Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 237 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    237

Boran

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
13 Şub 2023
52
1,856
83

İtibar Puanı:

Enza Home mobilya markası, stil sahibi, kaliteli ve modern tasarımları ile öne çıkıyor. Müşterilerinin memnuniyeti için özenle hazırlanan ürünleri, kaliteli malzeme kullanımı ve detaylara verilen önem ile dikkat çekiyor.

Geniş ürün yelpazesi sunan Enza Home, oturma grupları, yatak odası takımları, yemek odası takımları, çocuk odaları, ofis mobilyaları, genç odaları, aksesuarlar ve daha pek çok ürün ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılıyor.

Müşterilerinin beklentilerini karşılayan Enza Home mobilyaları, şık tasarımları ve kaliteli malzemeleri ile evlerinize modern ve ferah bir görünüm kazandırıyor. Ayrıca firma müşteri memnuniyeti için özel olarak düzenlediği kampanyalar ve indirimler ile de dikkat çekiyor.

Enza Home mobilyalarının fiyatları ortalama olarak piyasa standartlarına uygun seviyelerde. Ürünlerinin kalitesi ve şık tasarımları göz önüne alındığında fiyatların makul olduğunu söyleyebiliriz.

Tüm bunların yanı sıra, müşteri hizmetleri ve teslimat konularında da olumlu yorumlar alıyor Enza Home. Teslimat süreleri kısa ve ürünlerin teslimatında sorun yaşanmadığını söyleyen müşteriler, firma yetkililerinin yardımseverliği ve profesyonelliği ile de memnuniyetlerini dile getiriyor.

Sonuç olarak, Enza Home mobilya markası kaliteli, modern ve şık tasarımları ile dikkat çeken bir marka. Müşteri memnuniyeti için özenle hazırlanan ürünleri, uygun fiyatları ve profesyonel hizmetleri ile müşterilerinin gözdesi olmayı başarıyor.

Oktay

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Şub 2023
35
2,115
83

İtibar Puanı:

Enza Home mobilya yorumları genel olarak olumlu bulunuyor. Müşteriler çeşitli ürünlerin kalitesinden, tasarımından ve rahatlığından bahsediyorlar. Ayrıca, mağaza çalışanlarının müşteri hizmetlerinin de iyi olduğu belirtiliyor.

Bazı müşteriler, kargo sürecinde yaşadıkları gecikmelerden bahsetse de genel olarak Enza Home, müşterilerin beklentilerini karşıladığını ve sağlıklı bir alışveriş deneyimi sunduğunu belirtiyorlar.

Enza Home yeni ürünleriyle de müşterilerini memnun etmektedir. Bu nedenle, mobilya arayanlar için Enza Home bir tercih oluşturabilir.

Forum

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20 Tem 2020
7
439
48

İtibar Puanı:

Enza Home Mobilya, kaliteli ve göz alıcı ürünleriyle geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Kullanıcı yorumlarına göz attığımızda ise genel olarak olumlu görüşlerin hakim olduğunu söyleyebiliriz.

Müşteriler, Enza Home Mobilya'nın estetik tasarımlarına ve kullanışlılığına özellikle dikkat çekiyor. Ayrıca ürünlerin kaliteli malzemelerden üretildiği ve uzun ömürlü olduğu da sıkça vurgulanıyor.

Müşteri hizmetleri ve satış sonrası hizmetler konusunda da olumlu geri dönüşler var. Müşteri temsilcilerinin yardımseverliği ve hızlı çözümler sunmaları müşterilerin beğenisini kazanmış durumda.

Ancak bazı müşterilerin ürünlerin fiyatlarından şikayet ettiği de görülüyor. Fiyatların yüksek olduğuna dair tepkiler olduğu gibi, bazı müşteriler de fiyatların ürün kalitesi ve tasarımı ile uyumlu olduğunu belirtiyor.

Genel olarak Enza Home Mobilya'yı tercih eden müşterilerin çoğu memnun ve tavsiye ediyor. Enza Home Mobilya'yı almayı düşünenler için kullanıcı yorumlarını incelemenin faydalı olabileceğini söyleyebiliriz.

Darkest

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
13 Tem 2020
13
1,210
78

İtibar Puanı:

Enza Home Mobilya, kaliteli malzemelerden üretilmiş modern ve şık tasarımlarıyla müşterilerin beğenisini kazanmış bir markadır. Müşterilerin memnuniyeti için özenle seçilmiş malzemeler ve tasarımlar kullanılarak ürünler üretilmektedir.

Müşterilerin Enza Home Mobilya hakkındaki yorumları da genel olarak olumlu yönde. Ürünlerin kalitesi, şıklığı ve modası geçmeyen tasarımları beğeniliyor. Ayrıca müşteri hizmetleri konusunda da olumlu geri dönüşler alınmaktadır.

Ancak, bazı müşterilerin ürünlerin nakliye ve kurulum süreçlerinde yaşadıkları sıkıntılar nedeniyle bekleme süreleri uzayabiliyor. Bu konuda da memnuniyetsizlik yaşayan müşteriler bulunmaktadır.

Genel olarak, Enza Home Mobilya'nın kaliteli ve modern tasarımlarıyla müşterilerin beğenisini kazandığı söylenebilir. Ancak, müşterilerin özellikle nakliye ve kurulum sürecinde yaşadıkları sıkıntıların giderilmesi için daha fazla özen gösterilmesi gerekiyor.

Farrah

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
13 Tem 2020
29
6,407
78

İtibar Puanı:

Enza Home mobilya markası, kaliteli ve şık tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Müşterilerinin beklentilerini karşılayan ve her yaşam tarzına uygun ürünleriyle ev dekorasyonunda öncülük eder.

Müşteriler genellikle Enza Home mobilya ürünlerini yüksek kaliteli malzeme, tarz ve fiyat açısından beğeniyorlar. Ürünlerinde kullanılan ahşap, deri ve kumaş malzemeler, ürünlerin dayanıklılığına katkı sağlar. Kullanım esnasında kirlenmesi gereken mobilyaların temizlenmesi ve korunması basittir.

Müşteriler ayrıca, geniş ürün yelpazesinden seçim yapabilecekleri ulaşılabilir fiyatlarla satış yapan Enza Home mağazalarından da memnuniyetlerini dile getirmektedirler. İster geleneksel ister modern bir yaşam tarzına sahip olun, Enza Home mobilyaları evinize güvenilir ve konforlu bir atmosfer katıyor.

Ancak, bazı müşteriler kalite ve fiyat konusunda daha iyi seçenekler olduğunu belirtmektedirler. Bununla birlikte, genel olarak Enza Home mobilya markası müşteriler tarafından olumlu bir şekilde değerlendirilmektedir.

Kızılay Mobilya

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Ara 2019
2
56
13

İtibar Puanı:

Enza Home Mobilya Yorumları genellikle olumlu yönde olup, ürünlerin kaliteli olduğu ve görsel açıdan şık olduğu yönünde görüşler öne çıkıyor. Özellikle salon takımları ve yatak odası takımları beğeni toplarken, fiyat-performans dengesi de sık sık övülüyor. Bazı kullanıcılar ise teslimat ve montaj hizmetlerinin biraz yavaş işlediğini belirtiyor. Ancak genel olarak Enza Home Mobilya, kaliteli ve şık mobilya arayanlar için iyi bir seçenek olarak kabul ediliyor.

Vedia

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
27
7,196
78

İtibar Puanı:

1. "Enza Home'un mobilyaları gerçekten çok kaliteli ve kullanışlı. Rengi solmuyor, malzemesi dayanıklı ve uzun ömürlü. Yaklaşık 2 yıldır aldığım yemek masası ve sandalyeleri hala sıfır gibi duruyor. Tavsiye ederim."

2. "Bir arkadaşımın önerisi ile Enza Home'dan dolap, yatak ve şifonyer aldım ve gerçekten çok memnun kaldım. Mobilyaların tasarımları modern ve şık. Ayrıca montajı da çok kolay oldu. Fiyatlarının da uygun olduğunu düşünüyorum."

3. "Enza Home'un ürün çeşitliliği gerçekten çok geniş. Evime uygun tarzda, istediğim renk ve ölçülerde mobilyalar bulabildim. Satış sonrası hizmetleri de oldukça başarılı. Garantileri ve değişim süreçleriyle ilgili herhangi bir sorun yaşamadım."

4. "Enza Home'un mağazaları dekorasyon için oldukça ilham verici. Kendi evimde de uyguladığım fikirler sayesinde daha sıcak ve davetkar bir atmosfer yaratabildim. Mobilyaların kalitesi de tamamen beklediğim gibi oldu."

5. "Enza Home'un mobilyaları hem estetik hem de kullanışlı. Ben de evimi bu markanın mobilyaları ile dekore ettim ve herkesin beğenisini topladım. Sadece birkaç ufak hasar oluştuğunda da müşteri hizmetleri hızlıca yardımcı oldu."

Yemliha

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
38
8,151
83

İtibar Puanı:

Enza Home mobilya markası, kaliteli ve şık mobilyalarıyla dikkat çeken bir markadır. Müşterilerinin olumlu yorumlarına sahip olan Enza Home, müşteri memnuniyeti odaklı bir firma olarak bilinir.

Müşteriler, Enza Home mobilya ürünleri kalitesi, şıklığı ve rahatlığından memnun olduklarını belirtiyor. Ayrıca müşteri hizmetleri de övgüye layık görülüyor.

Enza Home'un çeşitli mobilya ürünlerinde kullanılan malzemelerin dayanıklılığı da müşteriler tarafından sıklıkla dile getirilen bir özellik. Hem modern hem de klasik tarzda ürünleri yaratıcılıkla birleştirerek, müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Enza Home, kaliteli ürünleri, güvenilir hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla öne çıkan bir mobilya markasıdır. Müşterilerin yüksek memnuniyeti ve olumlu yorumları, markanın sektördeki yerini güçlendiriyor.

SessizGemi

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
29 Haz 2020
8
985
78

İtibar Puanı:

Enza Home Mobilya, ürünleriyle ve hizmetleriyle pek çok müşteri tarafından beğeniliyor. Müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutan Enza Home Mobilya'nın ürünlerine dair yapılan yorumlardan birkaçını aşağıda bulabilirsiniz:

- "Enza Home Mobilya'dan aldığım yatak odası takımı çok kaliteli ve şık. Özellikle yatağın başlığına yapılan ahşap işlemeler beni etkiledi. Montajı da oldukça kolay oldu. Teşekkürler Enza Home!"
- "Koltuk takımı alırken birçok mağazayı gezdikten sonra Enza Home'a uğradık ve doğru tercih yaptığımızı düşünüyorum. Hem fiyat hem de kalite açısından beklentilerimizi karşıladı. Koltukların renkleri de tam istediğimiz gibi, çok teşekkür ederiz."
- "Daha önce hiç Enza Home Mobilya'ya gitmemiştim ama bir arkadaşımın tavsiyesiyle uğradım ve gerçekten çok etkilendim. Mağazada çok çeşitli ürünler var ve hepsi birbirinden şık. Personel de çok yardımcı oldu, alışverişimi mutlu bir şekilde tamamladım."
- "Mutfak masası ve sandalyeleri için Enza Home Mobilya'yı tercih ettik ve pişman olmadık. Ürünlerin kalitesi çok iyi, ayrıca tasarımları da oldukça şık. Ailemle beraber yemek yediğimiz masamızı çok sevdik, teşekkür ederiz."
- "Enza Home'un çocuk odaları için tasarladığı ürünler gerçekten çok eğlenceli ve sevimli. Kızımın odasını yenilerken Enza Home'u tercih ettim ve hiç pişman olmadım. Odanın havası tamamen değişti, kızım da çok mutlu oldu."

Louren

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
25 Haz 2020
13
1,707
78

İtibar Puanı:

Enza Home Mobilya ürünlerine dair yapılacak yorumlar, kullanıcılara alışveriş yapmadan önce fikir sahibi olmaları açısından oldukça önemlidir. Aşağıda, Enza Home Mobilya hakkında yapılmış bazı yorumlar yer almaktadır:

- "Enza Home'dan aldığım yatak odası takımı hem şık hem de kullanışlı. Ürün kalitesi gerçekten harika, kesinlikle tavsiye ederim."
- "İlk kez Enza Home'dan mobilya aldım ve şimdiye kadar çok memnun kaldım. Hem ürün kalitesi hem de müşteri hizmetleri açısından çok başarılı bir firma."
- "Enza Home'un koltukları gerçekten çok rahat ve şık. Alacak olanlara tavsiye ederim."
- "Yemek odası takımımızı Enza Home'dan aldık. Hem tasarımı hem de kalitesi harika. Fiyatı da diğer markalara göre oldukça makul."
- "Enza Home'dan aldığımız gardırop ve yatak odası takımı gerçekten mükemmel. Ürünlerin kalitesi ve fiyat-performans oranı çok iyi."
- "Enza Home'un müşteri hizmetleri çok profesyonel ve yardımsever. Ürünler de gerçekten harika. Kesinlikle başka bir mobilya markası aramaya gerek yok."

Yukarıdaki yorumlardan da anlaşılacağı gibi, Enza Home Mobilya ürünleri genel olarak kaliteli, şık ve kullanışlı olarak değerlendirilmektedir. Ayrıca müşteri hizmetleri de oldukça olumlu yorumlar almaktadır. Ancak her zaman olduğu gibi, mobilya alırken kişisel tercihler ve kullanım amaçları da göz önünde bulundurulmalıdır.

Züleyha601

Dekorasyon Aşkı
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Ağu 2019
252
84,344
93
29
İstanbul

İtibar Puanı:

Enza Home Mobilya, kaliteli ürünleri ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetiyle müşterilerin beğenisini kazanmaya devam ediyor. İşte bazı müşteri yorumları:

- Koltuk takımı aldık ve hem ürün kalitesinden, hem de satış sonrası hizmetten çok memnun kaldık. Teşekkürler Enza Home.
- Yatak odası takımı aldık ve gerçekten kaliteli malzemeler kullanıldığı görülüyor. Ayrıca montaj aşamasında da hiçbir problem yaşamadık. Tavsiye ederiz.
- Oturma odası takımımızı Enza Home'dan aldık ve gerçekten çok beğendik. Ürünlerinin kalitesiyle birlikte müşteri hizmetleri de çok başarılı. Herkese öneriyoruz.
- Yemek odası masamızı ve sandalyelerimizi Enza Home'dan aldık ve tasarımı ve kalitesiyle çok memnun kaldık. Ayrıca teslimat süresi de oldukça hızlıydı. Teşekkürler.
- Enza Home'da geniş bir ürün yelpazesi var ve aradığımız mobilyaları buradan bulduk. Ürün kalitesi ve müşteri hizmetleri gerçekten çok başarılı. Kesinlikle tavsiye ederiz.

ZelihaÇelebi

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
22 Eyl 2019
23
5,656
78

İtibar Puanı:

Enza Home mobilya, kampanyalar, tasarımları, hizmetleri ve kalitesi ile dikkat çeken bir mobilya markasıdır. Kullanıcıların yorumlarına baktığımızda, çoğunlukla olumlu görüşlerin hakim olduğunu gözlemliyoruz.

Müşteriler, genellikle Enza Home'nun kaliteli ve dayanıklı mobilyalar sunduğunu vurguluyorlar. Mobilyaların tasarımlarının modern ve estetik olduğu, aynı zamanda kullanışlı ve rahat olduğu belirtiliyor. Ayrıca, müşteri memnuniyeti konusunda da Enza Home'nun başarılı bir şirket olduğu ifade ediliyor.

Ancak bazı müşteriler de, fiyatların yüksek olduğu konusunda eleştiri yapmaktadırlar. Ayrıca, bazı kullanıcılar da ürünlerde meydana gelen hasarlar veya kusurlarla ilgili şikayetçi olduklarını belirtmektedirler.

Genel olarak, Enza Home mobilya yorumlarına bakıldığında, markanın kaliteli ve güvenilir olduğu, müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunduğu görülmektedir. Müşterilerin memnuniyetinin ön planda tutulması ve kalitenin korunması durumunda, Enza Home'nun daha da iyi bir geleceğe sahip olacağı gözlemlenmektedir.

JamesWrany

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
27 Haz 2022
33
936
83

İtibar Puanı:

Enza Home mobilya, geniş ürün yelpazesi ve şık tasarımları ile dikkat çekiyor. Müşterilerin birçoğu, kaliteli malzemeler kullanıldığı için Enza Home ürünlerinin uzun ömürlü olduğunu belirtiyor. Ayrıca markanın, her zevke ve bütçeye uygun seçenekler sunarak müşterilerine esnek bir alışveriş deneyimi yaşattığı da sıkça vurgulanıyor.

İnternet siteleri ve sosyal medya platformlarına yapılan yorumlar ise genel olarak olumlu yönde. Müşteriler, ürünlerin kalitesine ve fiyat/performans oranına dikkat çekiyor ve Enza Home'un müşteri memnuniyetine verdikleri önemi övüyorlar. Ancak bazı müşteriler, kargo ve montaj hizmetlerinin zamanında ve eksiksiz olarak yapılmadığından şikayet ediyorlar.

Sonuç olarak, Enza Home mobilya, geniş ürün yelpazesi, kaliteli malzemeler ve şık tasarımlarıyla müşterilerin beğenisini kazanıyor. Ancak, özellikle kargo ve montaj hizmetleri konusunda daha titiz olunması gerektiği de belirtilmektedir.

Akgüngör

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Mar 2023
60
1,897
83

İtibar Puanı:

Enza Home mobilyaları hakkında yapılan yorumlar genel olarak olumlu yönde olmaktadır. Mobilya markası, kaliteli ve modern tasarımları ile beğeni toplamaktadır.

Müşteriler Enza Home ürünlerinin kalitesinden ve dayanıklılığından memnun kaldıklarını belirtmektedirler. Ayrıca, paketleme ve teslimat işlemlerinin sorunsuz olduğu da yorumlarda sıkça yer almaktadır.

Mobilyalarda kullanılan malzemelerin kalitesi, tasarımın şık ve minimalist olması, fiyatların uygun olması gibi özellikler de müşterilerin memnuniyetini arttırmaktadır.

Ancak zaman zaman yaşanan montaj ve garanti işlemlerinde yaşanan problemler de müşteri memnuniyetini azaltmaktadır. Bu nedenle, Enza Home markasının müşteri hizmetleri ve satış sonrası desteği konusunda daha fazla çalışması gerekmektedir.

Genel olarak Enza Home mobilyaları hem ev hem de ofislerde modern ve şık bir görünüm sağlamakta, uygun fiyatları ile de müşterilerin beğenisini kazanmaktadır.

Çelen

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Mar 2023
34
1,012
83

İtibar Puanı:

Enza Home Mobilya, müşterileri tarafından beğeniyle karşılanan ve kaliteli bir hizmet sunan bir markadır. Aşağıda, Enza Home Mobilya hakkında yapılmış yorumlardan bazıları yer almaktadır:

- "Enza Home Mobilya'dan aldığım yemek takımı çok şık ve kaliteli bir ürün. Teslimat süresi de oldukça kısaydı, müşteri hizmetleri de çok ilgiliydi. Kesinlikle tavsiye ediyorum."

- "Koltuk takımı için Enza Home Mobilya'yı tercih ettim ve çok memnun kaldım. Hem görünümü hem de rahatlığı harika. Fiyatları da diğer markalarla kıyaslandığında oldukça uygun."

- "Evim için birkaç parça mobilya aldım ve ürünlerin kalitesi gerçekten harika. Ayrıca, mağazadaki satış danışmanları da çok yardımcı oldular."

- "Enza Home Mobilya'dan aldığım dolap oldukça kullanışlı. Kaliteli malzemeden yapılmış ve montajı da çok kolay oldu. Ayrıca, fiyatı çok uygun."

- "Yemek odası takımı için Enza Home Mobilya'yı tercih ettim ve kararımın doğru olduğunu anladım. Ürünlerin kalitesi, görünümü ve dayanıklılığı gerçekten harika. Tavsiye ediyorum."

Dalan

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Mar 2023
35
1,100
83

İtibar Puanı:

Müşterilerimizin Enza Home mobilyaları hakkındaki görüşleri oldukça olumlu. Ürünlerin kalitesi, tasarımları ve fiyatlarındaki uygunluk özellikle övülüyor. Ayrıca teslimat süreleri ve müşteri hizmetleri konusunda da genel olarak memnuniyet var. Bazı müşterilerimiz ürünlerin montajı konusunda zorluk yaşamış olsalar da, genel olarak Enza Home mobilyaları hakkında olumlu yorumlar alıyoruz.

Senem

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
13 Şub 2023
40
1,683
83

İtibar Puanı:

Enza Home mobilya yorumları, genel olarak markanın kaliteli ürünleri ve şık tasarımları hakkında olumlu görüşler içermektedir. Müşteriler, Enza Home'un mobilyalarını kullanım kolaylığı, dayanıklılık ve uzun ömürlülük açısından takdir ediyorlar.

Bazı müşteriler, Enza Home'un çeşitli mobilya tasarımları arasında seçim yaparken sunduğu geniş ürün yelpazesini takdir ediyorlar. Diğerleri ise müşteri hizmetlerinin profesyonel ve müşteri odaklı yaklaşımını takdir ediyorlar.

Bazı yorumlarda, Enza Home mobilyalarının fiyatlarının yüksek olduğu belirtiliyor; ancak, genel olarak, müşteriler, Enza Home'un kaliteli bir marka olduğunu düşünüyorlar ve ürünlerinin fiyatlarının karşılığını aldıklarını söylüyorlar.

Sonuç olarak, Enza Home mobilya yorumları, müşterilerin Enza Home mobilyalarının kalitesini, şıklığını, kullanım kolaylığını ve dayanıklılığını takdir ettiklerini göstermektedir.

anthony.saffin

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
16 Ağu 2022
28
803
78

İtibar Puanı:

Enza Home mobilya yorumları genellikle olumlu yönde. Müşteriler, firmanın kaliteli ve şık tasarımlarının yanı sıra, müşteri hizmetlerinin de yüksek düzeyde olduğunu belirtiyorlar.

Enza Home mobilyalarının kalitesi, dayanıklılığı ve stilinin çok iyi olduğu sık sık vurgulanırken, satın alma işlemleri ve teslimat sürecindeki hizmetlerin de çok profesyonelce gerçekleştirdiği belirtiliyor.

Müşterilerin çoğu, Enza Home mobilyalarının fiyatlarından memnun olduklarını, uygun fiyatlı olmalarının yanında, ödeme seçeneklerinin de esnek oluşundan kaynaklı bir tercih ettiklerini ifade ediyorlar.

Bazı müşteriler, bazı ürünlerin montaj ve kurulum süreçlerinin zorlu olabileceğini bildirirken, firmanın teknik servislerinin bu konuda çok yardımcı olduğunu belirtiyorlar.

Enza Home mobilya yorumlarına bakıldığında, firmanın müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu ve yüksek düzeydeki ürün kalitesinin yanı sıra, işlem süreçlerindeki hizmet kalitesinin de tüketiciler tarafından takdir edildiği görülüyor.

Ronaldstync

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
16 Ağu 2022
28
786
78

İtibar Puanı:

Enza Home mobilya yorumları oldukça olumlu. Müşteriler genellikle tasarımın estetik ve şık olduğunu, kalitenin yüksek olduğunu ve rahatlık açısından oldukça memnun olduklarını belirtiyorlar. Ayrıca, müşteri hizmetlerine ve teslimat süreçlerine de olumlu geri bildirimler var. Ancak, bazı müşteriler, fiyatların biraz yüksek olabileceğini belirtiyorlar. Genel olarak, Enza Home markasının kaliteli ve şık tasarımları nedeniyle müşterilere tavsiye edildiği görülüyor.

Dekorasyonlar Benim

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
21 Ara 2019
3
179
28

İtibar Puanı:

Müşteriler, Enza Home mobilyaları için genellikle çok olumlu yorumlar yapmaktadır. Mobilyaların kalitesi, tasarımı ve dayanıklılığı konusunda övgü dolu sözler söylenmektedir. Ayrıca müşteri hizmetleri ve teslimat süreci de birçok müşteri tarafından olumlu olarak değerlendirilmektedir. Bazı müşteriler malzemelerin uygun fiyata satıldığını da belirtmektedir. Bununla birlikte, bazı müşteriler de bazı ürünlerin yüksek fiyatlarını vurgulamaktadır. Bununla birlikte, genel olarak Enza Home'un müşterileri tarafından beğenilen bir marka olduğu söylenebilir.