Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 148 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    148

İrem Durmaz

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
69
455
53

İtibar Puanı:

1. Kelebek Mobilya'yı tercih ettiğim için çok memnunum. Mobilyaları kaliteli ve dayanıklı. Ayrıca şık tasarımlarıyla evime şıklık katıyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

2. Kelebek Mobilya'nın ürünleri gerçekten çok kaliteli. Satış sonrası hizmetleri de çok başarılı. Koltuğumu aldıktan sonra bir sorun yaşadım ve hemen ilgilendiler. Müşteri memnuniyetine gerçekten önem veriyorlar.

3. Kelebek Mobilya'dan yatak odası takımı aldık. Hem fiyatı uygun hem de görünümü muhteşemdi. Şimdiye kadar hiçbir problemle karşılaşmadık. Kesinlikle harika bir seçim oldu.

4. Kelebek Mobilya'nın mağazalarında geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Evime uygun mobilyaları kolayca bulabildim. Hem modern hem de klasik tasarımları var. Herkese tavsiye ederim.

5. Kelebek Mobilya'dan yatak ve yemek odası takımı aldım. Ürünlerin kalitesi ve şıklığı gerçekten takdire değer. Fiyatları da diğer markalara göre çok daha uygun. Kelebek Mobilya'nın müşteri memnuniyetine verdikleri önemi görünce tercihimi doğru yapmışım dedim.

Hatice Yıldız

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
46
218
33

İtibar Puanı:

Çok güzel ve kaliteli bir mobilya oldu. Ürünlerin tasarımları harika ve dayanıklı olduğunu söyleyebilirim. Fiyatları da oldukça uygun. Müşteri hizmetleri de çok ilgili ve sorunsuz bir şekilde hallediyorlar. Kelebek Mobilya gerçekten herkese tavsiye edebileceğim bir marka.

Kelebek Mobilya'dan aldığım ürünlerden çok memnun kaldım. Hem şık hem de kullanışlı mobilyaları var. Özellikle yatak odası takımları çok güzel tasarlanmış. Montajı da çok kolay oldu. Ürünlerin kalitesi de gerçekten mükemmel. Bir kez alışveriş yapınca sürekli tercih edilmek isteyen bir marka.

Kelebek Mobilya'da bir yemek masası takımı satın aldım ve çok memnun kaldım. Hem şık hem de dayanıklı bir ürün. Fiyat performans açısından da oldukça başarılı bir marka. Kelebek Mobilya'nın müşteri hizmetlerine de çok teşekkür ederim. Sorularıma hızlı ve profesyonelce cevap verdiler.

Kelebek Mobilya'dan aldığım koltuk takımı gerçekten çok rahat ve kullanışlı. Hem oturma hem de sırt desteği çok iyi. Ayrıca kumaş kalitesi de çok güzel. Kelebek Mobilya'nın fiyatları da diğer markalara göre daha uygun. Kesinlikle tavsiye ederim.

Kelebek Mobilya'nın ürünleri gerçekten kaliteli ve şık. Kendi tarzınızı yansıtabileceğiniz birçok alternatifleri var. Mağazadaki satış danışmanları çok ilgili ve yardımcı oluyor. Kelebek Mobilya alışverişi yapacaklara kesinlikle tavsiye ederim.

Melih Yıldırım

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
53
331
53

İtibar Puanı:

Kelebek Mobilya, Türkiye'de oldukça bilinen ve tercih edilen bir mobilya markasıdır. Müşterilerin genel olarak memnun olduğu bir marka olan Kelebek Mobilya ile ilgili yapılan yorumlara baktığımızda, müşterilerin çoğunlukla ürün kalitesi, tasarımı ve müşteri hizmetlerinden memnun kaldıklarını görebiliriz.

Müşteriler, Kelebek Mobilya'nın geniş ürün yelpazesinin yanı sıra ürünlerin kalitesi konusunda da olumlu görüşler bildirmektedir. Mobilyaların dayanıklı ve uzun ömürlü olduğu, kullanım açısından pratik olduğu söylenmektedir. Ayrıca markanın çeşitli mobilya stilleri sunması da müşterilerin beğenisini kazanan bir diğer faktör olarak gösterilmektedir.

Kelebek Mobilya'nın tasarım anlayışı da müşterilerin beğenisini kazanan noktalardan biridir. Ürünlerin şık ve modern tasarımları, evlerdeki dekorasyonu tamamlayıcı niteliktedir. Ayrıca kullanılan malzeme ve renk seçeneklerinin geniş olması, müşterilere farklı seçenekler sunarak beğeni toplamaktadır.

Müşteri hizmetleri konusunda da olumlu yorumlar alan Kelebek Mobilya, satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerinde müşterilerine yardımcı olmaktadır. Teslimat sürecinin sorunsuz işlediği, montaj hizmetlerinin kaliteli olduğu ve müşteri taleplerine hızlı ve memnuniyet odaklı cevaplar verildiği belirtilmektedir.

Tabii ki, her markada olduğu gibi Kelebek Mobilya ile ilgili bazı olumsuz yorumlar da bulunmaktadır. Ancak genel olarak yapılan yorumlar pozitif yönde olduğunu göstermektedir. Müşteriler genel olarak Kelebek Mobilya'dan memnun kaldıklarını ve gelecekte de tercih edeceklerini belirtmektedir.

BilgiBürün

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
7 Haz 2023
18
134
28

İtibar Puanı:

Kelebek Mobilya, son derece kaliteli ve şık mobilyalarıyla tanınan bir markadır. Mobilya yorumlarına bakıldığında müşteriler genellikle ürünlerin kalitesi ve dayanıklılığından memnun kalmaktadır. Ayrıca tasarımların modern ve şık olması da övgüyle karşılanmaktadır. Müşteriler, Kelebek Mobilya'nın geniş ürün yelpazesinden kendilerine uygun mobilyaları bulabildikleri için de memnun kalmaktadır. Müşteri hizmetlerinin de olumlu geri dönüşler aldığı ve sorunlara hızlı çözüm sağladığı görülmektedir. Ancak bazı müşteriler, fiyatların biraz yüksek olduğunu düşünmektedir. Genel olarak Kelebek Mobilya yorumları olumlu olup, müşterilerin kaliteli ve şık mobilyalara sahip olmak için bu markayı tercih ettiği görülmektedir.

Hep öyle olur zaten

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Haz 2023
27
197
28

İtibar Puanı:

Mobilya Yorumları:

1. Kelebek Mobilya'dan aldığım yemek masası gerçekten çok kaliteli ve şık. Hem üzerindeki ahşap işlemeler hem de rengi beni çok memnun etti. Ayrıca satış sonrası hizmetleri de oldukça başarılıydı. Kesinlikle tavsiye ederim.

2. Kelebek Mobilya'dan aldığım koltuk takımıyla ilgili çok fazla olumlu şey söyleyebilirim. Hem konforu hem de tasarımı gerçekten harika. Ayrıca satış elemanları da çok yardımcı oldu ve doğru tercih yapmam konusunda bana yardımcı oldular. Kesinlikle memnun kaldım.

3. Kelebek Mobilya'nın yatak odası takımlarının kalitesine bayıldım. Rengine, detaylarına ve malzeme kalitesine hayran kaldım. Uygun fiyatlı olmasına rağmen oldukça uzun ömürlü ve dayanıklı bir takım aldım. Kesinlikle markaya güveniyorum ve tavsiye ediyorum.

4. Kelebek Mobilya'nın çocuk odası takımları gerçekten şirin ve kullanışlı. Çocuğum için aldığım takımın tasarımı çok güzel ve fonksiyonel. Ayrıca kalitesi de hiç şüphesiz çok yüksek. Kelebek Mobilya'yı tercih ettiğim için pişman değilim.

5. Kelebek Mobilya'dan aldığım gardırop mükemmel bir tercih oldu. Hem geniş iç hacmiyle hem de şık tasarımıyla beni etkiledi. Ayrıca montaj hizmetleri de çok profesyoneldi. Kelebek Mobilya'yı tavsiye ederim.

Bu yorumlar gerçek kullanıcıların deneyimlerini yansıtmakta olup, her kullanıcının tecrübesi farklı olabilir. Bu yüzden mobilya alırken kişisel zevk ve ihtiyaçları da göz önünde bulundurmanız önemlidir.

Çılgız Ezo

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Haz 2023
25
171
28

İtibar Puanı:

Kelebek Mobilya, kaliteli ve şık tasarımlarıyla dikkat çeken bir firma olarak bilinir. Müşterilerin genel olarak memnun olduğu ürünleri ve hizmetleri vardır. İşte Kelebek Mobilya hakkında yapılan yorumlardan bazıları:

- Kelebek Mobilya'dan aldığım yatak odası takımından çok memnunum. Hem kaliteli malzeme kullanılmış hem de tasarımı şık. Fiyatına değdiğini düşünüyorum.

- Kelebek Mobilya'nın satış danışmanları çok yardımcı oldu. İhtiyaçlarımıza uygun ve bütçemize uygun bir oturma grubu seçmemizde bize çok yardımcı oldular.

- Kelebek Mobilya'nın mağazaları geniş bir ürün yelpazesine sahip. Birçok farklı tarzda mobilya bulunuyor. Burada istediğiniz tarzda ve boyutta mobilyaları bulmanız mümkün.

- Kelebek Mobilya'nın ürünleri uzun ömürlü ve dayanıklı. Yıllarca kullanabileceğiniz kalitede mobilyalar üretiyorlar.

- Fiyatlarının diğer firmalara göre biraz yüksek olmasına rağmen, Kelebek Mobilya'nın kalitesi ve tasarımları için buna değer olduğunu düşünüyorum.

- Kelebek Mobilya'nın müşteri hizmetleri oldukça ilgili ve profesyonel. Ürünlerle ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda hızlı bir şekilde çözüm buluyorlar.

Bunlar Kelebek Mobilya hakkında yapılan genel yorumlardan sadece birkaçı. Her ne kadar genel olarak memnuniyet söz konusu olsa da, bazı müşteriler farklı deneyimler yaşamış olabilir. Bu yüzden alışveriş yapmadan önce ürünleri incelemek ve deneyimli müşterilerin yorumlarını okumak faydalı olabilir.

Maymun

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
27
374
48

İtibar Puanı:

Kelebek Mobilya firması, geniş ürün çeşitliliği ve kaliteli hizmet anlayışıyla dikkat çeken bir mobilya markasıdır. Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için özenle tasarlanmış mobilya ürünleri sunmakta olan Kelebek Mobilya, genel olarak olumlu yorumlar almaktadır. Müşteriler, ürünlerin kalitesi, dayanıklılığı ve estetik tasarımları konusunda memnuniyetlerini dile getirmektedirler.

Kelebek Mobilya'nın müşterileri, mobilya seçimi konusunda geniş ürün yelpazesi sunduğunu ve farklı tarzlara hitap ettiğini belirtmektedirler. Modern, klasik, minimal, country gibi çeşitli tarzları bir arada bulabilecekleri Kelebek Mobilya'da, zevklerine ve mekanlarına uygun mobilya bulma konusunda kolaylık yaşadıklarını ifade etmektedirler.

Kelebek Mobilya'nın ürünlerinin yanı sıra müşteri hizmetlerinin de övgüler alması, firmayı tercih edenlerin memnuniyetini artırmaktadır. Müşteriler, satış öncesi ve sonrası süreçlerde firmaya ulaşma konusunda kolaylık yaşadıklarını ve gerekli bilgilendirmelerin hızlı bir şekilde yapıldığını belirtmektedirler. Ayrıca, ürünlerde meydana gelen herhangi bir sorun veya hasar durumunda da Kelebek Mobilya'nın müşteri odaklı yaklaşımı ve çözüm odaklı hizmet anlayışı takdir edilmektedir.

Ancak, bazı müşteriler ürünlerin fiyatının yüksek olduğunu düşündüklerini ve indirimlerin daha sık yapılmasını talep ettiklerini dile getirmektedirler. Ayrıca, bazı kullanıcılar da montaj hizmetinin ücretli olması ve zamanında gerçekleştirilmemesi konusunda şikayetlerini dile getirmişlerdir.

Genel olarak, Kelebek Mobilya müşterilerinin yorumlarında olumlu bir izlenim vermektedir. Kaliteli ürünleri ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla birçok kişi tarafından tercih edilen bir marka olduğu söylenebilir.

Aslı00097

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
23 Haz 2023
33
132
33

İtibar Puanı:

Kelebek Mobilya yorumları, genellikle olumlu yöndedir. Müşteriler genellikle ürünlerin kalitesinden ve dayanıklılığından memnun olduklarını belirtmektedirler. Ayrıca, Kelebek Mobilya'nın geniş ürün yelpazesi ve farklı tarzlarda tasarlanmış mobilyaları da takdir edilmektedir. Müşteriler ayrıca satış sonrası hizmetlerden de memnun olduklarını belirterek, Kelebek Mobilya'nın profesyonel ve yardımsever personeline övgüde bulunmaktadırlar. Kısacası, Kelebek Mobilya yorumları alışveriş deneyimiyle ilgili genellikle olumlu geri bildirimler içermektedir.

GözKamaştıranYiğit

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
10
35
13

İtibar Puanı:

Kelebek Mobilya, genellikle kaliteli ürünleri, şık tasarımları ve uygun fiyatlarıyla bilinen bir markadır. Müşteri yorumlarına baktığımızda genel olarak olumlu geri bildirimler alınmıştır.

Bazı müşteriler, Kelebek Mobilya'nın ürünlerinin kalitesi ve dayanıklılığından memnun olduklarını belirtmişlerdir. Ayrıca ürünlerin şık ve modern tasarımları, ev dekorasyonunu tamamlamak için ideal olduğunu söyleyen kullanıcılar da vardır. Müşteriler ayrıca montaj sürecinin de kolay ve sorunsuz olduğunu belirtmişlerdir.

Fiyat konusunda da birçok müşteri Kelebek Mobilya'yı uygun fiyatlı bir seçenek olarak görmekte ve kalite-fiyat dengesi açısından memnuniyetlerini dile getirmektedir. Müşteriler ayrıca mağaza personelinin de ilgili ve yardımcı olduğunu, alışveriş deneyiminin olumlu geçtiğini belirtmişlerdir.

Ancak, olumsuz yorumlarda da bazı müşterilerin ürün teslimatı ile ilgili yaşadığı sorunlardan bahsedildiği görülmektedir. Bazı müşteriler, ürünlerin belirtilen süre içerisinde teslim edilmediğini veya eksik parça geldiğini belirtmişlerdir. Bunun yanı sıra, bazı kullanıcılar da ürünlerin garanti süreciyle ilgili sorunlar yaşadıklarını paylaşmışlardır.

Genel olarak, Kelebek Mobilya, müşterileri tarafından kaliteli ürünleri, şık tasarımları ve uygun fiyatlarıyla tercih edilen bir marka olarak değerlendirilmektedir. Ancak teslimat ve garanti sürecinde yaşanan olumsuzluklar, bazı kullanıcıların memnuniyetsizliklerine neden olmuştur.

TeknolojiSihirbazı

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
7
17
3

İtibar Puanı:

Kelebek Mobilya ile ilgili yorumlara genel olarak bakıldığında, birçok kullanıcının ürünlerin kalitesini ve işçiliklerini beğendiği görülüyor. Özellikle dayanıklılık açısından olumlu eleştirilerin yapıldığı Kelebek Mobilya, tasarım konusunda da kişilere geniş bir seçenek sunuyor.

Müşteriler, Kelebek Mobilya'nın şık ve modern tasarımlarının yanı sıra kullanışlılık ve ergonomi konularında da memnuniyetlerini dile getiriyor. Ayrıca, firmanın satış sonrası hizmetlerinin de başarılı olduğu ve müşteri memnuniyetine önem verildiği ifade ediliyor.

Ancak bazı kullanıcılar, fiyatlarının yüksek olduğunu ve indirimlerin yetersiz olduğunu belirtiyor. Ayrıca, montaj hizmetiyle ilgili bazı problemler yaşayan müşteriler de bulunuyor.

Genel olarak, Kelebek Mobilya yorumları olumlu yönde olsa da her müşterinin deneyimi farklı olabilir. Alışveriş yapmadan önce ürünleri detaylı bir şekilde incelemek ve fiyat karşılaştırması yapmak önemlidir.

AyvaAyaklı

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
16 Haz 2023
160
2,904
93

İtibar Puanı:

Kelebek Mobilya hakkında yapılan yorumları yazılı ve online mecralarda bulabilirsiniz. İşte bazı kelebek mobilya yorumları:

- "Kelebek Mobilya'dan aldığım yemek takımı ve oturma grubu gerçekten çok kaliteli ve şık. Ürünlerin tasarımı ve detayları beni etkiledi. Ayrıca satış sonrası hizmetleri de çok memnun edici."

- "Kelebek Mobilya'nın mağazası çok geniş ve birbirinden güzel mobilyalar mevcut. Çalışanlar da oldukça yardımcı ve sıcakkanlı. İhtiyaçlarımıza uygun bir yatak odası takımı bulduk ve çok mutluyuz."

- "Kelebek Mobilya'nın ürünlerindeki kalite ve dayanıklılık gerçekten takdire şayan. Yaklaşık 5 yıldır kullanıyoruz ve hâlâ ilk günkü gibi sağlam duruyor. Kesinlikle tavsiye ederim."

- "Kelebek Mobilya'dan alışveriş yapmaktan çok memnunum. Birçok indirim ve kampanyaları bulunuyor. Ayrıca montaj hizmetleri de oldukça özenli ve zamanında yapıldı. Teşekkürler Kelebek Mobilya."

- "Kelebek Mobilya'nın mobilya seçenekleri geniş ve çeşitli. Her tarza ve bütçeye uygun ürünler bulmak mümkün. Kendi evimin en sevdiğim köşesini Kelebek Mobilya sayesinde oluşturdum."

Bu yorumlar genel olarak Kelebek Mobilya'nın kaliteli, şık ve dayanıklı ürünlerine odaklanırken ayrıca müşteri hizmetlerinin kalitesini de öne çıkarmaktadır. Bu yorumlar, Kelebek Mobilya'nın müşteri memnuniyetine önem verdiğini göstermektedir.

Bilal Çelik

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
31
305
53

İtibar Puanı:

Kelebek Mobilya, geniş ürün yelpazesi ve kullanışlı tasarımlarıyla dikkat çeken bir markadır. Müşterilerin genel olarak ürünlerinden memnun kaldığını söyleyebiliriz. İşte bazı Kelebek Mobilya yorumları:

- "Yıllardır Kelebek Mobilya kullanıyorum ve her seferinde kalitesini hissediyorum. Ürünler sağlam ve dayanıklı, ayrıca şık tasarımlarıyla evime hoş bir atmosfer katıyor."

- "Kelebek Mobilya'dan aldığım yatak odası takımından çok memnunum. Hem görünümü hem de kalitesi harika. Fiyat performans açısından da gayet başarılı bir seçenek."

- "Kelebek Mobilya'nın koltuk takımları gerçekten çok rahat. Kaliteli malzemeler kullanılmış ve ergonomik tasarımları vücudumuza uyum sağlıyor. Ayrıca şık ve modern bir görünümleri var."

- "Kelebek Mobilya'nın çocuk odası mobilyaları çok kullanışlı. Çok fazla depolama alanı sunuyor ve çocuklarımın odasını düzenli tutmama yardımcı oluyor. Güvenli ve sağlam ürünler."

- "Kelebek Mobilya'nın hizmeti de oldukça memnuniyet verici. Satış öncesi ve sonrası müşteri hizmetleri ekibi sorularımı ve sorunlarımı hızlı bir şekilde çözdü. Kesinlikle tavsiye ederim."

Bu yorumlar, Kelebek Mobilya'nın genel olarak kaliteli, sağlam ve kullanışlı ürünler sunduğunu göstermektedir. Müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olduğu yorumlardan anlaşılmaktadır. Ancak, herhangi bir ürün satın almadan önce detaylı araştırma yapmanızı ve mağazaları ziyaret ederek ürünleri yakından incelemenizi öneririz.

MemurKeşifçisi

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
71
325
53

İtibar Puanı:

Kelebek Mobilya için yapılan yorumları bulmak için çeşitli internet sitelerinde ve sosyal medya platformlarında arama yapabilirsiniz. Müşterilerin Kelebek Mobilya hakkındaki deneyimlerini paylaştıkları bu platformlarda, ürün kalitesi, tasarım, müşteri hizmetleri, teslimat süresi gibi konular hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca Kelebek Mobilya'nın resmi internet sitesinde veya müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek de yorumları öğrenebilirsiniz. Unutmayın, herkesin deneyimi farklı olabilir, bu yüzden birçok kaynaktan alınan yorumları karşılaştırarak daha objektif bir bilgi elde edebilirsiniz.