istikbal mobilya yatak problemi

Melanie

Adayadayı
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
215
79,892
93

İtibar Puanı:

istikbal mobilya yatak problemi
istikbal mobilya dan yatak aldım aldığım yatağı alırken yeni sezon ürün olarak aldım. kaliteli bir yatak aldığımı söylediler. eve gelen ürün depoda olmadığı için showroomdan geldi. sonra bana iade yapacaklarını söylediler.
bu kaçıncı kez oluyor bu büyük markaların bu iade alma mantığına hayran kaldım. yatak alıyoruz sıfır parasını veriyoruz showroom geliyor üstelik birde yatak yırtık. buradan istikbal yetkilisine sesliyorum. kusura bakmayın ama sizin karşınızda çocuk yok. iade alacak ben beklicek eee? kardeşim benim zamanıma ne olacak? gerçekten bu sistemin kurbanı olmayacağım.
buraya yazmıyorum hangi şube olduğunu amacım şubeyi kötülemek değil istikbal mobilyanın merkezine bunu göndermek. defolu ürünlerinizi yakın, yada siz evinize alıp kullanın. millete satmayın, sattırmayın. imkan tanımayın. o bölüme hiç geçilmesin. ürün satmak için para kazanmak için benim değerli zamanımı alamazsınız. kimse yırtık bir ürünü evinde tutmazdı şuan bu ürünü evde tutacağım ve size iade etmeyeceğim. neden? çünkü benim, sizin gibi zamanım yok.

M

melish

Kayıtsız Kullanıcı
merhaba aynı şekilde bende sorun yaşamıştım sonra kendileri elemanlarını gönderdi aldırdılar yatağı. sonra yeni yatak gönderdiler. ben istikbali seviyorum ancak dediğiniz gibi daha dikkatli olmalarını beklerdim. sonuçda para veriyorsunuz ve karşılığında hizmetini doğru vermeli.