Tavsiye Hangi oyuncu koltuğunu almalıyım ?

Müdür

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ara 2019
5
903
78

İtibar Puanı:

Selamlar, oyuncu koltuğu almak için araştırma yapıyorum, Hangi oyuncu koltuğunu almalıyım ? daha önce oyuncu koltuğu satın alan arkadaşlar hangi firmayı tercih ettiğinizi belirtebilir misiniz? Birde piyasa da araştırmalarımda bazılarında mekanizma sorunu olduğunu duydum. İkinci el oyuncu koltuğu almayı bile düşündüm. Çıkmazdayım sıfır oyuncu koltuğu almanın daha mantıklı olacağını düşündüm. Tabi ki sadece düşündüm yani bilmiyorum o yüzden sizlere danışmak istedim.

M

Mehmet Güneş

Kayıtsız Kullanıcı
ben yerinde olsam fiyatlar düşüne kadar oyuncu koltuğu felan almam. özellikle almıyorum bekleyeceğim indirimin gelmesini. Allahın adını aldım samimi olur musunuz? şimdi bu koltuğu derisinin maliyeti kaç kuruş? hadi geçtim iskeleti ne kadar? ya köşe başındaki döşemeciye gidip özel koltuk yaptırmaya karar verdim. Daha uyguna yaptıracağıma eminim.

Zülal

Öğretmen
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
56
22,155
83

İtibar Puanı:

ben yerinde olsam fiyatlar düşüne kadar oyuncu koltuğu felan almam. özellikle almıyorum bekleyeceğim indirimin gelmesini. Allahın adını aldım samimi olur musunuz? şimdi bu koltuğu derisinin maliyeti kaç kuruş? hadi geçtim iskeleti ne kadar? ya köşe başındaki döşemeciye gidip özel koltuk yaptırmaya karar verdim. Daha uyguna yaptıracağıma eminim.
:ok:

Geri
Üst Alt