Mernuş

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
25
7,056
78

İtibar Puanı:

Mobilya Fiyatları
Merhaba mobilya fiyatları hakkında bilgisi olan var mı? kdv indiriminden sonra tekrar kdv indirimi yapan firmaların yaptığı indirimden faydalanmak konusunda kararsızım. (çünkü o firmalarda istediğim modeller yok)
mobilya fiyatları sürekli olarak her firmadan farklılık gösteriyor. Sizce fiyat aralığı ne olmalı?
mobilya fiyatlarındaki oranı neye göre değerlendirmeliyim?
istikbal mobilya dan şık bir salon grubu seçtiğimde ortalama 6500 tl gibi bir tutara alabiliyorum. Diğer açıdan başka firmalarda seçtiğim modellere görede fiyatlar değişkenlik gösteriyor.
Çevremki herkes istikbal den al diyor, dayanıklı oluyor bir defa alırsın kafan rahat olur diyor. istikbal kalitesinde mobilya fiyatları olan mobilya mağazalarının isimlerini paylaşabilir misiniz?
Bu arada almayı istediğim model :

baron-yemek-odasi-baron-kol-tk-aliza-mavi-konsept-cekim-44-2.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

SelinDemir

Mobilya & Dekorasyon
Platin Üye
4 Tem 2019
505
184,745
93

İtibar Puanı:

merhaba öncelikle hayırlısı olsun, seçtiğin modelin renklerine bayıldım. mobilya fiyatı açısından sorun yoksa bence bunu tercih edebilirsin.
biliyorum çevrendekiler ile aynı düşünceyi söylemiş olabilirim ama bence bir konuda en bilgili olan onu yaşayan tecrübe edendir.
Ateş olmayan yerden duman çıkmaz derler, istikbal konusunda düşüncelerini yabana atma. Kimse kimseye durduk yerde sen güzelsin demez. Demek ki gerçekten kaliteli mobilyalar yapıyor. Onun haricinde çok fazla aynı standartlarda üretim yapan mobilya firmaları var. Benim önerim mobilya fiyatları aramak yerine çevrendekilerin aldığı modelleri ne zaman aldığına ve yıpranma payına bakarım. Eğer gerçekten dedikleri gibiyse ve sen bunu biliyorsan sorgulama yapman boşuna derim. Bence rahatlamalısın çünkü yolladığın mobilya renkleri çok hoş.

MeltemCeylan92

Trip mode ON
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Eyl 2019
207
69,465
93

İtibar Puanı:

Mobilya fiyatları çok yükseldi bu son zamanlarda gerçek anlamda kdv indirimi yapan mobilya firmasından alman daha iyi olur belki diğer firmalarda yapar eğer herkes kdv indirimi yapan mobilya firmasından alırsa.