3ds Max Nedir? 3ds Max Sistem Gereksinimleri

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 108 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    108

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

3ds Max Nedir? 3ds Max Sistem Gereksinimleri
3ds Max, bilgisayar destekli tasarım (CAD), görselleştirme ve animasyon yapmak için kullanılan bir yazılımdır. Bu program, özellikle oyun geliştirme, film ve televizyon efektleri, mimari görselleştirme ve ürün tasarımı gibi alanlarda kullanılır.

3ds Max, 3D modelleme, animasyon, ışıklandırma, malzeme oluşturma ve rendering (görüntüleme) gibi birçok özelliği içerir. Bu program sayesinde, kullanıcılar gerçekçi 3D sahneleri oluşturabilir, karakter animasyonları yapabilir, oyun motorlarına hazır modeller üretebilir ve mimari tasarımları görselleştirebilir.

3ds Max, oldukça yüksek sistem gereksinimleri olan bir yazılımdır. Minimum sistem gereksinimleri şunlardır:
  • İşlemci: 64-bit Intel veya AMD işlemci, 1.6 GHz veya daha hızlı
  • Bellek: 4 GB RAM (önerilen 16 GB RAM veya daha fazlası)
  • Depolama: 9 GB boş sabit disk alanı
  • Ekran: 1280x800 çözünürlükte en az 1 GB VRAM'e sahip bir grafik kartı
  • İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8.1 veya Windows 7 SP1 (64-bit)
3ds Max, birden fazla bilgisayar işlemcisine sahip olan sistemlerde daha yüksek performans sunar. Ayrıca, programın düzgün çalışması için, güncel bir grafik sürücüsüne sahip olmak da önemlidir.

3ds Max, profesyonel kullanıcılar tarafından tercih edilen bir 3D modelleme ve animasyon programıdır. Yüksek sistem gereksinimlerine sahip olsa da, bu program sayesinde gerçekçi ve etkileyici 3D sahneleri ve animasyonlar oluşturmak mümkündür.

MT 

Keşfetmek İçin İçeriği Oku
Moderator
30 Kas 2019
29,149
673,367
113

İtibar Puanı:

Tamamen doğru bir açıklama olmuş, teşekkür ederim.

Ek olarak, 3ds Max'in kullanım alanlarına biraz daha detaylı bir bakış atabiliriz. Program, özellikle animasyon filmleri ve oyunların yanı sıra, mimarlar ve mühendisler gibi tasarım profesyonelleri tarafından da sıkça kullanılır. Bunun nedeni, 3ds Max'in, gerçek dünyada yapılacak bir projenin sanal olarak modellemesine olanak tanımasıdır.

Örneğin bir mimar, bir binanın iç ve dış mekanını 3ds Max ile modelleyerek, tasarımındaki herhangi bir hatayı ya da sorunu (mesela, bir odanın çok küçük olması gibi) önceden tespit edebilir ve bu şekilde gereksiz maliyetlerden kaçınabilir. Benzer şekilde, mühendisler de parça tasarımlarını 3ds Max ile modelleyerek, parça tasarımındaki herhangi bir hataları önceden tespit edebilirler.

3ds Max ayrıca, profesyonel 3D animasyon ve görselleştirme stüdyoları tarafından da sıkça kullanılır. Bu stüdyolar, filmler, televizyon şovları ve reklamlar gibi projeler için 3ds Max'i kullanarak, gerçeği aratmayan sanal sahneler oluştururlar.

Çapan

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Mar 2023
34
1,110
83

İtibar Puanı:

3ds Max, Autodesk tarafından geliştirilen 3D modelleme ve animasyon yazılımıdır. İç mimari, film ve video oyunları gibi alanlarda kullanılmaktadır.

3ds Max Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7, 8, 8.1 veya 10 (64-bit)
İşlemci: 64-bit Intel veya AMD işlemci, 1.6 GHz veya daha yüksek
RAM: En az 4 GB (8 GB önerilir)
Ekran Kartı: DirectX 11 uyumlu GPU, 4 GB VRAM önerilir
Depolama: 9 GB boş alan
Ek gereksinimler: Internet bağlantısı (lisanslama için)

Carlo

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Mar 2021
19
1,369
78

İtibar Puanı:

3ds Max, uzun yıllardan beri kullanılan profesyonel bir 3D modelleme, animasyon ve görselleştirme yazılımıdır. Autodesk tarafından geliştirilen yazılım, mimarlar, iç mimarlar, oyun geliştiricileri, film yapımcıları ve diğer görsel açıdan zengin içeriklerin üretiminde kullanılmaktadır.

3ds Max birçok farklı endüstride kullanılabilmektedir. Örneğin, binanın iç ve dış görünümünü 3D olarak oluşturup gerçekçi bir şekilde görselleştirme, animasyon filmi yapma, oyun geliştirme vb. işlerde kullanılabilir.

3ds Max Sistem Gereksinimleri nelerdir?

Sistem gereksinimleri, yapılmak istenen işin karmaşıklığına ve 3ds Max'in kullanım amaçlarına göre değişecektir. Ancak, 3ds Max'in minimum sistem gereksinimleri şunlardır:

- İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7 (SP1), Windows 8, Windows 8.1 veya Windows 10 Professional versiyon
- İşlemci: 64-bit Intel veya AMD çoklu çekirdekli işlemci
- Bellek: 4 GB (minimum), 8 GB (önerilen)
- Ekran Kartı: DirectX 11 uyumlu ekran kartı, 1 GB VRAM, Shader Model 5.0
- Depolama: 6 GB boş disk alanı

Cadı Dilan

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
13 May 2020
25
5,755
78
İstanbul

İtibar Puanı:

3ds Max, Autodesk tarafından geliştirilen ve bilgisayar grafikleri, mimarlık, endüstriyel tasarım gibi alanlarda kullanılan bir 3D modelleme, animasyon ve görselleştirme programıdır. Programın birçok özelliği vardır ve birçok sektördeki profesyoneller tarafından kullanılır.

3ds Max'in en son sürümü, Windows işletim sistemi ile uyumlu olarak çalışır. Sistem gereksinimleri şunlardır:

- İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8.1 veya Windows 7 SP1 (64-bit)
- İşlemci: 64-bit Intel veya AMD çift çekirdekli işlemci (Intel i5 veya daha üstü, AMD Ryzen 5 veya daha üstü)
- Bellek: 8 GB RAM veya daha fazlası (16 GB önerilir)
- Depolama: 10 GB boş disk alanı
- Ekran Kartı: DirectX 11 uyumlu ekran kartı (NVIDIA GeForce GTX 1050 veya daha üstü, AMD Radeon RX 560 veya daha üstü)
- Ekran: 1920 x 1080 çözünürlüklü ekran veya daha yüksek çözünürlüklü monitör.

Makinenin özellikleri programın verimli çalışması için minimum gereksinimlerin üzerinde olmalıdır. Daha yüksek özelliklere sahip bir bilgisayar, daha büyük projelerde daha iyi performans ve daha kısa render süreleri sağlayabilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bugger

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Tem 2020
48
8,246
83

İtibar Puanı:

3ds Max, Autodesk tarafından geliştirilen çok amaçlı bir 3D modelleme ve animasyon yazılımıdır. Bu yazılım, mimari görselleştirme, çizgi film ve televizyon programları, video oyunları, mühendislik projeleri ve diğer birçok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. 3ds Max'in özellikleri arasında 3D model oluşturma, mekanik / statik analiz, UV dağıtımı, yüzey modelleme ve materyal oluşturma gibi özellikler bulunmaktadır.

3ds Max, Windows işletim sistemi üzerinde çalışır ve sistem gereksinimleri şunlardır:

İşlemci: Intel veya AMD işlemci, 64 bit, 2 GHz veya daha hızlı

RAM: 8 GB RAM, önerilen 16 GB veya daha fazla

Ekran Kartı: DirectX 11 veya daha güncel, 4 GB VRAM, önerilen 8 GB veya daha fazla

Disk Alanı: 9 GB civarında boş sabit disk alanı

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 veya daha yeni sürümleri, 64 bit

Başka programlar: Microsoft .NET Framework 4.7 veya daha yeni bir sürümü ve Windows PowerShell 5.0 veya daha yeni bir sürümü.

Carlosdem

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
31 Ara 2022
36
1,106
83

İtibar Puanı:

3ds Max, Autodesk firması tarafından geliştirilen ve 3D tasarım, modelleme ve animasyon yapmak için kullanılan bir yazılımdır. Mimari tasarım, ürün tasarımı, oyun tasarımı, film ve animasyon endüstrisi gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

3ds Max Sistem Gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri:

- İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8 veya Windows 10 (64 bit)
- İşlemci: 64-bit Intel veya AMD multi-core işlemci
- RAM: 4 GB
- Ekran Kartı: DirectX 11 uyumlu GPU
- Sabit Disk Alanı: 6 GB boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

- İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8 veya Windows 10 (64 bit)
- RAM: 8 GB veya daha fazla
- Ekran Kartı: DirectX 11 uyumlu GPU
- Sabit Disk Alanı: 6 GB boş alan veya daha fazla

catVot

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
22 Nis 2022
18
601
78

İtibar Puanı:

3ds Max, Autodesk firması tarafından geliştirilen ve bir modelleme, animasyon ve görselleştirme yazılımıdır. Genellikle mimari, iç mekan, oyun, film ve televizyon endüstrilerinde kullanılır.

3ds Max, çoklu işlemcili bilgisayarlarda yüksek performanslı bir şekilde çalışır. İşletim sistemi olarak Windows 7 veya daha üst sürümleri gerektirir. Ayrıca 64-bit işlemci, 4GB RAM ve DirectX 11 uyumlu bir ekran kartı önerilir. 3ds Max'in en iyi şekilde çalışması için iyi bir işlemci, yüksek hızdaki RAM ve en az 2GB VRAM kapasitesi olan bir ekran kartı kullanılması tavsiye edilir.

Fırat

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Şub 2023
167
5,415
93

İtibar Puanı:

3ds Max, tasarımcıların animasyon, modelleme ve görselleştirme gibi yaratıcı süreçlerinde kullanabilecekleri bir 3D bilgisayar grafikleri programıdır. Program içerisinde ışıklandırma, nesne oluşturma, animasyon, materyal oluşturma, kamera hareketleri ve compositing gibi özellikler bulunur.

3ds Max, Autodesk firması tarafından geliştirilmiştir ve hem Windows hem de macOS işletim sistemlerinde kullanılabilir.

Sistem gereksinimleri:

- İşletim sistemi: Microsoft Windows 7 (SP1), Windows 8, Windows 8.1 veya Windows 10 Professional
- RAM: En az 4 GB (önerilen 16 GB veya daha fazla)
- Ekran kartı: En az 512 MB RAM’li NVIDIA veya AMD ekran kartı (önerilen 2 GB veya daha fazla)
- Disk alanı: 9 GB boş alan
- İnternet bağlantısı: Gerekli. İnternet bağlantısı kurulum için ve ürün etkinleştirme için gereklidir.

Oksana12

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20 May 2020
26
5,954
78

İtibar Puanı:

3ds Max, Autodesk firmasının geliştirdiği profesyonel bir 3D modelleme, animasyon ve render programıdır. Bu program sayesinde mimari tasarım, oyun, film, reklam ve animasyon gibi pek çok alanda kullanılan 3D modellemeler oluşturulabilir.

3ds Max, Windows işletim sistemi için tasarlanmıştır ve 64-bit işletim sistemleri tarafından desteklenir. Ayrıca DirectX 11 grafik kartlarına sahip bir bilgisayar gereklidir.

3ds Max'in en son versiyonu olan 2022'nin sistem gereksinimleri ise şöyledir:

- İşlemci: 64-bit Intel veya AMD çoklu çekirdekli işlemci
- Bellek: En az 8GB RAM (önerilen 16GB RAM veya daha fazlası)
- Ekran Kartı: DirectX 11 uyumlu ekran kartı ve en az 4GB VRAM (önerilen 8GB VRAM veya daha fazlası)
- Sabit Disk: En az 9GB disk alanı
- İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit) Sürüm 2004 veya daha yeni olan sürüm.

Yulia

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
29 Haz 2020
24
4,973
78

İtibar Puanı:

3ds Max, bilgisayar grafikleri, animasyon ve görselleştirme alanında kullanılan bir 3D modelleme yazılımıdır. Autodesk tarafından geliştirilmiştir ve çeşitli endüstrilerde (örneğin, film, televizyon, görsel efektler, oyun ve mimari görselleştirme) sıkça kullanılmaktadır.

3ds Max'in aşağıdaki sistem gereksinimleri vardır:

İşletim Sistemi:
- Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

İşlemci:
- Intel veya AMD multi-core işlemci
- 64 bit işlemci

Bellek:
- 4 GB RAM minimum
- 8 GB RAM önerilir

Ekran Kartı:
- 512 MB VRAM minimum
- 2 GB veya daha fazlası önerilir

Depolama:
- Boş alan: 6 GB HDD veya SSD

Diğer:
- Internet bağlantısı gereklidir
- 3 tuşlu fare
- Windows uyumlu bir ses kartı uygun hoparlör veya kulaklık çıkışı ilegerekli.

Zinet

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Mar 2023
22
661
78

İtibar Puanı:

3ds Max, Autodesk tarafından geliştirilen bir 3D modelleme, animasyon ve görselleştirme yazılımıdır. Endüstri standardı olarak kabul edilir ve mimari görselleştirme, video oyunları, animasyon filmleri ve daha birçok alanda kullanılır.

3ds Max, Windows işletim sistemi üzerinde çalışır ve aşağıdaki sistem gereksinimlerini karşılamalıdır:

- İşlemci: Intel veya AMD işlemci, SSE2 destekli
- Bellek: En az 4 GB RAM, önerilen 8 GB veya daha fazla
- Disk alanı: En az 6 GB boş alan
- Ekran kartı: DirectX 11 veya daha yeni bir sürüm, 1 GB video RAM
- Ekran çözünürlüğü: 1280 x 800 veya daha yüksek çözünürlük, 96 dpi monitor
- İnternet bağlantısı: İnternet bağlantısı olmadan etkinleştirme yapılamaz.

Niğde Mobilya Takımları

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
27 Ara 2019
8
336
48

İtibar Puanı:

3ds Max, Autodesk tarafından geliştirilen ve 3D modelleme, animasyon ve görselleştirme için kullanılan bir yazılımdır. 3ds Max, yapısal, mekanik, elektrik-elektronik, mimari gibi birçok alanda kullanılabilir. Animasyonlu reklam filmleri, oyunlar, sanal tur gibi birçok alanda tercih edilir.

3ds Max'in minimum sistem gereksinimleri şunlardır:
- İşletim sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8 veya 8.1, Windows 10
- İşlemci: Intel veya AMD 64-bit işlemci (32-bit desteklenmez)
- Bellek: En az 4GB RAM (önerilen 16GB)
- Ekran kartı: Direct3D 10, Direct3D 11 veya Direct3D 12 uyumlu grafik kartı (NVIDIA uyumlu grafik kartı önerilir)
- Sabit Disk: 9GB boş alan
- Özel donanımlar: 3 button mouse, OpenGL uyumlu ekran kartı, internet bağlantısı (lisans etkinleştirme için)

Önerilen sistem gereksinimleri ise şu şekildedir:
- İşletim sistemi: Windows 10
- İşlemci: Intel veya AMD 64-bit işlemci (önerilen Intel Core i7 veya daha yükseği)
- Bellek: En az 16GB RAM (önerilen 32GB)
- Ekran kartı: Direct3D 11 veya Direct3D 12 uyumlu grafik kartı (NVIDIA Quadro veya GeForce GTX 1060 veya daha yükseği önerilir)
- Sabit Disk: 9GB boş alan (SSD önerilir)
- Özel donanımlar: 3 button mouse, OpenGL uyumlu ekran kartı, internet bağlantısı (lisans etkinleştirme için)

Taflan

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Mar 2023
52
1,640
83

İtibar Puanı:

3ds Max, Autodesk tarafından geliştirilen bir 3D modelleme, animasyon ve rendering yazılımıdır. Bu programla üç boyutlu nesneler ve sahneler oluşturabilir, animasyonları oluşturabilir ve gerçekçi görselleştirmeler yapabilirsiniz. Profesyonel animasyon, reklamcılık, film, mimari tasarım, oyun geliştirme ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılır.

3ds Max için sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir:

- İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7 (SP1), Windows 8, Windows 8.1 veya Windows 10
- İşlemci: 64-bit Intel veya AMD, 1.6 GHz veya daha hızlı
- Bellek: En az 4 GB RAM (önerilen 8 GB veya daha fazla)
- Ekran Kartı: En az 512 MB GDDR RAM'li Nvidia veya ATI grafik kartı (en son sürücüler yüklü olmalıdır)
- Boş Alan: 6 GB sabit disk alanı (kurulum için)
- İnternet Bağlantısı: Aktivasyon için internet bağlantısı gereklidir.

Webmaster

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Ara 2019
8
848
78

İtibar Puanı:

3ds Max, Autodesk firması tarafından geliştirilmiş, üç boyutlu modelleme, animasyon ve görselleştirme yazılımıdır. Bu yazılım, mimari tasarımdan film yapımcılığına kadar birçok alanda kullanılmaktadır.

3ds Max'in sistem gereksinimleri şu şekildedir:
- İşletim Sistemi: Windows 7, 8 veya 10 (64-bit)
- İşlemci: Intel veya AMD 64-bit işlemci, 1.6 GHz veya daha yüksek
- Bellek: 4 GB RAM (8 GB önerilir)
- Disk Alanı: 9 GB boş alan (SSD önerilir)
- Ekran Kartı: DirectX 11 uyumlu, 1 GB VRAM veya daha yüksek (Nvidia veya AMD önerilir)

Welllib

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
19 Kas 2022
15
441
48

İtibar Puanı:

3ds Max, Autodesk tarafından geliştirilen bir 3D modelleme, animasyon ve görselleştirme yazılımıdır. Proje sürecinde kullanıcılarına çok sayıda araç ve özellik sunarak tasarım işlemlerini hızlandırır.

3ds Max’in sistem gereksinimleri şöyledir:
- Windows 10 (64-bit)
- 4 GB RAM (önerilen 16 GB)
- 6 GB boş sabit disk alanı (SSD önerilir)
- Intel veya AMD 64-bit işlemci
- DirectX 11 uyumlu 3D ekran kartı (NVIDIA veya AMD önerilir)
- 1920x1080 piksel çözünürlük ve 24-bit ekran
- Microsoft® Edge, Chrome veya Firefox gibi modern bir web tarayıcısı.

Web

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Ara 2019
11
1,540
78

İtibar Puanı:

3ds Max, Autodesk tarafından geliştirilen bir üç boyutlu modelleme, animasyon, ve görselleştirme yazılımıdır. İlk olarak 1990 yılında piyasaya sürülen yazılım, günümüzde özellikle oyun geliştirme, mimari tasarım, film ve reklam endüstrilerinde geniş bir kullanım alanına sahiptir.

3ds Max'in gereksinimleri şunlardır:

- İşletim sistemi: 64-bit Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10
- İşlemci: Intel veya AMD 64-bit multi-core işlemci, SSE4.2 uyumlu
- Bellek: En az 4GB RAM (önerilen 8GB veya daha fazlası)
- Depolama: En az 6GB boş disk alanı
- Ekran kartı: DirectX 11 uyumlu kart (önerilen 4 GB veya daha fazla bellekli NVIDIA veya AMD kartı)
- Özellikler: 3ds Max, OpenGL 4.0 veya daha yeni bir işletim sistemi sürümüne ihtiyaç duyar. DirectX 9.0c ve XMedia SDK gibi bileşenler otomatik olarak yüklenir.

Venüs

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Mar 2023
73
2,179
83

İtibar Puanı:

3ds Max, özellikle oyun, mimari, endüstriyel tasarım ve görsel efektler gibi alanlarda kullanılan bir 3D animasyon ve modelleme yazılımıdır. Autodesk firması tarafından geliştirilmiştir.

3ds Max'in sistem gereksinimleri şunlardır:

- İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8.1 veya Windows 7 SP1 (64-bit)
- RAM: En az 4 GB (önerilen 16 GB veya daha fazla)
- Depolama: Boş alan en az 6 GB (program kurulumu ve medya dosyaları için)
- Ekran Kartı: Yeterli OpenGL 4.0 desteğine sahip en az 1 GB RAM'e sahip ekran kartı (önerilen NVIDIA Quadro veya AMD Radeon Pro, minimum Intel HD Graphics 4000 veya NVIDIA GeForce 400 serisi)
- Gerekli Yazılımlar: DirectX 11 veya üzeri, .NET Framework 4.7 veya üzeri, Adobe Flash Player 10 veya üzeri, DVD-ROM sürücüsü (yalnızca DVD kurulumu için gerekli)

Robpaa

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
25 Ocak 2023
40
1,195
83

İtibar Puanı:

3ds Max, Autodesk firması tarafından geliştirilen bir 3D modelleme, animasyon ve görselleştirme yazılımıdır. Profesyonel kullanıcılar tarafından çeşitli alanlarda kullanılır, örneğin oyun geliştirme, mimari, tasarım, animasyon film yapımcılığı gibi.

3ds Max'in sisteminde iyi bir işleyiş için aşağıdaki gereksinimler karşılanmalıdır:

İşlemci: 64-bit Intel veya AMD multi-core işlemci
RAM: en az 4 GB RAM, 16 GB veya daha fazlası önerilir
Ekran Kartı: en az 512 MB grafik RAM ve DirectX 11 uyumlu
Disk alanı: en az 6 GB boş disk alanı
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1 veya Windows 10 (64-bit)

GrahamEmape

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
22 Ağu 2022
32
888
83

İtibar Puanı:

3ds Max, Autodesk tarafından geliştirilen profesyonel bir 3 boyutlu modelleme, animasyon ve görselleştirme yazılımıdır. Bu yazılımın kullanım alanları arasında oyun geliştirme, mimari ve yapı tasarımı, reklam ve film yapımı yer almaktadır.

3ds Max'in en son sürümlerinin çalıştırılması için minimum sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir:

- İşletim sistemi: Windows 7, 8 veya 10 (64-bit)
- İşlemci: Intel veya AMD 64-bit 2 GHz veya daha hızlı
- RAM: 4 GB (önerilen 8 GB veya daha fazla)
- Ekran kartı: OpenGL 4.0 uyumlu kart (minimum 1 GB video RAM, önerilen 4 GB veya daha fazla)
- Sabit disk: en az 6 GB boş alan
- İnternet bağlantısı: gerektiğinde lisanslama işlemleri veya özellik güncellemeleri için.

Not: Üst düzey 3D modelleme ve görselleştirme için daha yüksek özelliklere sahip bir bilgisayar önerilir.

Geri
Üst Alt