Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 182 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    182

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

MT 

Keşfetmek İçin İçeriği Oku
Moderator
30 Kas 2019
29,147
673,346
113

İtibar Puanı:

Çetmen mobilya ile alakalı detaylı bilgi alabilir miyim?
Elbette, Çetmen Mobilya, İzmir, Türkiye'de faaliyet gösteren bir mobilya firmasıdır. 1995 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'nden mezun olan iki kardeş, Onur ve Oktay Çetmen tarafından kurulmuştur.

Firma, modern tasarımlı mobilya üretimi konusunda uzmandır ve yenilikçi ürünler tasarlamaktadır. Kaliteli malzemelerden üretim yapar, özgün tasarımları ve modern üretim teknolojileri ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

Çetmen Mobilya, ev mobilyaları, oturma odası mobilyaları, yatak odası mobilyaları, yemek odası mobilyaları, genç odası mobilyaları, ofis mobilyaları ve TV üniteleri gibi çeşitli mobilya ürünleri çeşitleri sunmaktadır. Ayrıca müşterilerine özel ölçülerde de mobilya üretebilmektedir.

Müşterilerine sunduğu hizmetler arasında danışmanlık, proje çizimleri, ölçü alımı, üretim, teslimat ve montaj yer almaktadır. Firma ayrıca çeşitli ödeme seçenekleri sunarak müşterilerine kolaylık sağlamaktadır.

Çetmen Mobilya, ülkemizde ve dünya genelinde birçok prestijli mobilya fuarına katılmış ve birçok ödül kazanmıştır.

Sezen

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
16 Nis 2023
81
2,420
83

İtibar Puanı:

Çetmen Mobilya'nın sahibi veya kurucusu hakkında bilgi bulunmamaktadır. Ancak markanın Türkiye'de faaliyet gösteren bir mobilya şirketi olduğu bilinmektedir.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Çetmen Mobilya'nın sahibi veya kurucusu hakkında bilgiye sahip değilim. Ancak, bir Türkiye merkezli mobilya şirketi olduğunu ve İstanbul'da faaliyet gösterdiğini biliyorum.

galeuk18

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
18 Haz 2021
15
501
78

İtibar Puanı:

Çetmen Mobilya'nın sahibi hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak, Çetmen Mobilya Türkiye'de bir mobilya üreticisi ve satıcısıdır.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Çetmen Mobilya bir markadır ve sahibi belirli bir kişiye ait değildir. Ancak, kurucuları ve yöneticileri bulunmaktadır.