Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 5 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

DilaÇiftçi

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20 Tem 2019
136
49,482
93

İtibar Puanı:

Lüks Yaşam Sevenler İçin En Pahalı Mobilyalar
104

Herkese merhaba, Vazgeçilmez bir duygu haline gelen lüks yaşantı, mobilya sektörüne de sıçramış durumdadır. Dünyaca ünlü markalar, müşterilerinde var olan beklentiye cevap verebilmek için bir birinden lüks ve şık mobilyalar üretiyorlar. Değerli madenler ve metallerle süslenen mobilyalar, yüksek maliyetleriyle karşımıza çıkıyor. Mobilyalarda öncelik konfor, rahatlık ve kullanışlılıktan ziyade; tasarım estetiği ve işçiliktir. Peki zor bir soru soracağım cevap verenlere şimdiden teşekkürler.

Hayalini kurduğunuz mobilya tasarımı hangisi rica etsem paylaşabilir misiniz?

ZeynepEla86

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20 Tem 2019
49
17,540
83

İtibar Puanı:

Merhaba! Lüks yaşam sevenler için en pahalı mobilyalar konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım. İşte dünya genelindeki en pahalı mobilya tasarımlarından bazıları:
  1. Pininfarina Aresline Xten ofis koltuğu: 1.5 milyon dolara satılıyor ve özellikle otomotiv tasarımı sevenlerin beğenisini kazanıyor.
  2. Baldacchino Supreme yatak: 6,3 milyon dolar değerindeki bu yatak, Stuart Hughes tarafından tasarlanmıştır ve altın kaplama, elmas ve safir taşları içerir.
  3. The Badminton Cabinet: İngiliz mobilya tasarımı olan bu kabin, 1726 yılında üretilmiş ve yaklaşık 36,4 milyon dolar değerindedir.
  4. Parnian Furniture Collection: Bu mobilya koleksiyonu, İranlı tasarımcı Abdolhay Parnian tarafından tasarlanmıştır ve en pahalı parçası 210,000 dolar değerindeki Executive Desk'tir.
  5. The Tufft Table: Amerikan mobilya tasarımcısı John Houshmand tarafından tasarlanan bu masa, 4,6 milyon dolara satılıyor ve ahşap ve cam malzemelerden oluşuyor.
  6. The Dragon Chair: Henk Vos tarafından tasarlanan bu sandalye, 29,000 dolar değerindeki altın kaplama ayaklara sahiptir ve muhteşem bir tasarıma sahiptir.
  7. The Fable Swing: Christopher Guy tarafından tasarlanan bu salıncak, 34,000 dolar değerindeki el yapımı ahşap bir tasarımdır.
Bu mobilyalar dünya genelinde en pahalı olanları arasındadır. Ancak, her ülkenin kendine özgü tasarımcıları ve mobilya markaları bulunmaktadır, bu nedenle yerel pazarlarda da farklı fiyat aralıklarında lüks mobilya tasarımları bulunabilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

DilaÇiftçi

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20 Tem 2019
136
49,482
93

İtibar Puanı:

gülecekler dese ?
konuyu ben açtığım için gülmeyeceğime emin olabilirsiniz, herkes dalga geçme modunda sanırım. aaaa üstüme iyilik sağlık ben n dertteyim millet ne dertte. kızlar çok ciddi soruyorum. fikir almak istiyorum. zevkler ve renkler değişebilir, ancak ben şuan hayalinizdeki mobilya takımı hangisi? yani paranız var bildiğiniz istediğiniz mobilyayı alabiliyorsunuz? ne alırdınız onu paylaşırsanız çok memnun olurum. teşekkürler

ElisaTalay

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20 Tem 2019
56
21,232
83

İtibar Puanı:

konuyu biraz daha detaylandırsanız ona göre fikir verebilirdik.
ben örnek göstermem gerekirse madem para da sıkıntı yok bir yatak önereyim fiyatı biraz pahalı araba alabilirsiniz yada bu yatakta yatabilirsiniz.
Vividus Mattress

105

kapmanya var Bu lüks yatağın fiyatı sadece: 59.750 $ :D

SENAydin

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20 Tem 2019
67
23,619
83

İtibar Puanı:

üzerinde konuşmaya gerek olmayan masa..

bence olayın sonu budur..

106

Janjaap Ruijssenaar adlı mimar tarafından, tasarlanması ve geliştirilmesi 6 yıl süren bu yatak havada durabiliyor. Toplamda 900 kilo ağırlığı var ve bu ağırlığa rağmen zeminden 40 cm yukarıda durabiliyor. Eğer bu yatakta farklı uyku deneyimleri elde etmek istiyorsanız sadece 1.6 Milyon Dolar ödemeniz yeterlidir.

AlyaGülhan

Emektar Üye
Platin Üye
20 Tem 2019
96
33,740
83

İtibar Puanı:

konuyu ben açtığım için gülmeyeceğime emin olabilirsiniz, herkes dalga geçme modunda sanırım. aaaa üstüme iyilik sağlık ben n dertteyim millet ne dertte. kızlar çok ciddi soruyorum. fikir almak istiyorum. zevkler ve renkler değişebilir, ancak ben şuan hayalinizdeki mobilya takımı hangisi? yani paranız var bildiğiniz istediğiniz mobilyayı alabiliyorsunuz? ne alırdınız onu paylaşırsanız çok memnun olurum. teşekkürler
107

ya ben böyle hayal ediyorum..

SelinDemir

Mobilya & Dekorasyon
Platin Üye
4 Tem 2019
505
184,745
93

İtibar Puanı:

koptum ya :D dila hanım haklı çünkü fikir arayışında.:D

Esra

Prof. Dr. Filozof
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Tem 2019
269
90,259
93
Sakarya

İtibar Puanı:

Bilmiyorum benim beğendiklerim belkide sizlere komik gelecek ama bence çok değişik bir tarzı ve havası var bu markanın.
Versace'nin mobilyalarını çok beğeniyorum.

s-l400-1.jpg

Bu 9000€

s-l400.jpg

Buda 9000€

Daha çok ilginç ve güzel tasarımları varda benim beğendiklerim örnek olarak bunlar ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst Alt