Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 4 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

KepomeyL

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
37
14,620
83

İtibar Puanı:

Oturma Odası Dekorasyonu Tavsiyesi
Oturma odası dekorasyonu tavsiyesi, merhaba arkadaşlar, oturma odası dekorasyonu hakkında tavsiye alacaktım.
Odamız dirtdörtgen biçimindedir, Köşe koltuk takımları bildiğiniz üzere L biçimindeki yapıları ile fire vermeden odanın köşesine oturuyor. Ancak ben L şeklinde mi alıp almamakta kararsızım.

İstediğim model evde olmayacak gibi duruyor, ölçüleri aldık odayı küçültebileceğini söyleyen arkadaşlar oldu. Oda küçüldüğünde nasıl bir görüntü olacak onuda bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım. Sİtedeki bazı tavsiyelerde zevkinize göre hareket edin demişler. Ben zevkime göre seçtiğimde ev küçülecekse yinede zevkime göremi hareket etmeliyim?

Eğer kendi zevkimi seçersem oda içinde ölü alan oluşacak ve engellenecek. Küçük alanlarda da harika çözümler sunan köşe koltuk takımları her türden odaya kolayca uyum sağlarsada seçtiğim model maalesef odayı küçültüyor.. Bu noktada yapmamız gereken nedir?

Moderatör tarafında düzenlendi:

LiLa

Dekorazon sever
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
242
81,049
93

İtibar Puanı:

bencede kendi zevkinize göre hareket etmeyin, öncekli olarak evin içerisinin geniş olabileceği mobilya türlerini seçmelisiniz. sonuçda yaşam alanınızı kısıtlamaya gerek yok. ilerleyen günlerde stress yapıyor. Psikolojik açıdan da sizin rahatlığınız önem arz etmekte.

Melanie

Adayadayı
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
215
79,892
93

İtibar Puanı:

Eğer kendi zevkimi seçersem oda içinde ölü alan oluşacak ve engellenecek. Küçük alanlarda da harika çözümler sunan köşe koltuk takımları her türden odaya kolayca uyum sağlarsada seçtiğim model maalesef odayı küçültüyor.. Bu noktada yapmamız gereken nedir?

Yapman gereken bence odanın küçülmemesine dikkat etmen. farklı modeller düşünebilirsin. çok fazla mobilya mağazası var.
yani illa 2 seçenek arasında kalarak seçim yapmanı zorlaştırmak yerine, öncelikli olarak ölü alanlar oluşmasını engellemelisin.

Berfins

Emektar Üye
Platin Üye
11 Tem 2019
235
87,285
93
İstanbul

İtibar Puanı:

bencede kendi zevkinize göre hareket etmeyin, öncekli olarak evin içerisinin geniş olabileceği mobilya türlerini seçmelisiniz. sonuçda yaşam alanınızı kısıtlamaya gerek yok. ilerleyen günlerde stress yapıyor. Psikolojik açıdan da sizin rahatlığınız önem arz etmekte.
katılıyorum.

Geri
Üst Alt