Ofisel XPrime Oyuncu Koltuğu Modelleri

Faik

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Ara 2019
37
6,628
83

İtibar Puanı:

kodu bekliyorum :D twitch yayınları ya , oyun oynarken canlı yayın açıyorsun . :D
anladım elanur bela da twitch atıyomuş felan :LOL: o değil sizinle sohbet ederken uykum gelmişti dalmış uyumuşum, neyse rüyamda @Ofisel beni arıyor, diyor ki bizim konun altında böyle yorumlar atmayın felan diyor 😂😂😂 ben anlamadım çok değişik izmir havalarında felan, bizim indirim kod işi yalan olmasın :p:p o kod buraya geleckkkkkkkkk relaxxxxx :ROFLMAO: biz elanurun parçasını gönderelim, bela, ela değildir belirtim, bizde rajon keseriz 😂😂 kodumuzu ver gardaaaaaaaaaaaş :LOL::LOL:

Ofisel

Ofisel Büro Mobilya
Mobilya Üreticisi
22 Şub 2020
19
5,725
78
İZMİR

İtibar Puanı:

Öncelikle Xprime Oyuncu Koltukları Modellerimize Gösterdiğiniz Yoğun ilgiden dolayı Teşekkür ederiz. Gelen Yoğun talepten dolayı sizler için ürün inceleme videosu çektik ve paylaşıyoruz.

XPrime Oyuncu Koltukları Piyasadaki tüm jenerik markaların Kalitesinde olup Fiyat Performansı olarak sizlere büyük Avanta sağlayacak ürünleridir.

Tüm Xprime Oyuncu Koltukları

Moderatör tarafında düzenlendi:

Grazie

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Haz 2020
1
336
48

İtibar Puanı:

Merhaba, internette araştırırken Xprime koltukları gördüm ve beğendim. Şu aralar yeni bir koltuk arayışındayım. Ürünü almayı düşünüyorum ama fiyatı bütçemi zorluyor. Bana da biraz indirim tanımlayabilirseniz gerçekten almayı düşünüyorum. Çeşitli forumlarda da koltuğun reklamını yapabilirim duruma göre.

Faik

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Ara 2019
37
6,628
83

İtibar Puanı:

Merhaba, internette araştırırken Xprime koltukları gördüm ve beğendim. Şu aralar yeni bir koltuk arayışındayım. Ürünü almayı düşünüyorum ama fiyatı bütçemi zorluyor. Bana da biraz indirim tanımlayabilirseniz gerçekten almayı düşünüyorum. Çeşitli forumlarda da koltuğun reklamını yapabilirim duruma göre.
Hangi forumlarda mesela :LOL:

Ofisel

Ofisel Büro Mobilya
Mobilya Üreticisi
22 Şub 2020
19
5,725
78
İZMİR

İtibar Puanı:

Öncelikle Xprime Oyuncu Koltuklarıne gösterdiğiniz ilgiden dolayı Teşekkür ederiz. Gelen Yoğun Talep sebebiyle MobilyaTakimlari.com'a özel indirim kuponu hazırladık. Ofisel.com sitemizden ürünü satın alırken sepet alanında indirim kuponu alanına aşağıdaki İndirim kuponunu eklemeniz yeterlidir.

ofisel.com

İndirim Kuponu : MTC

Şimdiden Hayırlısı olsun :)

Faik

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Ara 2019
37
6,628
83

İtibar Puanı:

Öncelikle Xprime Oyuncu Koltuklarıne gösterdiğiniz ilgiden dolayı Teşekkür ederiz. Gelen Yoğun Talep sebebiyle MobilyaTakimlari.com'a özel indirim kuponu hazırladık. Ofisel.com sitemizden ürünü satın alırken sepet alanında indirim kuponu alanına aşağıdaki İndirim kuponunu eklemeniz yeterlidir.

ofisel.com

İndirim Kuponu : MTC

Şimdiden Hayırlısı olsun :)
Ne kadar indirim sağlayacak bu kod ile alırlarsa :LOL: o değilde olan @mhmtkrgll e oldu çinden gelmişti :LOL::LOL:

Ofisel

Ofisel Büro Mobilya
Mobilya Üreticisi
22 Şub 2020
19
5,725
78
İZMİR

İtibar Puanı:

İndirim kodu öncelikle Tüm Sitede 500 TL üzerinde geçerlidir.

50 TL'lik Mobilya Takımları için özel bir indirim sağladık.

Ofisel Olarak sizlere kaliteyi uyguna sunmak bizim amacımız. Sandalye ve Koltuk Modellerinde üretici olduğumuzdan dolayı Sitemizin genelinde fiyatlarımız çok iyi seviyede. :)

Serapzile

Bana heryer paris
Kayıtlı Kullanıcı
4 Tem 2019
299
102,601
93

İtibar Puanı:

keşke araç koltuklarıda bu kadar rahat olsa.bu yayıncılar ve gamerlar işlerini biliyorlar valla helal olsun.💺

Ofisel

Ofisel Büro Mobilya
Mobilya Üreticisi
22 Şub 2020
19
5,725
78
İZMİR

İtibar Puanı:

Oyuncu Koltukları ciddi anlamda bir çok aracın koltuğundan rahat arkadaşlar. Tüm Oyuncu Koltuğu Modellerimizi görmek için aşağıdaki linki tıklayınız.

Ayrıca Xprime One Oyuncu Koltuğumuz için yeni inceleme videomuzu izleyebilir ve fikir alabilirsiniz.

Geri
Üst Alt