Tavsiye Evidea Güvenilir mi

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 183 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    183

ZAMBAK

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
82
30,456
83

İtibar Puanı:

Evidea Güvenilir mi
Selam arkadaşlar ev dekorasyonu için İnternetten alışveriş yapacağım ve evidea firması ile karşılaştım ama İnternetten alışveriş yapmak için güvenli bir firma mi onu bilmediğim için sizlere danışmak istedim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

ben çok sipariş verdim ama genel anlamda herşeyi evidia dan alamazsınız. Çünkü bazı ürünleri çok uygun bazı ürünleri uygunlukla alakası yok. ayrıca sipariş veridiğinizde tedarikçi oldukları için geç gelebiliyor. ellerinde olmayabiliyor vs vs.

Tara

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
41
13,515
83

İtibar Puanı:

güvenilirlik konusunda güvenilir olduğunu düşünüyorum. yani ürünü her türlü geçte olsa gönderiyorlar.
ayrıca ürünü aldınız beklemek istemiyorsunuz para iadeside yapıyorlar.
bence biryerin güvenirliğinin en önemli noktası da budur. müşteriyi öyle veya bu şekilde memnun edebiliyorlar. hatta ben 1 defasında ödeme iade istedim. kredi kartına iade ettiler. dilerseniz hediye çeki gibi durumlarıda var.

SinemBahsude

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Tem 2019
182
63,706
93
izmir

İtibar Puanı:

valla ben aldım çok sipariş verdim kesinlikle güvenilir ama uygun fiyatları ürünlerinin bazıları çok dandik çıktı

MelikeBudak

İç Mimar
İç Mimar
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20 Tem 2019
326
115,753
93

İtibar Puanı:

Firma olarak Evidea iyide ürünlerinden sipariş verirken araştırmak lazım etrafınızda alanalar varsa onlardan bakıp veya bu sitede ürün olarak kalitesini sorup öyle almalısın.
bişe sormaya gerek yok bence bazı ürünleri iyi bazıları kötü :)

Geri
Üst Alt