Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 203 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    203

Cansu.35

Dikenin çiçeği var diye sevinelim
Platin Üye
31 Tem 2019
389
138,609
93
Izmir

İtibar Puanı:

istikbal Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları
Merhaba arkadaşlar yakın zamanda arkadaşlarım ile kaldığım evden ayrılıp 1+1 eve ayrılıp evlenene kadar tek başıma yaşamaya karar verdim. Şimdi ben dekorasyona ve konfora çok önem verdiğim için sıfır komple bir yatak odası takımı almak istiyorum. Yani eğer evlencek olursam ya bunu kullanırım ya da ozamana kadar belkide yenisini almamız gerekcek ama bunlar şimdi önemli değil ozaman düşünürüz bu konuları :)
Marka olarak kararımı verdim yani verdim denilemezde yıllardır gerek annemgilde gerekse şuan arkadaşlarım ile kalmış olduğum evde istikbal kullandığım için ve memnunda kaldığım için tekrar istikbal almaya karar verdim. Model olarak hiçbir şekilde daha kafamda canlanan bir şey yok hem biraz muhabbet olur hem de biraz düşünürüz diye sizlere danışmak istedim. Neyse biraz fazla konuştum/yazdım herhalde şimdi ben sizlere tek tek hem modelleri hem de fiyat bilgisi vererek bilgilendirme yapayım.

1- İstikbal Krea Yatak Odası Takımı
Fiyat: 5336TL
297

2- İstikbal Scarlett Yatak Odası Takımı

Fiyat: 9285TL
298

3- İstikbal Santino Yatak Odası Takımı
Fiyat: 4931TL
299

4- İstikbal Palma Yatak Odası Takımı
Fiyat: 6822TL
300

5- İstikbal Julyan Yatak Odası Takımı
Fiyat: 7226TL
301

6- İstikbal Nella Yatak Odası Takımı
Fiyat: 5376TL
302

7- İstikbal Gusto Yatak Odası Takımı
Fiyat:20919TL Biraz pahalı değil mi? :D
303

8- İstikbal Lima Yatak Odası Takımı
Fiyat: 6281TL
304

9- İstikbal Side Yatak Odası Takımı
Fiyat: 5561TL
305

10- İstikbal Romance Yatak Odası Takımı
Fiyat: 7805TL
306

Moderatör tarafında düzenlendi:

Büşra

Heyyyo
Platin Üye
30 Haz 2019
538
192,977
93
İstanbul

İtibar Puanı:

hepsi çok tatlı

İstikbal Mobilya'nın yatak odası modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için İstikbal Mobilya'nın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca, İstikbal Mobilya mağazalarına da giderek yatak odası modellerini yakından inceleyebilir ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. İstikbal Mobilya'nın web sitesinde birçok yatak odası modeli ve fiyatı bulunmaktadır, farklı boyutlarda yatak, dolap, şifonyer ve komidin gibi ürünlerin fiyatları değişiklik göstermektedir. Siz de web sitelerinden ya da mağazalardan uygun fiyatlı ve beğendiğiniz bir yatak odası takımı satın alabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ARZUNAZ

Emektar Üye
Platin Üye
1 Ağu 2019
103
31,369
93
Ankara

İtibar Puanı:

Geri
Üst Alt