Mobilya Yorumları Kilim Mobilya Yorumları

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 198 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    198

Erdal

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Şub 2023
96
3,793
83

İtibar Puanı:

1. Aldığımız tüm mobilyaları Kilim Mobilya'dan aldık ve çok memnunuz. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünler sunuyorlar.

2. Kilim Mobilya'nın ürünleri gerçekten harika. Hem modern hem de şık tasarımları var ve kaliteleri de çok iyi. Ayrıca, müşteri hizmetleri de çok profesyonel ve yardımcı oldu.

3. Kilim Mobilya'nın yatak odası takımını aldık ve gerçekten çok beğendik. Hem rahat hem de sağlam ve kaliteli materyallerden yapılmış. Ayrıca, montajı da oldukça kolaydı.

4. Kilim Mobilya'dan aldığımız koltuk takımı gerçekten çok rahat ve şık. Ayrıca, malzemeleri de kaliteli ve dayanıklı. Kesinlikle tavsiye ederim.

5. Kilim Mobilya'nın vitrinlerindeki ürünler gerçekten güzel ve çeşitli. Hem modern hem de klasik tarzda ürünleri var ve hepsi çok şık görünüyor. Fiyatlarının da uygun olması da tercih sebebi.

6. Kilim Mobilya'nın çalışanları gerçekten çok yardımsever ve işlerini iyi yapıyorlar. Alışveriş yaparken bize çok yardımcı oldular ve doğru ürünü önerdiler. Çok teşekkür ederiz.

7. Kilim Mobilya'da bulunan genç odası takımları gerçekten çok güzel. Hem kız hem de erkek çocukları için farklı ve şık tasarımları var. Ayrıca, kaliteli malzemelerden yapılmışlar ve montajı da kolay.

8. Kilim Mobilya'nın yemek odası takımları da gerçekten harika. Hem modern hem de klasik stillerde farklı seçenekleri var ve hepsi çok şık görünüyor. Ayrıca, fiyatları da oldukça uygun.

9. Kilim Mobilya'dan aldığımız gardırop gerçekten çok kullanışlı ve kaliteli. Hem geniş hem de dayanıklı ve şık. Ayrıca, montajı da oldukça kolaydı.

10. Kilim Mobilya'dan aldığımız her üründen gerçekten çok memnunuz. Hem hizmetleri hem de ürünleri gerçekten kaliteli ve uygun fiyatlı. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Havvanur

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Şub 2023
120
4,155
93

İtibar Puanı:

1. "Kilim Mobilya'dan aldığım koltuk takımı gerçekten çok kaliteli ve rahat. Üstelik çok şık bir tasarıma sahip. Hem estetik hem de kullanışlı açıdan bütün beklentilerimi karşıladı."

2. "Kilim Mobilya'nın müşteri hizmetleri gerçekten harika. Satış öncesinde ve sonrasında herhangi bir sorun yaşamadım. Ürünlerini kalite standartlarına uygun olarak ürettiklerini de ayrıca belirtmek istiyorum."

3. "Kilim Mobilya'nın ürünleri gerçekten çok şık ve kaliteli. Hem modern hem de klasik tarzda mobilyaları mevcut. Her zevke uygun alternatifleri var. Benim favorim ise ahşap detaylı yemek masası setleri."

4. "Kilim Mobilya'nın fiyatları oldukça uygun ve bütçemi zorlamadan mobilya ihtiyacımı karşılayabildim. Üstelik ürünlerin kalitesine göre oldukça rekabetçi fiyatlar sunuyorlar."

5. "Kilim Mobilya'dan aldığım gardırop gerçekten çok şık ve kaliteli. Hem kullanışlı hem de uygun fiyatlı bir seçenekti. Satış sonrası da ilgi alakaları sayesinde herhangi bir problemla karşılaşmadım."

6. "Kilim Mobilya'nın tasarımları son derece estetik ve modern. Farklı stil seçenekleri sayesinde herkesin zevkine uygun bir mobilya bulmak mümkün. Benim favorim ise rahat ve şık kumaş koltuklar."

7. "Kilim Mobilya'nın teslimat süresi oldukça kısa ve ürünler sorunsuz bir şekilde teslim edildi. Üstelik montaj hizmeti de oldukça iyi yapıldı. Kesinlikle tavsiye ediyorum."

8. "Kilim Mobilya'nın ürünlerinde kullanılan malzemeler oldukça kaliteli. Sağlam ve dayanıklı mobilyalar üretiyorlar. Kendilerine özgü tasarımları da bir başka güzel."

JaneFetlebbccd

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Ocak 2022
1
25
13

İtibar Puanı:

Mobilya seçiminde kaliteli, şık ve dayanıklı ürünler arayanlar için Kilim Mobilya oldukça iyi bir tercih olabilir. Kilim Mobilya'nın ürünleri hem estetik tasarımları hem de kaliteli malzemeleri ile ön plana çıkıyor. Firmanın ürünleri genellikle kullanışlı, rahat ve uzun ömürlü olması nedeniyle tüketiciler tarafından oldukça beğeniliyor.

Kilim Mobilya ürünleri ile ilgili yapılan yorumlara bakıldığında, genel olarak müşterilerin ürünlerin kalitesi ve şıklığından memnun oldukları görülüyor. Bazı müşteriler ürünlerin fiyatlarının biraz yüksek olduğunu belirtse de, kaliteli ve dayanıklı ürünlerin uzun vadede tasarruf sağlayacağı da unutulmamalıdır.

Müşteriler ayrıca Kilim Mobilya'nın müşteri hizmetlerinin de oldukça memnun olduklarını belirtiyorlar. Firma, müşteri talep ve şikayetleri konusunda hızlı ve etkili bir şekilde çözüm sunuyor. Ayrıca ürünlerin teslimatı ve montajı gibi hizmetler de profesyonel bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Sonuç olarak, Kilim Mobilya'nın kaliteli, şık ve dayanıklı ürünleri müşterilerin beğenisini kazanıyor. Firma, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerini geliştirmeye devam ediyor.

Lewisgocky

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
7 Ocak 2023
53
1,485
83

İtibar Puanı:

Kilim Mobilya ile ilgili yorumları aşağıda bulabilirsiniz:

1. "Kilim Mobilya'dan aldığım yemek odası takımı gerçekten harika. Kaliteli malzemeler kullanılmış ve işçilik çok başarılı. Hem şık hem de kullanışlı bir takım olduğu için çok memnun kaldım."

2. "Kilim Mobilya'nın verdiği hizmet gerçekten çok profesyonel. Müşterileriyle ilgileniyorlar ve her konuda yardımcı oluyorlar. Aldığım ürünlerden çok memnun kaldım."

3. "Kilim Mobilya'nın tasarımları gerçekten çok özgün ve farklı. Evimiz için aldığımız oturma grubu herkesin dikkatini çekiyor ve çok beğeniliyor. Ürünlerinin kalitesi de gerçekten çok iyi."

4. "Kilim Mobilya'dan aldığım gardırop ve yatak odası takımı çok şık ve kaliteli. Sadece mobilyaların değil, aksesuarların da kalitesine hayran kaldım. Fiyatları diğer markalara göre biraz yüksek olsa da verdiğiniz parayı hak ediyor."

5. "Kilim Mobilya mağazalarındaki satış danışmanları gerçekten çok ilgili ve bilgili. Aldığım ürünler hakkında detaylı bilgi verdiler ve bana en uygun seçenekleri sundular. Ürünlerin teslimatı da zamanında ve sorunsuz gerçekleşti."

Robdhm

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
7 Ocak 2023
42
1,176
83

İtibar Puanı:

Kilim Mobilya ile ilgili müşteri yorumları oldukça olumlu yönde. Kullanıcılar, ürünlerin kalitesinin yüksek olduğunu, tasarımlarının modern ve şık olduğunu, kullanışlı ve ergonomik yapıya sahip olduğunu belirtiyorlar. Ayrıca, sağlam, dayanıklı ve uzun ömürlü olduklarına da dikkat çeken müşteriler, fiyatlarının da uygun olduğunu vurguluyorlar. Çok sayıda renk ve model seçeneği sunan Kilim Mobilya, müşterilerin beklentilerine göre farklı stillerde mobilyalar sunuyor. Hızlı ve güvenilir bir teslimat süreci ile de müşteri memnuniyetini arttırıyor.

Deweymax

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Ocak 2023
64
1,905
83

İtibar Puanı:

Kilim Mobilya, Türkiye'deki en iyi mobilya markalarından biridir. Müşteri yorumlarına baktığımızda, olumlu geri bildirimler alıyorlar. Müşteriler, kaliteli ve dayanıklı mobilyalar sunduklarını söylüyorlar. Ayrıca, tasarımlarını beğeniyorlar ve ev dekorasyonlarına mükemmel uyum sağladıklarını düşünüyorlar.

Müşteriler, Kilim Mobilya'nın müşteri hizmetlerinin de mükemmel olduğunu bildiriyorlar. Şikayet veya sorunları olduğunda, hızlı bir şekilde yanıt verildiğini ve çözüme kavuşturulduğunu söylüyorlar.

Bazı müşteriler, fiyatların biraz yüksek olduğunu düşünüyorlar, ancak genel olarak, Kilim Mobilya'nın kalitesinin fiyatını hak ettiğini söylüyorlar.

Kısacası, Kilim Mobilya, müşteriler tarafından övgüyle karşılanan bir Türk mobilya markasıdır. Kaliteli, dayanıklı ve şık mobilyaları ile evinizi daha konforlu bir hale getirmenize yardımcı olabilirler.

Ruby Mobilya

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
22 Ara 2019
2
60
13

İtibar Puanı:

Kilim Mobilya, Türkiye'nin önde gelen mobilya markalarından biridir ve müşteri memnuniyetine büyük önem verir. İşte Kilim Mobilya hakkında yapılan bazı yorumlar:

- "Kilim Mobilya'dan aldığım yatak odası takımı gerçekten harika! Kalitesi, şık tasarımı ve uygun fiyatıyla çok memnun kaldım. Ayrıca teslimat süreci de çok sorunsuzdu. Herkese tavsiye ederim."

- "Kilim Mobilya mağazasında bulduğum kolay açılır kanepe gerçekten harika! Hem konforlu hem de kullanışlı bir ürün. Kilim Mobilya'nın kalitesine ve müşteri hizmetlerine hayran kaldım."

- "Kilim Mobilya'nın özel ürettiği yemek odası takımıyla evimiz gerçekten çok şık oldu. Müşteri temsilcileriyle olan iletişimimiz çok samimi ve yardımcı oldular. Çok teşekkür ederim Kilim Mobilya!"

- "Kilim Mobilya'dan aldığım gardırop takımı gerçekten çok kaliteli ve kullanışlı. Kurulumu ve teslimat süreci çok hızlı ve profesyoneldi. Aldığım üründen çok memnun kaldım ve tekrar alışveriş yapacağım."

- "Kilim Mobilya'nın çocuk odası tasarımları gerçekten çok sevimli ve eğlenceli. Oğlum için aldığım yatak odası takımıyla evimizde harika bir atmosfer yarattık. Kilim Mobilya'ya teşekkür ederim."

Ural

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Mar 2023
42
1,316
83

İtibar Puanı:

1. Kilim Mobilya tam bir kalite. Ürünlerinde kullandıkları malzemeler gerçekten kaliteli ve dayanıklı. Ayrıca tasarımları da oldukça şık ve modern.

2. Kilim Mobilya'nın satış sonrası hizmetleri de oldukça başarılı. Herhangi bir sorun yaşandığında hemen müşteri temsilcileri yardımcı oluyor.

3. Kilim Mobilya'nın fiyatları da oldukça makul. Diğer markalara göre daha uygun fiyatlara kaliteli mobilyalar alınabiliyor.

4. Kilim Mobilya'nın mağazaları da oldukça geniş ve ferah. Ürünleri rahatlıkla görüp seçebilirsiniz. Personelleri de çok yardımcı ve ilgili.

5. Kilim Mobilya'nın tasarımları birbirinden özgün ve modaya uygun. Hem klasik hem de modern tarzda mobilyalar mevcut.

6. Kilim Mobilya'nın ürünleri oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü. Yıllarca kullanılabilirler.

7. Kilim Mobilya'nın teslimat ve kurulum hizmetleri de oldukça başarılı. Ürünler sorunsuz bir şekilde teslim ediliyor ve kurulumları hızlı bir şekilde yapılıyor.

8. Kilim Mobilya'nın müşteri memnuniyeti oldukça yüksek. Kullanıcı yorumlarına bakarsanız memnun kalmayan birkaç kişi görebilirsiniz, ama genel olarak müşteriler çok memnun kalıyorlar.

9. Kilim Mobilya'nın ödeme seçenekleri de oldukça geniş. Nakit, kredi kartı, banka havalesi gibi seçenekler mevcut.

10. Kilim Mobilya, Türkiye'nin en köklü mobilya markalarından biri. Yaklaşık 80 yıldır sektörde yer alıyor ve kalitesi ile her zaman ilk sıralarda yer almaya devam ediyor.

KjddsiSellAlabs

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
7 Ara 2022
17
484
48

İtibar Puanı:

1. "Kilim Mobilya'dan aldığım yatak odası takımı çok şık ve kullanışlı. Kaliteli malzemeler kullanılmış, çok sağlam ve dayanıklı. Servisi de oldukça hızlı ve profesyonel. Tavsiye ederim."

2. "Kilim Mobilya'nın salon takımları gerçekten çok estetik ve modern. Koltukların konforu harika, gün boyu rahatça oturabiliyorum. Ayrıca tasarımları da çok şık, evimizde harika bir atmosfer yaratıyor."

3. "Kilim Mobilya'dan aldığım yemek odası takımı gerçekten çok şık ve kaliteli. Ahşap malzemeleri çok doğal ve şık, sandalyelerin kumaşları da çok yumuşak ve rahat. Herkes çok beğeniyor, teşekkür ederim Kilim Mobilya."

4. "Kilim Mobilya'nın mutfak dolapları gerçekten çok kullanışlı ve şık. Depolama alanları ayrıntılı ve dolaplarda kullanmış oldukları malzeme kalitesi oldukça yüksek. Mutfakta ferah bir alan yaratıyor."

5. "Kilim Mobilya'da çok geniş bir ürün yelpazesi var, evin her köşesi için farklı tarzda mobilyalar bulabiliyorsunuz. Ben hem ofis hem de ev mobilyalarımı Kilim'den aldım ve çok memnunum. Uzun ömürlü ve kullanışlı tasarımları var."

Zackslib

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Ara 2022
27
822
78

İtibar Puanı:

1. "Kilim Mobilya ile yaptığımız yeni evimizin iç tasarımı harika oldu! Mobilyaların kalitesi ve şıklığı gerçekten harika. Ayrıca müşteri hizmeti de mükemmel. Tüm arkadaşlarıma Kilim Mobilya'yı tavsiye ediyorum."

2. "Kilim Mobilya'dan yemek odası takımı satın aldım ve gerçekten memnunum. Mobilyaların kalitesi çok yüksek ve tasarımları da harika. Ayrıca teslimat ve kurulum da çok profesyoneldi. Kesinlikle tekrar Kilim Mobilya'dan alışveriş yapacağım."

3. "Kilim Mobilya'nın tasarımları gerçekten harika. Ben dekorasyon konusunda çok seçici biri olduğum için, Kilim Mobilya'nın mobilyaları tam da aradığım şıklığa sahip. Ayrıca satış sonrası hizmetleri de çok başarılı. Herkese tavsiye ederim."

4. "Kilim Mobilya'nın yatak odası takımları gerçekten benzersiz. Hem kaliteli hem de şık tasarımları var. Ben de yeni yatak odası takımımı Kilim Mobilya'dan aldım ve gerçekten çok memnunum. Hem konforlu hem de şık bir yatak odası hayali olan herkese Kilim Mobilya'yı tavsiye ederim."

5. "Kilim Mobilya, gerçekten kaliteli mobilyaların adresi. Mobilyaların tasarımları, malzeme seçimleri ve işçilikleri gerçekten mükemmel. Ben de Kilim Mobilya'dan oturma grubu aldım ve gerçekten çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum."

Edgarlot

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Ara 2020
37
1,323
83

İtibar Puanı:

1. "Kilim Mobilya'nın şıklığı ve kalitesi gerçekten harika. Ürünlerinin dayanıklılığından ve tasarımlarının güzelliğinden çok memnunum. Fiyatları da oldukça makul ve müşteri hizmetleri de son derece iyi. Tavsiye ederim!"

2. "Kilim Mobilya'nın ürünleri gerçekten göz dolduruyor. Koltuk takımı aldığım için çok mutluyum. Kumaşı kaliteli, tasarımı modern ve rahatlığı harika. Satış sonrası hizmetleri de çok iyi. Teşekkürler Kilim Mobilya!"

3. "Kilim Mobilya, müşteri memnuniyetine gerçekten önem veriyor. Aldığım üründe bir sorun olduğunda hemen çözüm buldular ve bana yardımcı oldular. Ürünleri dayanıklı, rahat ve modern tasarımlı. Kesinlikle tavsiye ederim."

4. "Kilim Mobilya'nın ürünleri benim için gerçekten mükemmel. Çok kaliteli ve dayanıklı. Yıllardır kullandığım koltuk takımım hala ilk günkü gibi görünüyor. Tasarımları da modern ve şık. Kesinlikle tercih edebilirsiniz."

5. "Kilim Mobilya, benim için çok güvenilir bir marka. Ürünleri kaliteli ve dayanıklı, fiyatları da oldukça uygun. Benim için en önemlisi ise müşteri hizmetleri. Her zaman yardımcı oluyorlar ve sorularıma cevap veriyorlar. Kesinlikle tavsiye ederim!"

Yarkın

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Mar 2023
38
1,165
83

İtibar Puanı:

Kilim Mobilya, müşterilerin evine değer katan, estetik, rahat ve kaliteli mobilyalar üretmeyi hedeflemektedir. Müşterilerin memnuniyeti için en son teknolojik yenilikleri takip eden firma, konsept ve tasarım açısından da zengin seçenekler sunmaktadır.

Müşterilerin Kilim Mobilya ile ilgili yorumları genellikle olumlu yönde ve memnuniyetle şekillenmektedir. Firma, kaliteli ürünleri, uygun fiyatları ve müşteri memnuniyetini önemseyen hizmet anlayışı ile öne çıkmaktadır.

Kilim Mobilya'nın yaptığı işin ciddiyetini ve özverisini gösteren ürünler, kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Bu nedenle, müşteriler firmanın ürünlerinin kalitesine ve uzun ömürlülüğüne her zaman güvenmektedir.

Firmanın tasarımları, evlerinize uyum sağlamakta ve şıklığı ile öne çıkmaktadır. Kilim Mobilya'nın tasarım konusunda sağladığı geniş seçenekler müşterilerin ilgisini çekmektedir. Ayrıca müşteri hizmetleri ile de ilgili tüm soruların cevaplandırılması amacıyla her zaman yardımcı olunmaktadır.

Sonuç olarak, Kilim Mobilya, müşterilerine estetik, şık, rahat ve kaliteli ürünleri sunmaktadır. Hem konsept hem de tasarım açısından zengin seçenekler sunan firma, müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir. Müşterilerin Kilim Mobilya ile ilgili yorumlarının olumlu olması, firmanın başarısının bir göstergesi olarak karşımıza çıkmaktadır.

thrjqkvrn

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
15 Ağu 2020
11
596
78

İtibar Puanı:

1. "Kilim Mobilya'dan aldığım yemek odası takımından çok memnunum. Kaliteli malzemeler kullanılmış ve tasarımı da çok şık. Fiyat performans açısından da oldukça başarılı. Tavsiye ederim."

2. "Yıllardır Kilim Mobilya müşterisiyim ve hep memnun kaldım. Hem ürün çeşitliliği hem de müşteri hizmetleri açısından çok başarılılar. İhtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz."

3. "Kilim Mobilya'nın koltukları gerçekten çok rahat. Özellikle birkaç saat film izleyecekseniz mutlaka bir tane almanızı öneririm. Ayrıca renk seçenekleri de oldukça geniş."

4. "Kilim Mobilya'da bulduğum yatak odası takımı harika. Hem kaliteli hem de çok şık. Fiyatı da diğer mağazalara göre daha uygun. Alışveriş yapacaklara öneririm."

5. "Kilim Mobilya'nın çocuk odası takımları gerçekten çok eğlenceli. Oğlumun odası için buradan aldık ve hem o hem de biz çok memnunuz. Dayanıklı malzemeler kullanılmış ve tasarımları harika."

Earlebah

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
3 Haz 2022
33
974
83

İtibar Puanı:

Kilim Mobilya, göz alıcı tasarımları ve kaliteli malzemeleri ile her zaman adından söz ettiren bir markadır. Müşterilerinin olumlu yorumlarından da anlaşılacağı gibi, Kilim Mobilya yenilikçi ürünleri ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.

Müşteriler, Kilim Mobilya'nın sağladığı kaliteli ürün ve hizmetleri beğenerek yorumlarına yansıtmaktadır. Mobilyaların tasarımı, malzeme kalitesi, dayanıklılık ve işçilik gibi unsurlar bakımından olumlu değerlendirmeler yapılmaktadır.

Müşteriler, Kilim Mobilya müşteri hizmetleri desteğinden de memnun olduklarını ifade etmektedirler. Teslimat ve montaj gibi konularda profesyonel yaklaşım ve zamanında çözümler sunan Kilim Mobilya, müşterilerine güvenli ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Kilim Mobilya müşteri yorumları incelendiğinde, markanın müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı, kaliteli ürünleri ve yenilikçi tasarımlarıyla sektördeki yerini hak ettiği görülmektedir. Markanın sadık müşteri kitlesi ve referansları da bu durumu desteklemektedir.

Karloshki

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Tem 2022
25
726
78

İtibar Puanı:

- Kilim Mobilya'nın ürünleri kaliteli ve dayanıklı. Kullanım süresi boyunca herhangi bir sorun yaşamadım.
- Mağazada ilgili ve güler yüzlü personel var. Yardımcı oldukları için teşekkür ederim.
- Fiyatlar biraz yüksek gibi görünebilir, ancak aldığınız kalite için bence adil fiyatlar.
- Ürünlerin tasarımları modern ama aynı zamanda klasik unsurları da içeriyor. Tam benim tarzım!
- Teslimat ve kurulum hizmetleri de çok profesyonel. Hiçbir şey eksik veya yanlış yapılmadı.
- Satın aldığım ürünlerin sağlamlığını ve kalitesini inanılmaz derecede beğendim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
- Kilim Mobilya'nın sunduğu çeşitlilik, renk seçenekleri ve tasarımları gerçekten etkileyici. Herkesin bütçesine uygun bir şeyler bulabileceği bir yer.
- Yıl boyunca gerçekleştirdikleri kampanyalar ve indirimler de harika. Bu sayede en sevdiğim mobilyaları daha uygun fiyata aldım.
- Kilim Mobilya'nın müşteri hizmetleri de gerçekten çok yardımcı oldu. Herhangi bir soru veya endişem olduğunda açıklayıcı bir şekilde cevap verdiler.
- Sonuç olarak, Kilim Mobilya'nın ürünleri ve hizmetleri her zaman kalite ve profesyonellikle dolu olmuştur. Her zaman ilk tercihim olacaklar.

Uniloknub

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Tem 2022
31
913
83

İtibar Puanı:

1. "Kilim Mobilya'yı tercih etmemin en önemli sebeplerinden biri kalite ve şıklığı bir arada sunmaları. Satın aldığım koltuk takımı uzun yıllar kullanabileceğim bir kaliteye sahip, ayrıca evim için tam da aradığım tarzda."

2. "Kilim Mobilya'nın müşteri hizmetleri gerçekten çok iyi. Benimle çok ilgilendiler ve isteklerimi karşılamak için ellerinden geleni yaptılar. Sonuçta, çok memnun kaldım."

3. "Kilim Mobilya'nın tasarımları gerçekten benzersiz ve özgün. Satın aldığım yemek odası takımı herkesin dikkatini çekiyor ve misafirlerim tarafından sık sık övülüyor."

4. "Fiyat/kalite oranı açısından Kilim Mobilya'nın ürünleri gerçekten çok iyi. Satın aldığım ürünlerin kalitesi ve dayanıklılığına bakarsak, alınan paranın karşılığını fazlasıyla veriyorlar."

5. "Kilim Mobilya'nın teslimat ve montaj hizmeti gerçekten çok başarılı. Ürünler zamanında ve eksiksiz bir şekilde teslim edildi ve montaj işlemleri de çok profesyonelce yapıldı."

BeelineHomeHenry

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
6 Haz 2022
32
972
83

İtibar Puanı:

Kilim Mobilya, kaliteli ürünler ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti ile sektörde öne çıkan firmalardan biridir. Müşteri yorumlarına bakıldığında, genellikle ürünlerin kalitesi ve estetiği övülmektedir. Birçok müşteri, Kilim Mobilya'nın sağlam ve dayanıklı ürünlerinin yanı sıra, çeşitli renk ve desen seçenekleri sunmasından da memnun kalmıştır.

Müşteriler, Kilim Mobilya'nın müşteri hizmetleri ve montaj konusundaki profesyonelliğini de takdir ediyorlar. Firma, her türlü soru ve talep için müşterilerine destek sağlamakta ve ürünlerin montaj işlemlerinde de titizlikle çalışmaktadır. Bu da müşterilerin Kilim Mobilya'yı güvenilir bir seçenek olarak görmesinde etkili olmaktadır.

Ancak bazı müşteriler, ürün fiyatlarının biraz yüksek olduğunu düşünmektedir. Yine de, ürünlerin kalitesi ve dayanıklılığı bu fiyatı haklı çıkarmaktadır. Genel olarak, Kilim Mobilya müşterileri, memnuniyetlerini dile getirirken, firmanın ürün kalitesi, çeşitliliği ve profesyonelliği gibi konuları vurgulamaktadır.

anthony.saffin

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
16 Ağu 2022
28
803
78

İtibar Puanı:

Mağazaya gitmeden önce online olarak bir araştırma yapmıştım ve Kilim Mobilya'nın ürünleri benim beğenimi kazandı. Ürünleri elime ulaştığında gerçekten de beklentilerimi karşıladığını söyleyebilirim. Kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılmış, tasarımları da oldukça şık. Hem modern hem de klasik çizgileri olan birçok ürün mevcut, her tarza uygun bir seçenek bulabilmek mümkün. Fiyatları da oldukça makul ve indirimler sık sık yapılıyor. Ayrıca müşteri hizmetleri de çok yardımcı oluyor, memnun kaldığımı söyleyebilirim.
- Gizem K.

Kilim Mobilya'dan istikbal koltuk takımı aldım ve gerçekten çok memnun kaldım. Koltuklar çok rahat ve oturumu çok iyi, ayrıca görünüşleri de gerçekten şık. Kilim Mobilya'nın kalitesine zaten hepimiz aşinayız, uzun yıllardır sektörde başarılı bir şekilde faaliyet gösteren bir firma. Mağazaya gittiğimde de çalışanların ilgisi ve yardımseverliği beni çok etkiledi. Herhangi bir sorun yaşamadım, kesinlikle tavsiye ederim.
- Ayşe M.

Kilim Mobilya'dan aldığım yemek masası ve sandalye takımı gerçekten çok güzel. Hem kaliteli malzemeler kullanılmış hem de şık bir tasarımı var. Ayrıca fiyatları da uygun, indirim dönemlerinde alışveriş yapabilirsiniz. Mağazada çalışanların yardımseverliği de çok iyiydi, sorunsuz bir alışveriş oldu benim için.
- Selin A.

Kilim Mobilya'dan aldığım gardırop gerçekten çok kaliteli ve dayanıklı. Malzemeleri çok iyi, tasarımı da oldukça şık. Ayrıca fiyatları da uygun, ben çok memnun kaldım. Mağaza çalışanlarının ilgisi de çok iyiydi, herkeze rahatlıkla tavsiye ederim.
- Esra K.

LorenzoNig

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
24 Ağu 2022
25
730
78

İtibar Puanı:

1. "Kilim Mobilya'dan aldığım mobilyalar gerçekten çok kaliteli ve dayanıklı. Tasarımları da çok şık ve modern. Mağaza çalışanları da çok işlerinde uzman ve yardımcı oldular."

2. "Kilim Mobilya'dan aldığım yemek odası takımından gerçekten çok memnunum. Hem kaliteli hem de fiyatları diğer markalara göre çok daha uygun. Tavsiye ederim."

3. "Kilim Mobilya'nın tasarımları gerçekten çok estetik ve şık. Mobilyaların kalitesi de çok iyi. Üstelik müşteri hizmetleri de çok başarılı."

4. "Kilim Mobilya'dan aldığım koltuk takımı gerçekten çok rahat ve dayanıklı. Fiyatı da çok uygun. Kesinlikle tavsiye ederim."

5. "Kilim Mobilya'nın vitrinleri gerçekten göz alıcı. Hepsi birbirinden şık tasarımlardan oluşuyor. Mobilyaların kalitesi de gerçekten çok iyi. Kesinlikle güvenle alışveriş yapabilirsiniz."

GlennNuh

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Kas 2022
15
462
48

İtibar Puanı:

1. "Kilim Mobilya'dan birkaç ürün aldım ve çok memnun kaldım. Kaliteli malzeme kullanıyorlar ve tasarımları gerçekten harika."

2. "Kilim Mobilya'nın fiyatları biraz pahalı gibi görünebilir, ancak kalite ve tasarım için kesinlikle değer. Satış sonrası hizmetleri de çok iyi."

3. "Kilim Mobilya'nın modern ve şık tasarımları beni çok etkiledi. Yatak odası takımını aldım ve evime gerçekten şıklık katıyor."

4. "Kilim Mobilya'nın ürünleri gerçekten dayanıklı. Mobilyalarımı uzun yıllar kullanabileceğimi biliyorum."

5. "Kilim Mobilya'nın çalışanları son derece profesyonel ve yardımsever. Bir ürün hakkında tam bilgi almak isterseniz, kesinlikle bu mağazayı öneririm."