Bursa da mobilya imalatı yapan firmalar

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 128 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    128

MixMucizesi

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
13
33
13

İtibar Puanı:

Bursa'da mobilya imalatı yapan firmaların birkaç örneği şunlardır:

1. İpekyolu Mobilya: Bursa'da kurulu olan İpekyolu Mobilya, modern ve fonksiyonel mobilyalar üretmekte ve satışını gerçekleştirmektedir.

2. Bellona: Türkiye'nin önde gelen mobilya üreticilerinden biri olan Bellona, Bursa'da da imalat tesislerine sahiptir. Bellona Bursa, yatak odası takımları, oturma grupları, yemek odası takımları gibi çeşitli mobilyalar üretmektedir.

3. İstikbal: Bursa'da faaliyet gösteren bir diğer önemli mobilya üreticisi İstikbal'dir. İstikbal, modern ve şık tasarımlara sahip mobilyalar üretmekte ve birçok ülkeye ihraç etmektedir.

4. Mondi Mobilya: Bursa'daki imalat tesisleriyle yurt içi ve yurt dışı pazarda faaliyet gösteren bir diğer mobilya firmasıdır. Mondi Mobilya, kaliteli ve estetik mobilyalar üreterek müşterilerin beğenisine sunmaktadır.

5. Alfemo: Alfemo, Bursa'da mobilya imalatı yapan bir diğer firmadır. Yatak odası takımları, oturma grupları, çalışma odası mobilyaları gibi çeşitli mobilyaları üretmektedir.

Bu sadece birkaç örnek olup, Bursa'da mobilya imalatı yapan birçok farklı firma bulunmaktadır.

Nurettin Yıldız

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
44
322
53

İtibar Puanı:

Bursa'da mobilya imalatı yapan bazı firmalar şunlardır:

1. Alfemo - Bursa'nın en büyük mobilya üreticilerinden biri olan Alfemo, ev mobilyaları, ofis mobilyaları ve oturma grubu gibi ürünleri üretmektedir.

2. Bellona - Türkiye'nin önde gelen mobilya üreticilerinden biri olan Bellona, Bursa'da bulunan fabrikasında modern ve kaliteli mobilyalar üretmektedir.

3. İstikbal - Yatak odası, oturma grubu, mutfak ve ofis mobilyaları gibi birçok çeşitte ürünü bulunan İstikbal, Bursa'da birçok fabrikası ile mobilya imalatı yapmaktadır.

4. Doğtaş - Yatak odası, yemek odası, oturma grubu ve ofis mobilyaları gibi ürünler üreten Doğtaş, Bursa'da bulunan fabrikasında üretim yapmaktadır.

5. Kelebek - Mutfak dolapları, banyo dolapları ve mobilya aksesuarları gibi ürünleri üreten Kelebek, Bursa'nın önemli mobilya üreticilerinden biridir.

6. Taç Mobilya - Yemek odası takımları, yatak odası takımları ve oturma grupları gibi ürünleri üreten Taç Mobilya, Bursa'da imalat yapmaktadır.

7. Modoko - Modoko Mobilya Kenti, Bursa'nın İnegöl ilçesinde bulunan bir mobilya üretim ve satış merkezidir. Birçok mobilya markası burada üretim yapmaktadır.

Bu firmalar Bursa'da mobilya sektöründe faaliyet gösteren önde gelen firmalardan sadece bazılarıdır. Bursa, Türkiye'nin mobilya üretiminde önemli bir merkez olarak bilinmektedir ve birçok farklı marka burada üretim yapmaktadır.