Tavsiye Nişanlı Büşra'dan Evlenecek Çiftlere Mobilya Tavsiyesi?

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 237 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    237

Büşra

Heyyyo
Platin Üye
30 Haz 2019
538
192,977
93
İstanbul

İtibar Puanı:

Nişanlı Büşra'dan Evlenecek Çiftlere Mobilya Tavsiyesi?

Kendime akıl erdiremediğim için mobilya konusunda, çok sevdiğim kız arkadaşlarım olan @Selin @Bahar ve buraya henüz gelmeyen, kız arkadaşlarım vesilesiyle üye oldum.
Kısa süre sonra nişanlımla evlilik telaşına gireceğiz. Aslında şuanda telaşı boşverin evde siren çalıyor. Henüz hangi firmayı seçeceğime karar veremedim.

Hepsini beğeniyorum, arkadaşlarıma gelince onlar benden beterler. Herkes beğenince aramızda seçim yapmakta kararsız kalıyoruz.

Bu evlilik telaşında olanlar, bana verecekleri tavsiye var mı diye sormak istiyorum.. Evlenmiyorsanız lütfen yazmayın. Ben net bir cevap arıyorum. Kararsızlıklarım var mobilya konusunda önerilere açığım. Lütfen yardım eder misiniz?

Evliler ve Nişanlılar dan yorum bekliyorum. Herkese şimdiden teşekkürler.

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Kendime akıl erdiremediğim için mobilya konusunda, çok sevdiğim kız arkadaşlarım olan @Selin @Bahar ve buraya henüz gelmeyen, kız arkadaşlarım vesilesiyle üye oldum.
Kısa süre sonra nişanlımla evlilik telaşına gireceğiz. Aslında şuanda telaşı boşverin evde siren çalıyor. Henüz hangi firmayı seçeceğime karar veremedim.

Hepsini beğeniyorum, arkadaşlarıma gelince onlar benden beterler. Herkes beğenince aramızda seçim yapmakta kararsız kalıyoruz.

Bu evlilik telaşında olanlar, bana verecekleri tavsiye var mı diye sormak istiyorum.. Evlenmiyorsanız lütfen yazmayın. Ben net bir cevap arıyorum. Kararsızlıklarım var mobilya konusunda önerilere açığım. Lütfen yardım eder misiniz?

Büşra hanım emin misiniz? Dullar ne olacak ? Onu yazmamışsınız :D ben o yüzden cevap vermek durumundayım Cevap:. Keşke biz şendulları unutmasaydınız :D

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Büşra

Heyyyo
Platin Üye
30 Haz 2019
538
192,977
93
İstanbul

İtibar Puanı:

Öneri cebinize gelmiş haberiniz yok, deniz de su bittiğinde görüşelim ama yinede görüşelim. TepeHome ?
Onu beğendiğimi bildiğiniz için hemen onu gönderiyorsunuz. Mesajım açık değil miydi, hepsini seviyoruz ne yapacağız.

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Büşra

Heyyyo
Platin Üye
30 Haz 2019
538
192,977
93
İstanbul

İtibar Puanı:

Büşra hanım çok ciddiyim acilen evlenmeniz lazım. :D ancak bu işi ev çözer. bende evlenmek istiyorum. :D evlerim olsun istiyorum. hepsine ayrı ayrı döşemek istiyorum. Birisini istikbal den, diğerini konfor mobilya dan, diğerini yataş enza home dan istiyorum @Büşra hanım.
yine de çözüm verdiğiniz için teşekkür ediyorum. 1 tane evimiz var işimiz zor olduğu için birilerinden fikir almam gerekiyordu. Bana verdiğiniz cevap çok hoşuma gittiğini bilmenizi istiyorum. Mobilya Takımlarına teşekkürler.

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

yine de çözüm verdiğiniz için teşekkür ediyorum. 1 tane evimiz var işimiz zor olduğu için birilerinden fikir almam gerekiyordu. Bana verdiğiniz cevap çok hoşuma gittiğini bilmenizi istiyorum. Mobilya Takımlarına teşekkürler.
Büşra hanım benim için zevkleriniz ve renkleriniz çok önem arz etmektedir. O sebeple size çok daha etkili tavsiyelerim olacak.

Selin

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
30 Haz 2019
343
109,777
93
Izmit

İtibar Puanı:

Evlendikten sonrada güncelleme isteriz. Evli Büşra'dan evlenecek olanlara tavsiyeler diye ?

Geri
Üst Alt