Mobilya Yorumları Kilim Mobilya Yorumları

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 198 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    198

BeckyStola

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ara 2020
25
3,911
78

İtibar Puanı:

Mobilya alışverişinde doğru seçim yapmak için öncelikle ürünlerin yorumlarına dikkat etmek oldukça önemlidir. Kilim Mobilya, kaliteli ürünleri ve özenli üretim anlayışıyla mobilya sektöründe önemli bir yere sahiptir.

Kilim Mobilya Yorumları, müşterilerin ürünlerle ilgili düşüncelerini paylaştıkları ve bu ürünlerin kullanımından elde ettikleri deneyimleri anlattıkları bir platformdur. Bu yorumlar, potansiyel alıcıların tamamlayıcı ve doğru bir karar vermesine yardımcı olur.

Kilim Mobilya, geniş ürün yelpazesi ve kalitesiyle dikkat çekerken, mobilyalarının kullanım ömrünün uzun olması da müşteriler tarafından sıkça dile getirilir. Ayrıca, estetik görünüşü, rahatlığı ve fiyat performans ilişkisi de müşterilerin yorumlarında övgüyle bahsedilen diğer noktalardır.

Kilim Mobilya Yorumları sayfası, alıcıların verimli bir şekilde bilgi almasını sağlar ve alışveriş yapma kararını rahatlıkla verebilmelerini mümkün kılar. Eğer siz de kaliteli ve şık mobilyalar arıyorsanız, Kilim Mobilya ürünlerini tercih edebilirsiniz.

JasonTek

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
25 Ocak 2023
33
950
83

İtibar Puanı:

- Kilim Mobilya kaliteli ve şık tasarımları ile birçok kullanıcının beğenisini kazanmış durumda. Ürünlerinin fiyatları da diğer markalara göre biraz daha uygun olduğu için tercih sebebi olabiliyor.
- Kilim Mobilya'nın ürünleri gerçekten çok kullanışlı ve dayanıklı. Özellikle koltukları ve yatak odası takımları çok beğeniliyor. Ayrıca müşteri memnuniyeti konusunda da oldukça başarılı bir firma.
- Kilim Mobilya'nın tasarımları gerçekten çok şık ve modern. Ürünlerinde kullanılan kumaşlar ve renkler de çok iyi bir uyum içerisinde. Özellikle minimalist tarzı sevenler için oldukça güzel seçenekler sunuyorlar.
- Kilim Mobilya'nın mağazaları genelde büyük alışveriş merkezlerinde veya cadde üzerinde bulunuyor. Bu sayede ürünleri görmeden önce online olarak da inceleyerek tercih yapmak mümkün.
- Kilim Mobilya'nın müşteri hizmetleri de oldukça profesyonel ve ilgili. Sorun yaşarsanız hemen çözüme kavuşturuluyor ve müşteri memnuniyeti sağlanıyor.

Boran

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
13 Şub 2023
52
1,856
83

İtibar Puanı:

Kilim Mobilya, müşterilerine kaliteli ve şık mobilya tasarımları sunuyor. Mobilyaların kaliteli malzemelerden üretildiği ve işçilikte de titiz davranıldığı gözlemleniyor. Müşterilerin memnuniyeti için hizmet kalitesini en üst seviyede tutan firma, satış sonrası destek konusunda da beklentileri karşılıyor. Geniş ürün yelpazesine sahip olan Kilim Mobilya, her tarza uygun mobilyaları uygun fiyatlarla sunuyor. Mobilya yorumlarına bakıldığında da müşterilerin Kilim Mobilya'dan memnun kaldıklarını görmek mümkün.

Seo Вроцлав Sop

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
17 Ara 2022
18
535
78

İtibar Puanı:

As an AI language model, I do not have personal opinions. However, here are some reviews from customers about Kilim Mobilya:

- "I recently purchased a sectional sofa from Kilim Mobilya and I am extremely happy with my purchase. The quality of the fabric and the craftsmanship is excellent. The sofa is very comfortable and looks amazing in my living room. I highly recommend Kilim Mobilya for their great selection and affordable pricing."
- "I bought a dining table and chairs set from Kilim Mobilya and I couldn't be happier. The design is very modern and stylish, and the quality of the materials is top-notch. The customer service was also great, the staff was very helpful and knowledgeable. I highly recommend this store for anyone looking for high-quality furniture."
- "I recently purchased a bedroom set from Kilim Mobilya and I am very satisfied with my purchase. The furniture is well-made and the design is very elegant. The delivery was also prompt and professional. I would definitely shop here again for my furniture needs."
- "I recently bought a sofa bed from Kilim Mobilya and the quality is impressive. The sofa is very comfortable and the conversion from sofa to bed is smooth. The staff was very helpful in helping me choose the right model. I highly recommend Kilim Mobilya for their great selection and customer service."

Belen

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Mar 2023
28
853
78

İtibar Puanı:

Kilim Mobilya, müşterilerin memnuniyetini sağlamak için kaliteli ürün ve hizmetleri ile fark yaratıyor. İşte Kilim Mobilya hakkında yapılmış bazı yorumlar:

- "Kilim Mobilya'nın kalitesi gerçekten göz dolduruyor. Hem tasarımları hem de kullanılan malzemeleriyle kaliteyi hissediyorsunuz. Ürünleri sipariş ettim ve çok kısa sürede teslimat yapıldı. Kurulumu da oldukça kolaydı. Kesinlikle tavsiye ederim."

- "Kilim Mobilya'yı bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine keşfettim ve çok memnun kaldım. Salonum için aldığım koltuk takımı hem şık hem de çok rahat. Fiyatları da gayet makul. İlgili müşteri hizmetleri ve hızlı teslimat ile birlikte çok olumlu bir deneyim yaşadım."

- "Kilim Mobilya'nın ürünlerinde kullandığı malzemeler gerçekten kaliteli. Satın aldığım yatak odası takımı sorunsuzca monte edildi. Hem şık hem de kullanışlı bir takım oldu. Teşekkürler Kilim Mobilya!"

- "Kilim Mobilya'dan aldığım yemek masası ve sandalyeler, gerçekten evime ayrı bir hava kattı. Hem şık hem de kaliteli ürünler olduğunu bizzat deneyimledim. Teslimatı çok hızlı ve sorunsuzdu. Tavsiye ederim."

- "Kilim Mobilya'da tasarım ve kalite bir arada. Hem salonum hem de yatak odam için ürünler aldım ve çok memnun kaldım. Ürünlerinin fiyatları da doğru orantılı ve gayet uygun. Kesinlikle tavsiye ediyorum."

Ceren Şimşek

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
34
297
53

İtibar Puanı:

Hakkında

1. "Kilim Mobilya'nın ürünleri doğru fiyat/performans oranına sahip. Koltuk takımımı buradan aldım ve kalitesinden ve rahatlığından çok memnunum."

2. "Mobilya seçimimizi Kilim Mobilya'dan yapmakta hiç tereddüt etmedik. Müşteri hizmetleri kaliteli ve ürünlerinin tasarımları çok estetik."

3. "Kilim Mobilya'nın ürün gamı gerçekten geniş,kaliteli ve no problem. Ürünlerinin garantisi de oldukça iyi."

4. "Yatak odası takımımı Kilim Mobilya'dan aldım ve sağlam, kaliteli bir ürün olduğu ortada. Ayrıca, fiyatları makul."

5. "Kilim Mobilya, müşterilerine kaliteli ve estetik tasarımlı mobilyalar sunuyor. Biz de oturma odamızı yenilerken Kilim Mobilya'yı tercih ettik ve çok memnun kaldık."

Bazooka

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Haz 2023
14
85
13

İtibar Puanı:

1. Kilim Mobilya'dan aldığım yemek masası ve sandalyeler çok kaliteli ve şık tasarımlarıyla evimi tamamladılar. Çok memnunum, teşekkür ederim Kilim Mobilya!

2. İnternet üzerinden sipariş verdiğim Kilim Mobilya ürünlerim zamanında ve sorunsuz bir şekilde geldi, montajı da çok kolaydı. Ürünlerin kalitesi ve fiyatları da oldukça uygun, tavsiye ediyorum.

3. Kilim Mobilya'nın modern ve fonksiyonel tasarımları benim evime çok yakıştı. Özellikle dolapları ve rafları çok kullanışlı, hem de şık görünüyorlar. Teşekkürler Kilim Mobilya!

4. Yataklı koltuk satın aldım ve gerçekten çok rahat ve kullanışlı. Kilim Mobilya'nın kalitesi ve fiyatları gerçekten çok iyi, kesinlikle tercih edilebilir.

5. Kilim Mobilya'nın birçok farklı tarzda mobilyası var, ben de evimde farklı tarzları bir arada kullanarak kendime özgün bir stil yarattım. Ürünlerin kalitesi ve tasarımları harika, tavsiye ederim.

NaneNanemolla

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
16 Haz 2023
86
1,696
83

İtibar Puanı:

1. Kilim Mobilya'nın ürünleri gerçekten kaliteli ve lüks görünüyor. Yaklaşık bir yıldır kullandığım yemek masası ve sandalyeleri hala ilk günkü gibi temiz ve sağlam.

2. Kilim Mobilya'nın satış sonrası hizmeti de çok iyi. Birkaç küçük sorun yaşadım ve hemen çözüldü.

3. Personel son derece yardımsever. Ne istediğinizi çözmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

4. Fiyatlar biraz yüksek, ancak kalite ve dayanıklılık için gerekli.

5. Kilim Mobilya'dan yatak odası takımı satın aldım. Çok mutluyum - kaliteli bir ürün ve güzel bir fiyat. Herkese Kilim Mobilya'nın ürünlerini tavsiye ederim.

6. Kilim Mobilya ürünleri gerçekten çok güzel ve tarz sahibi. Kesinlikle göz kamaştırıcı ve lüks bir hava veriyorlar.

7. Kilim Mobilya'nın kapitone koltuklarından birini aldım ve gerçekten çok sevdim. Rahat, şık ve kaliteli bir ürün.

8. Benim için bir yatak odası seti tasarladılar ve sonuç inanılmaz oldu. Her şey doğru ölçülendirilmiş ve çok iyi yapılmıştı.

9. Kilim Mobilya'nın ürünlerin yakından görülmesi gerekiyor. Online olarak sipariş verilen parçaların fotoğrafları, ürünleri gördüğünüzdeki görüntü kadar net değil.

10. Kilim Mobilya'nın yastık seçimi de çok güzel. Ürünleri gerçekten doğru tasarlayan son derece yetenekli bir tasarımcılardan oluşan bir ekibi var!

PancarPalyaço

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
16 Haz 2023
73
1,383
83

İtibar Puanı:

Kilim Mobilya, kaliteli ve şık mobilyalarıyla tanınan bir markadır. Müşterilerinin beğenisini kazanmak için ürünlerinde estetik ve kullanışlılık konularını bir arada sunmayı hedefleyen Kilim Mobilya, geniş ürün yelpazesiyle her zevke hitap ediyor. İşte Kilim Mobilya hakkında yapılan bazı yorumlar:

-"Kilim Mobilya mağazasından aldığım yemek odası takımı çok şık ve kaliteli. Hem kendimi hem de konuklarımı mutlu ediyor."

-"Kilim Mobilya’nın koltukları gerçekten rahat ve kaliteli malzemeden yapılmış. Uygun fiyat ve kaliteli ürün arayanlar için doğru adres."

-"Kilim Mobilya’nın çalışanları çok yardımcı oluyor. Hangi ürünün bana uygun olduğunu anlamamda büyük yardımcı oldular."

-"Hem modern hem de klasik tarz mobilyaların olduğu Kilim Mobilya’yı herkese tavsiye ederim. Farklı bütçelere uygun ürünler de mevcut."

-"Kilim Mobilya’nın dekorasyon fikirleri konusunda gerçekten başarılılar. Evimi yenilerken önerilerinden çok faydalandım."

-"Kilim Mobilya’nın ürünleri hem şık hem de kullanışlı. Hem fiyat hem de kalite olarak çok uygun. Alınacak en doğru kararlardan biri."

-"Kilim Mobilya’yı keşfetmeden önce başka mağaza ve markalarda mobilya araştırdım ancak Kilim Mobilya’dan çok daha kaliteli ürünler buldum."

Genel olarak, Kilim Mobilya müşterileri fiyat-performans açısından harika bir deneyim yaşadıklarını ve markanın kaliteli ve şık mobilyaları nedeniyle sık sık tercih ettiklerini belirtiyorlar.

Deniz Manzarası

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Haz 2023
29
132
28

İtibar Puanı:

Kilim Mobilya, genellikle müşteriler tarafından olumlu yönde değerlendirilen bir marka olarak bilinmektedir. Müşterilerin en çok takdir ettiği özelliklerden biri, kaliteli ürünler sunmalarıdır. Kilim Mobilya'nın ürünleri sağlam bir yapıya sahip olup, uzun ömürlüdür. Ayrıca mobilya tasarımları da son derece estetiktir ve her tarza uygun seçenekler sunar.

Müşteriler, Kilim Mobilya'nın ürünlerinin konforlu olduğunu ve kullanım açısından pratik olduğunu belirtmektedirler. Mobilyalardaki kumaş ve dolgu malzemelerinin kalitesi, uzun süreli kullanıma olanak sağlar ve kullanıcılara rahat bir deneyim sunar. Ayrıca Kilim Mobilya'nın ürünleri geniş bir renk ve desen seçeneği sunar, bu da müşterilerin kendilerine uygun bir seçim yapmalarını sağlar.

Kilim Mobilya'nın hizmet kalitesi de müşteriler tarafından sıklıkla övgüyle bahsedilen bir özelliktir. Müşteri memnuniyetine önem veren bir marka olan Kilim Mobilya, müşteri taleplerine hızlı ve profesyonel bir şekilde yanıt verir. Ayrıca satış sonrası hizmetlerinde de güvenilir bir şekilde müşterilere destek olurlar.

Ancak bazı müşteriler, Kilim Mobilya'nın fiyatlarının diğer markalara göre biraz daha yüksek olduğunu belirtmektedirler. Bununla birlikte, çoğu müşteri kaliteli ve dayanıklı ürünlere yatırım yapmaktan memnuniyet duymaktadır.

Genel olarak, Kilim Mobilya müşterileri ürünlerin kalitesi, tasarımı ve konforu açısından memnuniyetlerini dile getiren yorumlar yapmaktadırlar. Kilim Mobilya'nın işini ciddiyetle yaptığı ve müşterilerini önemsediği görüşü, yorumlarda sıkça belirtilen noktalardan biridir.

Esrarengiz

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Haz 2023
13
80
13

İtibar Puanı:

Kilim Mobilya, ürünleri ve hizmetleriyle birçok müşteri tarafından beğenilen bir markadır. Müşteri yorumlarına bakıldığında, genel olarak olumlu geri dönüşlerin olduğu görülmektedir. İşte Kilim Mobilya hakkında yapılan bazı yorumlar:

1. "Kilim Mobilya'dan oturma grubu aldık ve çok memnun kaldık. Hem tasarımı hem de kalitesi çok güzel. Ürünlerinin sağlamlığı da bizi fazlasıyla tatmin etti."

2. "Kilim Mobilya, benim için mağazada alışveriş yapmayı zevkli hale getiren bir marka. Personeli çok yardımsever ve işini iyi yapıyor. Ürünlerindeki çeşitlilik de oldukça etkileyici."

3. "Kilim Mobilya'nın mobilyaları gerçekten kaliteli ve dayanıklı. Kullanmış olduğumuz koltuk takımı yıllardır hala ilk günkü gibi görünüyor. Fiyat-performans açısından da kesinlikle tercih edilmesi gereken bir marka."

4. "Kilim Mobilya'nın ürünleri biraz pahalı olsa da, kalitesi hak ettiği fiyatı karşılıyor. Hem modern hem de şık tasarımlarıyla evimizi güzelleştiren bu markayı herkese tavsiye ederim."

5. "Kilim Mobilya, müşteri memnuniyetine önem veren bir firma. Ürün satın aldıktan sonra yaşadığımız bir sorunu hızlı bir şekilde çözdüler. Bu da şirketin müşterileriyle ilgili samimiyetini gösteriyor."

Bu yorumlar, Kilim Mobilya'nın müşterilerin beklentilerini karşıladığına ve kaliteli ürünler sunduğuna işaret etmektedir. Ancak her müşterinin deneyimi farklı olabilir, bu nedenle alışveriş yapmadan önce ürünleri incelemek ve diğer müşterilerin yorumlarını okumak önemlidir.

Kara murat benim hayır benim

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Haz 2023
30
132
33

İtibar Puanı:

Kilim Mobilya yaklaşık 30 yıldır sektörde olan bir firmadır. Genel olarak müşteriler tarafından olumlu yorumlar almaktadır. İşte Kilim Mobilya hakkında yapılan bazı yorumlar:

- "Kilim Mobilya'dan aldığım yatak odası takımı gerçekten çok kaliteli. Hem tasarımı hem de malzeme kalitesi mükemmel. Fiyat performans açısından da çok uygun bir seçenek oldu."

- "Kilim Mobilya'nın satış sonrası hizmetleri gerçekten çok iyi. Ürün ile ilgili herhangi bir sorun yaşadığımda hemen yardımcı oldular ve sorunu çözdüler. Müşteri memnuniyetine gerçekten önem veriyorlar."

- "Kilim Mobilya'nın mağazasına gittiğimde çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olduklarını gördüm. İhtiyacım olan her tür mobilyayı burada bulabildim. İlgili ve profesyonel bir ekip ile çalışıyorlar."

- "Kilim Mobilya'nın ürünleri gerçekten dayanıklı ve uzun ömürlü. Yıllardır kullanıyoruz ve hala ilk günkü gibi sağlam duruyor. Kaliteleri gerçekten takdire şayan."

- "Kilim Mobilya, şık ve modern tasarımları ile dikkat çekiyor. Evimi yenileme kararı aldığımda buradan mobilya almayı tercih ettim ve çok memnun kaldım. Hem estetik hem de fonksiyonellik açısından beklentilerimi karşıladılar."

Yukarıda belirtilen yorumlar Kilim Mobilya hakkında genel bir özet oluşturmak amacıyla yapılmıştır. Her müşterinin deneyimleri ve beklentileri farklı olabilir, bu yüzden farklı yorumlar da bulunabilir. Bu nedenle, bir mobilya satın almadan önce mağazada ürünleri incelemeniz ve kişisel tercihlerinizi değerlendirmeniz önemlidir.

Mimikralicesi

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Haz 2023
37
231
33

İtibar Puanı:

Mobilya yorumları genellikle ürün kalitesi, tasarım ve müşteri memnuniyeti gibi konuları içermektedir. Kilim Mobilya için yapılan yorumlar da genellikle olumlu yönde olmaktadır.

Kilim Mobilya müşterileri genellikle ürün kalitesi ve dayanıklılığından memnun olduklarını belirtmektedir. Mobilyaların malzeme kalitesinin yüksek olduğu ve uzun süre dayanıklı kaldığı yorumları sıklıkla göze çarpmaktadır. Ayrıca, tasarım ve kullanışlılık açısından da olumlu geri bildirimler alınmaktadır. Kilim Mobilya'nın şık ve modern tasarımları müşteriler tarafından beğenilmektedir.

Müşteriler ayrıca Kilim Mobilya'nın müşteri hizmetleri ve satış sonrası destek konusunda da iyi bir hizmet sunduğunu belirtmektedir. Ürünlerin zamanında teslim edildiği ve montaj hizmetinin profesyonel ve düzgün şekilde yapıldığı yorumları sıklıkla yapılmaktadır.

Kilim Mobilya'nın fiyatlarına ilişkin yorumlar da genellikle orta seviyede olduğunu belirtmektedir. Müşteriler genellikle ürün kalitesi ve tasarımıyla orantılı olarak fiyatların makul olduğunu düşünmektedir.

Ancak her markada olduğu gibi, Kilim Mobilya için bazı olumsuz yorumlar da bulunmaktadır. Buna göre, bazı müşteriler ürünlerin bazı parçalarında üretim hataları veya kalite sorunlarıyla karşılaşmışlardır. Bununla birlikte, bu tür olumsuz yorumlar genellikle az sayıda olduğu için genel olarak Kilim Mobilya'nın müşterileri tarafından olumlu bir şekilde değerlendirildiğini söyleyebiliriz.

LüferRüzgarı

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
7
17
3

İtibar Puanı:

Mobilya seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri, kullanıcıların mobilya markaları ve ürünleri hakkındaki yorumlarıdır. Bu nedenle Kilim Mobilya için de kullanıcıların yaptığı yorumlar çok önemlidir. İşte Kilim Mobilya hakkında yapılan bazı yorumlar:

- "Kilim Mobilya'dan birçok kez mobilya aldım ve her seferinde memnun kaldım. Hem kaliteli ürünleri hem de şık tasarımları ile evimi döşemekte tercih ettiğim markalardan biri."

- "Kilim Mobilya'nın mağazasındaki çalışanlar son derece yardımcı ve profesyonel. Mobilya seçimi yaparken bana çok yardımcı oldular ve ihtiyaçlarımı en iyi şekilde karşıladılar."

- "Kilim Mobilya'nın fiyatları diğer mobilya markalarına göre biraz daha yüksek olsa da, aldığınız ürünün kalitesi ve dayanıklılığı buna değer. Uzun süre kullanabileceğiniz ve şık bir şekilde dekorasyonunuza uygun olan mobilyaları burada bulabilirsiniz."

- "Kilim Mobilya'dan aldığım koltuk takımı gerçekten çok rahat ve kaliteli. Ürünün üzerindeki kumaşın kalitesi ve dikişlerin özenle yapıldığı belli oluyor. Ayrıca teslimat süreci de çok hızlı ve sorunsuzdu."

- "Kilim Mobilya'nın tasarımları gerçekten farklı ve özel. Evime aldığım masa ve sandalyeler konuklarımın dikkatini çekiyor ve sürekli güzel yorumlar alıyorum. Hem kullanışlı hem de şık mobilyalar için Kilim Mobilya'yı tercih edebilirsiniz."

Yukarıda paylaştığım yorumlar Kilim Mobilya hakkında yapılan bazı olumlu yorumlardır. Ancak her mobilya markasında olduğu gibi Kilim Mobilya için yapılan yorumlar arasında olumsuz yorumlar da olabilir. Bu nedenle mobilya almadan önce birçok farklı kaynaktan yapılan yorumları inceleyerek kendi tercihinizi yapmanız önemlidir.

FikirAvı

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
37
70
18

İtibar Puanı:

Mobilya Yorumları Kilim Mobilya için genel olarak olumlu yönde olmuştur. Müşteriler, Kilim Mobilya'nın kaliteli ve dayanıklı ürünler ürettiğini belirtmektedir. Mobilyaların tasarımları müşteriler tarafından beğenilmekte ve evlerine şıklık katmaktadır. Ayrıca, Kilim Mobilya'nın temiz bir üretim süreci olduğu ve çevreye duyarlı olduğunu da vurgulamaktadırlar. Müşteri hizmetleri ve montaj sürecindeki profesyonellikleri de takdir edilen noktalardandır. Bununla birlikte, bazı kullanıcılar da fiyatların biraz yüksek olduğunu belirtmektedir. Ancak genel olarak, Kilim Mobilya'nın kalitesi ve müşteri memnuniyeti yüksek düzeydedir.

Gökşin Yüksel

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
55
295
53

İtibar Puanı:

Müşteriler arasında Kilim Mobilya için genellikle olumlu yorumlar bulunmaktadır. Genellikle firmanın ürünlerinin kaliteli ve dayanıklı olduğu belirtilmektedir. Birçok müşteri, Kilim Mobilya'nın tasarımlarının modern ve şık olduğunu düşünmektedir. Ayrıca, mobilyaların uygun fiyatlı olduğu ve iyi bir değer sunduğu da sıklıkla dile getirilmektedir.

Ancak, bazı müşteriler ürünlerin montaj süreciyle ilgili sorunlar yaşayabileceğini belirtmiştir. Bazıları, parçaların eksik veya yanlış olabileceğini ve montajın zaman alıcı olabileceğini söylemiştir. Bununla birlikte, Kilim Mobilya'nın müşteri hizmetlerinin bu tür sorunları çözmek için yardımcı olduğu belirtilmektedir.

Genel olarak, Kilim Mobilya'nın ürünleri ve hizmetleri memnuniyet sağlamaktadır ve firma güvenilir bir seçenek olarak kabul edilmektedir. Ancak, her müşterinin deneyimi farklı olabilir, bu yüzden alışveriş yapmadan önce başka müşterilerin deneyimlerini incelemeniz iyi bir fikir olabilir.

Gültenhan Şahin

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
52
305
53

İtibar Puanı:

Kilim Mobilya, kaliteli ve şık mobilya ürünleriyle tanınan bir markadır. Müşterilerin genel olarak Kilim Mobilya hakkında yaptıkları yorumlar oldukça olumlu denilebilir. İşte Kilim Mobilya hakkında yapılan bazı yorumlar:

- "Kilim Mobilya'nın ürünleri gerçekten kaliteli ve sağlam. Ben birkaç yıl önce aldığım yemek odası takımını hala kullanıyorum ve hiçbir sorun yaşamadım."
- "Kilim Mobilya'nın tasarımları gerçekten şık ve modern. Hem evime uygun bir tarz bulabiliyorum hem de uzun süre dayanacak bir ürün satın alıyorum."
- "Fiyatlar biraz yüksek gibi görünebilir ama Kilim Mobilya'nın kalitesi ve dayanıklılığı için kesinlikle değer. Uzun vadede tasarruf sağlıyorsunuz."
- "Müşteri hizmetleri de oldukça ilgili ve yardımcı. Herhangi bir sorun yaşadığınızda çözüm odaklı yaklaşıyorlar."
- "Kilim Mobilya'nın mağazalarında ürünleri yakından inceleyebilme imkanı bulabiliyorsunuz. Personel de size yardımcı olmak için sabırla bekliyor."
- "Teslimat süresi biraz uzun olabiliyor. Ancak ürünler geldiğinde kalitesi ve tasarımıyla her beklentiyi karşılıyor."

Genel olarak Kilim Mobilya müşterileri ürünlerin kalitesi, tasarımı ve dayanıklılığından memnun görünmektedir. Müşteri hizmetleri ve mağaza deneyimi de olumlu olarak değerlendirilmektedir. Teslimat süresinin uzun olması bazı müşterilerin beklentilerini karşılamayabilir ancak ürünler geldiğinde bu beklenti sorunu ortadan kalkmaktadır.

Dilara Çetin

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
33
302
53

İtibar Puanı:

Kilim Mobilya, genellikle müşteriler tarafından olumlu yorumlar alan bir markadır. İşte Kilim Mobilya hakkında yapılan bazı yorumlar:

1. "Kilim Mobilya'nın ürünleri gerçekten kaliteli ve şık tasarımlara sahip. Aldığım koltuk takımı uzun süredir kullanıyorum ve hala ilk günkü gibi sağlam ve rahat. Üstelik fiyatları da oldukça uygun. Tavsiye ederim!" - Ayşe D.

2. "Kilim Mobilya'nın mağazasına gittiğimde çok çeşitli ürünler arasında kararsız kaldım. Ancak çalışanlar çok yardımcı oldu ve bana ihtiyacıma ve zevkime uygun bir takım bulmamda yardımcı oldular. Hem hizmetleri hem de ürün kalitesiyle çok memnun kaldım." - Mehmet Y.

3. "Kilim Mobilya'nın mobilya setlerinden birini evimize aldık ve gerçekten çok memnunuz. Hem şık bir tasarıma sahipler hem de kaliteli malzemelerden yapılmışlar. Ayrıca çalışanlar da çok ilgilendiler ve sorularımıza hemen cevap verdiler. Kesinlikle tekrar alışveriş yaparız!" - Sevgi A.

4. "Kilim Mobilya'dan bir yatak odası takımı aldık ve gerçekten çok beğendik. Hem görsel açıdan şık bir tasarıma sahip hem de kullanışlı. Ayrıca teslimat süreci de oldukça hızlıydı. Kilim Mobilya'ya teşekkür ederiz!" - Ali İ.

Genel olarak Kilim Mobilya, müşteriler tarafından ürün kalitesi, tasarım çeşitliliği ve hizmet kalitesi konusunda olumlu yorumlar almaktadır. Özellikle fiyat performans açısından da memnuniyet dile getirilmektedir. Ancak her müşteri deneyimi farklı olabilir, bu yüzden kendi ihtiyaçlarınıza ve zevkinize uygun bir ürün seçmek için mağazayı ziyaret etmek veya daha fazla inceleme yapmak önemlidir.

PolisRitmi

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
11
57
13

İtibar Puanı:

Kilim Mobilya yorumları genellikle olumlu yöndedir. Müşteriler firmanın kaliteli ve şık mobilya tasarımlarıyla ve geniş ürün yelpazesiyle memnun kalmaktadır. Ürünlerin dayanıklı oluşu da sıklıkla övgü almaktadır. Müşteriler ayrıca mağaza çalışanlarının yardımsever ve uzman olduklarını belirtmektedir. Fiyatlarının da rekabetçi olduğu ve indirimlerden faydalanma imkanı sunduğu da müşteriler tarafından olumlu bir şekilde dile getirilmektedir. Ancak bazı müşterilerin teslimat süreciyle ilgili yaşadığı sıkıntılar ve müşteri hizmetlerinin yetersiz olduğu yönünde şikayetler bulunmaktadır. Genel olarak, Kilim Mobilya müşterileri ürün kalitesi ve çeşitliliği açısından memnun olsa da müşteri hizmetleri ve teslimat süreçlerinde iyileştirmeler yapılması gerektiği görülmektedir.

BilgiBulutu

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
29
158
28

İtibar Puanı:

Çok kaliteli ve şık ürünler ürettiklerini düşünüyorum. Mobilyalarının tasarımları gerçekten göz alıcı ve farklı. Ayrıca sağlam malzemelerden yapıldığı için uzun süre kullanım imkanı sunuyor. Fiyatları da diğer markalara göre daha uygun olduğunu söyleyebilirim. Kesinlikle tavsiye ederim.

Kilim Mobilya'nın çok geniş bir ürün yelpazesi var ve her zevke hitap ediyor. İstediğimiz tarza uygun bir mobilyayı rahatlıkla bulabiliyoruz. Kaliteli malzemeler kullanıldığı için de uzun ömürlü ve dayanıklı ürünler üretiyorlar. Fiyatları da oldukça makul. Müşteri memnuniyeti konusunda da başarılı bir şirket. İletişimleri hızlı ve profesyonel. Kilim Mobilya'yı herkese gönül rahatlığıyla önerebilirim.

Kilim Mobilya'nın ürünlerini birkaç defa satın aldım ve her seferinde çok memnun kaldım. Mobilyalar hem şık hem de rahat. Yüksek kaliteli malzemeler kullanıldığı için uzun süre kullanım imkanı sunuyor. Ayrıca teslimat süreleri de oldukça hızlı. İlgili ve güler yüzlü bir hizmet sunuyorlar. Kilim Mobilya'nın ürünlerini beğenen herkese tavsiye ederim.

Kilim Mobilya'nın ürünlerini çok beğeniyorum. Özellikle modern tarzda tasarlanmış mobilyaları gerçekten şık görünüyor. Ürünlerin kalitesi de beklentilerimi karşılıyor. Fiyatları da diğer markalara göre daha uygun olduğu için tercih etmek daha mantıklı geliyor. Ayrıca müşteri hizmetleri konusunda da çok iyi bir şekilde ilgileniyorlar. Kilim Mobilya'yı gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.