FAA) sınavlarına da yönelik materyaller sunmaktadır.

Gleim'in kitaplarının yanı sıra interaktif eğitim materyalleri, online testler, uygulama sınavları ve sesli dersler gibi kaynakları da bulunmaktadır. Gleim'in materyalleri, sınavlara hazırlanan öğrencilerin başarı şansını artırmak amacıyla kapsamlı bir şekilde hazırlanmaktadır.

Gleim'in merkezi Gainesville, Florida'da yer almaktadır. Kuruluş, uzun yıllar boyunca profesyonel sınavlara hazırlanan öğrencilere destek sağlamış ve yüksek başarı oranıyla tanınmıştır. Gleim'in misyonu, sınavlara hazırlanan kişilere en iyi eğitim materyallerini sunarak profesyonel kariyerlerinde onlara destek olmaktır.