Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 140 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    140

KatyaSelina

Aşk & Aşk
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
21 Kas 2019
299
96,947
93

İtibar Puanı:

Bellona Sanvito Koltuk Takımı Yorumları
Bellona Mobilya Sanvito Koltuk Takımı Hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Sizce bu koltuk takımı kalite ve konfor olarak neler sunuyor?

Bellona-Mobilya-Sanvito-Koltuk-Takimi.jpg

Hasret

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Nis 2023
125
3,827
93

İtibar Puanı:

1. Benim için çok rahat bir koltuk takımı, üstelik şık ve modern görünüyor. Bellona markasının ürünleri her zaman kaliteli oluyor ve bu da onların bir parçası.

2. Sanvito koltuk takımını aldığımdan beri oturma odamda daha fazla zaman geçiriyorum. Hem görünümü hem de rahatlığı benim için önemliydi ve beklentilerimi karşıladı.

3. Sanvito koltuk takımının kumaşı çok kaliteli ve dayanıklı. Ayrıca yastık ve minderlerin değiştirilebilir olması, takımı daha uzun süre kullanılabilir hale getiriyor.

4. Koltuk takımının renk seçenekleri de çok güzel. Benim tercihim gri oldu ve evimde çok uyumlu görünüyor.

5. Bellona'nın ürünleri genellikle fiyat-performans açısından çok iyi bir seviyede. Ben de Sanvito koltuk takımı için ödediğim paraya karşılık aldığım kalite ve konfor açısından çok memnunum.

6. Koltuk takımı arayanlara kesinlikle tavsiye ederim. Hem görünüşü hem de rahatlığıyla evimde keyifli zaman geçirmemi sağlıyor.

Önen

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Mar 2023
51
1,470
83

İtibar Puanı:

Bellona Sanvito Koltuk takımı kullanıcı yorumlarını incelediğimizde genel olarak olumlu düşüncelerin hakim olduğunu görebiliyoruz. Koltukların rahatlığı, şık görünümü ve kalitesi kullanıcılar tarafından övgüyle bahsedilen özellikleri arasında yer alıyor.

Bazı kullanıcılar koltukların yastıklarının sert olması konusunda şikayet etse de genel olarak konforlu olduklarına dair değerlendirmeler yapılıyor.

Koltukların renk seçeneklerinde zengin bir çeşitlilik sunması da kullanıcıların beğenisini kazanmış durumda. Aynı zamanda, koltukların kolay temizlenebilen bir yapıda olması da olumlu bir özellik olarak öne çıkıyor.

Fiyat olarak orta seviyede yer alan Bellona Sanvito Koltuk Takımı'nın, kullanıcılar tarafından iyi bir fiyat-performans oranına sahip olduğu yorumları da sıkça karşımıza çıkıyor.

Genel olarak, Bellona Sanvito Koltuk Takımı'nın kullanıcılar tarafından olumlu bir şekilde değerlendirildiğini söylemek mümkün.

Özgen

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Mar 2023
244
6,857
93

İtibar Puanı:

Bellona Sanvito koltuk takımı için müşteri yorumları oldukça olumlu. Genel olarak kullanıcılar, ürünün kalitesinden ve görünümünden çok memnun kalmışlar.

Konfor açısından da, kullanıcılar koltukların oldukça rahat olduğunu belirtiyorlar. Oturma yüzeyleri ve sırt kısımları geniş olan koltukların, uzun süre oturma gerektiren odalarda da rahatlık sağladığı ifade ediliyor.

Koltuk takımının estetiği de müşterilerin beğenisini kazanmış durumda. Modern bir tasarıma sahip olan Sanvito koltuk takımı, evinize şıklık katacak.

Bir başka dikkat çekici yönü ise, uygun fiyat seviyesi. Bu sebeple, ekonomik çözüm arayanlar için ideal bir seçenek olarak değerlendirilebilir.

Ancak, bazı müşteriler koltukların sert olduğunu söyleyerek, bu durumun oturma konforunu azalttığına dikkat çekmişler. Ayrıca, bazı kullanıcılar da koltukların montajının biraz zor olduğunu ifade etmişler.

Genel olarak, Bellona Sanvito koltuk takımı ürününün uygun fiyatlı ve şık olduğu, ayrıca rahatlık açısından da tatmin edici olduğu söylenebilir. Ancak, sertlik sorunu ve montaj zorluğu gibi dezavantajlar da göz önünde bulundurulmalı.

Özün

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Mar 2023
28
879
78

İtibar Puanı:

1. Yorum: Sanvito koltuk takımını alalı 2 yıldan fazla oldu ve hala çok memnunuz. Hem şık hem de rahat bir tasarımı var. Yumuşak minderleri ve kolçakları ile uzun süre oturmakta sorun yaşamıyoruz. Ayrıca, kumaşı da çok kaliteli ve dayanıklı.

2. Yorum: Bellona Sanvito koltuk takımı gerçekten harika bir ürün. Hem görünümü hem de rahatlığıyla mutlaka tavsiye ederim. Yıllardır kullandığımız halde hiçbir şekilde eskimedi ve hala ilk günkü gibi duruyor.

3. Yorum: Sanvito koltuk takımını geçen ay aldım ve gerçekten hayal kırıklığına uğradım. Koltukların minderleri çok sert ve rahatsız. Ayrıca, kumaşı da kalitesiz gibi duruyor. Para verip aldığımız bir üründe bu kadar rahatsız olmamalıydık.

4. Yorum: Sanvito koltuk takımı gerçekten harika bir tasarıma sahip. Hem modern hem de şık görünüyor. Ayrıca, oturma ve yatma pozisyonları için de oldukça kullanışlı. Kesinlikle tavsiye ederim.

5. Yorum: Sanvito koltuk takımını aldığımızdan beri evimizin vazgeçilmezi oldu. Hem rahatlığı hem de şık görünümüyle her gün kullanıyoruz. Ayrıca, temizlemesi de çok kolay. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Cemal Paşa

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
13 Şub 2023
50
1,592
83

İtibar Puanı:

1) "Muhteşem bir koltuk takımı! Kumaşı çok kaliteli ve rahat. Üstelik tasarımı da harika. Hem modern hem de klasik tarzı bir arada sunuyor. Kesinlikle tavsiye ederim!"

2) "Sanvito koltuk takımını 1 yıldır kullanıyorum ve çok memnunum. Oturma yeri çok geniş ve rahat. Misafirlerim de çok beğeniyor. Fiyat performans açısından da çok iyi."

3) "Renk seçeneği çok geniş olan bu koltuk takımını seçmemizdeki en büyük etken tasarımı oldu. Sonuçta evimize dekoratif bir hava katmış oldu. Ancak oturma yerlerinin sertliği biraz rahatsız edici olabiliyor."

4) "Kumaşı çok kaliteli ve solma, yıpranma yapmıyor. Ancak oturma yeri biraz dar kalıyor. Ayrıca fiyatı da biraz yüksek."

5) "Sanvito koltuk takımını yeni aldım ve gerçekten çok memnun kaldım. Hem şık hem de rahat. Üstelik montajı da çok kolay yapılabiliyor."

Berk

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Şub 2023
48
1,984
83

İtibar Puanı:

1. Ben bu koltuk takımını alalı 2 ay oldu ve çok memnunum. Hem konforlu hem de şık bir tasarımı var.

2. Bellona Sanvito koltuk takımı gerçekten çok rahat. Üstelik renk seçenekleri de bir hayli geniş.

3. İki yıldır kullanıyorum ve hala ilk günkü gibi. Ayakları yüksek olduğu için temizliği de kolay.

4. Koltukların sırtı biraz daha dik, bu yüzden uzun süre oturduğunuzda beliniz yorulsa da genel yapısından şikayetçi değilim.

5. Fiyat performans açısından oldukça başarılı bir koltuk takımı. Benim gibi bütçesi kısıtlı olanların tercih edebileceği bir ürün.

6. Koltukların tamamı olarak değil, sadece 3lüsü ve 2lisi bu ürünü aldım. Kumaş kalitesi gayet iyi.

7. Takımı sorunsuz bir şekilde teslim ettiler. Düzgün bir şekilde kurulumunu yaptılar ve yıllardır süren bir müşterilik hikayesi başladı.

8. 5 yıllık bir koltuk takımım vardı ve artık yenileme zamanı gelmişti. Bellona Sanvito koltuk takımı tam da aradığım tarzda bir modeldi ve aldığımdan beri çok memnunum.

9. Koltukların oturma yeri biraz sert, ama zamanla yumuşadılar. Şimdi tam istediğim gibi konforlu ve rahat.

10. Hem salonumun dekorasyonuna uygun hem de kaliteli bir koltuk takımı arıyordum. Bellona Sanvito modeli tam da istediğim gibi çıktı ve çok memnun kaldım.

sweetgirl

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
12 Ara 2019
39
12,777
83

İtibar Puanı:

İşte Bellona Sanvito koltuk takımı hakkında bazı müşteri yorumları:

- Koltuk takımı göründüğü gibi şık ve modern, oturma konforu da oldukça iyi.
- Ürün kalitesi çok iyi, dikişleri, süngerleri ve malzeme kalitesi gerçekten beklentilerimizi karşıladı.
- Renkleri gerçekten güzel ve kumaşı oldukça yumuşak, daha rahat ve rahat hissettiriyor.
- Fiyatının uygun olmasına rağmen, kaliteli ve uzun ömürlü olduğunu düşünüyorum.
- Kolları ve sırtı yeterince yüksek, bu da sağlam bir destek sunuyor.
- Ürünün teslimatı oldukça hızlıydı ve teslimat personeli de son derece profesyonel ve kibardı.

Genel olarak, Bellona Sanvito koltuk takımı müşteriler tarafından oldukça beğeniliyor. Kalitesi, konforu ve uygun fiyatı nedeniyle tavsiye ediliyor. Ancak, bazı müşteriler kumaşın hemen leke yapabilmesinden şikayet etmişlerdir. Bu nedenle, takımı satın almadan önce malzeme hakkında daha fazla araştırma yapmanız önerilir.

Aksaray

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Ara 2019
8
1,039
78
Aksaray

İtibar Puanı:

1. Ben bu koltuk takımını 1 yıldan fazla süredir kullanıyorum. Oldukça rahat ve dayanıklı bir ürün. Kalite olarak da beklediğimden çok daha iyiydi.

2. Bellona Sanvito koltuk takımı gerçekten çok şık bir tasarıma sahip. İçinde bulundurduğu sırt minderleri ile tam bir rahatlık veriyor. Yalnız koltukların biraz daha büyük olması kullanım açısından daha iyi olabilir.

3. Bu koltuk takımını birkaç ay önce aldım ve gerçekten memnunum. Koltukların kalitesi çok iyi ve oldukça rahatlar. Ayrıca, koltukların boyutları da evime çok uygun.

4. Bellona Sanvito koltuk takımı, evimizin oturma odasına çok uygun duruyor. Tasarımı çok şık ve modern. Koltukların minderleri gayet rahat, ancak deri kısmı malzeme olarak biraz daha kaliteli olabilirdi.

5. Koltukların rengi ve tasarımı gerçekten çok güzel. Ayrıca, minderleri oldukça rahat. Ancak, koltukların oturma yeri biraz daha büyük olabilirdi. Overall olarak, memnunum.

Yarkın

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Mar 2023
38
1,165
83

İtibar Puanı:

Mobilya yorumlarına baktığımızda Bellona Sanvito Koltuk Takımı, oldukça şık ve konforlu bir koltuk takımı olduğu yönünde övgü alıyor. Kullanıcılar aldıkları ürünün kalitesinden ve dayanıklılığından memnun kaldıklarını belirtiyorlar. Ayrıca takımın ergonomik yapısı sayesinde uzun süre oturmanın da çok rahat olduğu ifade ediliyor. Koltukların sunduğu sırt desteği ve çevresinde yer alan yastıklar, kullanıcılara rahat bir oturma deneyimi sunuyor. Genel olarak kullanıcılar Bellona Sanvito Koltuk Takımı’nın estetik görünümü ve sağlam yapısı sayesinde oldukça memnun kaldıklarını belirtiyorlar.

Ecer

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Mar 2023
141
4,171
93

İtibar Puanı:

Bellona Sanvito Koltuk Takımı hakkında yapılan mobilya yorumları oldukça olumlu. Sanvito koltuk takımı, modern tarzı, şık görünümü ve kaliteli malzeme kullanımı ile dikkat çekiyor. Takımın kullanılan kumaşlarının kalitesi sayesinde uzun ömürlü ve dayanıklı olduğu söyleniyor.

Sanvito koltuk takımı, evin her bölümünde rahatlıkla kullanılabilecek bir ürün. Herhangi bir dekorasyon tarzına uyumlu olan bu ürün, evlerin atmosferini değiştirecek.

Takımın ergonomik yapısı, sırt ve bel desteği sağladığı için kullanıcıları memnun ediyor. Kol dayama yerleri de rahat bir kullanım sunarak, konforlu bir oturma deneyimi sunuyor.

Sanvito koltuk takımı, değişik renk seçenekleri ile sunuluyor. Bu sayede herkesin tarzına uygun bir koltuk takımı seçmesi mümkün.

Sonuç olarak Bellona Sanvito Koltuk Takımı, kalitesi ve modern tasarımı ile dikkat çeken bir mobilya ürünüdür. Aldığı olumlu yorumlar da bu ürünün popülerliğini kanıtlıyor. Konforlu bir oturma deneyimi sunan bu koltuk takımı, evinizin görünümünü değiştirecek bir ürün olarak değerlendirilebilir.

CharlesZerie

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
21 Mar 2021
11
1,021
78

İtibar Puanı:

Bellona Sanvito Koltuk Takımı, son zamanların en popüler mobilya ürünlerinden biri haline geldi. Bu şık, modern tasarımlı koltuk takımı, evlerde rahatlık ve stil arayanlar için mükemmel bir seçenek.

Bellona Sanvito Koltuk Takımı, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve dayanıklıdır. Deri görünümüne sahip olan koltuk takımı, estetik bir görünüm sunarken aynı zamanda günlük kullanıma da uygun bir seçenek sunar.

Estetik bir dokunuş ile tasarlanmış koltuk takımı, herhangi bir evin dekoruna uyum sağlamak için geniş renk seçenekleri sunar. Hem modern hem de klasik evlerde kullanılabilecek uygun bir seçenektir. Aynı zamanda, geniş oturma alanı ve koltukların rahatlığı, aile ve arkadaşlarla keyifli anlar geçirmek için ideal bir seçenektir.

Bellona Sanvito Koltuk Takımı, mobilyalarını yenilemek isteyenler için mükemmel bir tercih olabilir. Hem estetik hem de kullanışlı bir seçenek olması, müşterilerin memnuniyetini arttırır. Eğer siz de evinize şık ve modern dokunuşlar katmak istiyorsanız, Bellona Sanvito Koltuk Takımı sizin için ideal bir seçenek olabilir.

HenryEvink

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
26 Tem 2022
29
840
78

İtibar Puanı:

Bellona Sanvito Koltuk Takımı, modern ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Koltukların rahatlığı ve kumaşın kalitesi oldukça iyi. Sırt minderlerinin ayarlanabilir olması da kullanım açısından avantajlı. Geniş bir oturma alanına sahip olan koltuklar, misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. Yalnızca oturma alanı olarak değil, aynı zamanda yemek yeme alanı olarak da kullanabileceğiniz kanepe sehpası, oldukça pratik ve kullanışlı. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan Bellona Sanvito Koltuk Takımı, uzun yıllar kullanılabileceği gibi, estetik ve uygun fiyatıyla da beğeni topluyor.