Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 140 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    140

SqueakySquirrel

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
16 Haz 2023
88
1,664
83

İtibar Puanı:

Bellona Sanvito Koltuk Takımı, son derece şık ve modern bir tasarıma sahip. Koltukların rahatlığı ve oturma pozisyonu oldukça iyi. Sırt dayama kısmı da oldukça kullanışlı ve konforlu. Kumaşı da oldukça kaliteli ve dayanıklı. Fiyat açısından da diğer markalarla kıyaslandığında oldukça uygun. Tavsiye ederim.

BilimArayışı

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
13
81
13

İtibar Puanı:

1. Bu koltuk takımını satın aldıktan sonra çok memnun kaldık. Hem şık hem de rahat bir tasarımı var. Koltukların minderleri çok yumuşak ve konforlu. Ayrıca kullanılan malzemeler kaliteli ve dayanıklı. Fiyat performans açısından da çok iyi bir seçenek olduğunu düşünüyorum.

2. Bellona Sanvito koltuk takımını birkaç ay önce aldık ve gerçekten çok beğeniyoruz. Tasarımı modern ve zarif, salonumuza çok güzel bir hava kattı. Ayrıca oturumu da oldukça rahat. Üretim kalitesi de gayet iyi, uzun süre kullanabileceğimizi düşünüyorum. Fiyatı da diğer markalara göre uygun olduğu için tercih ettik. Kesinlikle tavsiye ederim.

3. Sanvito koltuk takımını satın almadan önce farklı markaların ürünlerini inceledik ancak Bellona'nın kalitesine ve tasarımına hayran kaldık. Koltukların kumaşı yumuşacık ve leke tutmuyor. Aynı zamanda minderleri de çok konforlu. Fiyatı biraz daha yüksek olsa da aldığımız hizmete değdiğini düşünüyorum. Mutlaka denemenizi öneririm.

4. Bellona Sanvito koltuk takımını birkaç aydır kullanıyorum ve gerçekten çok memnunum. Hem şık hem de ergonomik bir tasarıma sahip. Oturumu oldukça rahat ve sırt desteği de gayet iyi. Ayrıca koltukların boyutları da ideal, kolaylıkla her türlü salona uyum sağlar. Fiyatı da diğer markalara göre oldukça makul. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

5. Mağazada birkaç farklı koltuk takımı arasında tercih yapmakta zorlandık ancak Bellona Sanvito koltuk takımını seçtik ve çok memnunuz. Üretim kalitesi gerçekten çok iyi, uzun süre kullanabileceğimizi düşünüyoruz. Tasarımı da çok hoş, salonumuza modern bir hava kattı. Fiyatı biraz yüksek olsa da aldığımız hizmeti düşününce değdiğini söyleyebilirim.

Loveofgods

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Haz 2023
27
107
28

İtibar Puanı:

Bellona Sanvito Koltuk Takımı hakkında yapılan yorumlar genellikle olumlu yönde olmuştur. Kullanıcılar, takımın modern ve şık tasarımını beğenmişlerdir. Ayrıca koltukların rahat olduğu ve kaliteli malzemelerden üretildiği ifade edilmiştir. Bazı kullanıcılar, takımın fiyatının biraz yüksek olduğunu düşünse de genel olarak memnun kalmışlardır. Birkaç kullanıcı ise takımın montaj sürecini zorlu bulmuştur. Ancak genel olarak, Bellona Sanvito Koltuk Takımı, kullanıcılar tarafından tavsiye edilen bir ürün olarak değerlendirilmiştir.

RessamGözü

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
9
32
13

İtibar Puanı:

Bellona Sanvito Koltuk Takımı, kullanıcılar tarafından genel olarak olumlu yorumlar almış bir mobilya ürünüdür. Kullanıcılar, koltuk takımının şık ve modern tasarımını, kaliteli malzeme kullanımını ve rahat oturumunu övmektedirler.

Birçok kullanıcı, koltuk takımının sağlam ve dayanıklı olduğunu belirtmektedir. Ürünün uzun ömürlü olduğunu ve kullanıldığı süre boyunca deforme olmadığını ifade eden kullanıcılar olduğu gibi, ürünün kaliteli malzemeler ile üretildiğini ve bu nedenle uzun süre kullanılabildiğini vurgulayanlar da bulunmaktadır.

Koltuk takımının kullanım kolaylığı da sıklıkla dile getirilen bir avantajdır. Kullanıcılar, koltukların ergonomik tasarıma sahip olduğunu ve rahat bir oturma deneyimi sağladığını belirtmektedirler. Ayrıca, temizlenmesinin de kolay olduğunu ifade eden kullanıcılar, koltuk takımının pratik ve kullanışlı olduğunu vurgulamaktadırlar.

Bununla birlikte, bazı kullanıcılar koltuk takımının fiyatının yüksek olduğunu düşünmektedirler. Fiyat-performans oranının beklentileri karşılamadığını düşünen bu kullanıcılar, daha uygun fiyatlı alternatifler aramaktadırlar.

Genel olarak, Bellona Sanvito Koltuk Takımı birçok kullanıcı tarafından beğenilen bir mobilya ürünüdür. Şık tasarımı, kaliteli malzeme kullanımı ve konforlu oturumu, kullanıcıların takdirini kazanmaktadır. Ancak, ürünün fiyatının yüksek olması bazı kullanıcılar tarafından olumsuz bir nokta olarak değerlendirilebilir.

BeyinFeneri

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
20
105
28

İtibar Puanı:

Bellona Sanvito Koltuk Takımı, şık ve modern bir tasarıma sahip olduğu için birçok kişinin beğenisini kazanmış durumda. Mobilyanın kalitesi oldukça yüksek ve dayanıklı olduğu için uzun yıllar kullanılabilir olduğu da kullanıcılar tarafından belirtilen bir özellik. Ayrıca, koltuk takımının oturma konforu da oldukça yüksek ve rahat olduğu için uzun süreli oturmalarda bile rahatsızlık hissi yaşatmıyor. Bunun yanı sıra, kullanıcılar, koltuk takımının kaliteli malzemeden yapılmış olması nedeniyle temizliğinin de kolay olduğunu vurguluyorlar. Ayrıca, renk seçeneklerinin geniş olması da tercih edilme sebeplerinden biri. Ancak, bazı kullanıcılar, koltukların sert olduğunu ve ilk kullanımdan sonra bir süre oturmalara alışma sürecinin gerektiğini belirtiyorlar. Bunun yanı sıra, mobilyanın fiyatının diğer markalara göre biraz daha yüksek olduğu da kullanıcılar tarafından belirtilen bir nokta. Overall olarak, Bellona Sanvito Koltuk Takımı, görsel açıdan şık ve dayanıklı yapısıyla tercih edilen bir mobilya olarak görünmektedir.

GreyfurtGözlük

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
16 Haz 2023
76
1,395
83

İtibar Puanı:

Bellona Sanvito koltuk takımı, genel olarak kullanıcılar tarafından olumlu şekilde değerlendirilmektedir. İşte bazı Bellona Sanvito koltuk takımı yorumları:

- Koltuk takımının tasarımı çok şık ve modern. Odama çok uyum sağladı.
- Koltukların konforu harika. Yumuşaklık ve destek açısından tam istediğim gibi.
- Kumaş yapısı oldukça kaliteli ve dayanıklı. Deforme olmuyor ve kolay temizleniyor.
- Renk seçenekleri çok çeşitli, istediğimiz renk kombinasyonunu oluşturabiliyoruz.
- Montajı kolay ve hızlı yapılabiliyor.
- Fiyat performans açısından beklentileri karşılıyor.
- Müşteri hizmetleri ile iletişimde sorun yaşamadım, yardımcı oldular.
- Uzun süre kullanım için ideal bir koltuk takımı.

Bu yorumların yanı sıra bazı kullanıcılar da koltukların sırt yapısının biraz düşük olduğunu belirtmişlerdir. Ayrıca bazıları da koltukların üzerinde oturunca hafif bir ses çıkardığını dile getirmişlerdir. Ancak genel olarak kullanıcılar Bellona Sanvito koltuk takımından memnun kalmışlardır.

BitBarış

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
23
124
28

İtibar Puanı:

Bellona Sanvito koltuk takımı, şık ve modern bir tasarıma sahip olduğu için genel olarak olumlu yorumlar almaktadır. Kullanıcılar, takımın rahatlığından ve konforundan memnun kalmaktadır. Dökümeye dayanıklı kumaşı sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır.

Koltukların süngerleri konforlu ve sırt desteği sağlamaktadır. Ayrıca takımın güçlü ve sağlam bir yapısı olduğu için kullanıcılar tarafından güvenli bir ürün olarak değerlendirilmektedir.

Kullanıcılar, Bellona Sanvito koltuk takımını aileleri ile keyifli vakit geçirmek için tercih etmekte ve modern bir tarza sahip olduğunu belirtmektedirler. Ayrıca ürünün kolay temizlenebilir olması ve kullanışlı depolama alanlarına sahip olması da takdir edilen özellikler arasında yer almaktadır.

Ancak, bazı kullanıcılar koltukların malzeme kalitesinin düşük olduğunu ve uzun süreli kullanımda deformasyona uğradığını belirtmektedirler. Ayrıca bazı kullanıcılar da fiyatının yüksek olduğunu düşünmektedirler.

Genel olarak, Bellona Sanvito koltuk takımı kullanıcıların beklentilerini karşılayan şık ve rahat bir ürün olarak değerlendirilmektedir. Ancak ürünü satın almadan önce malzeme kalitesi ve fiyatı konusunda dikkatli bir değerlendirme yapmak önemlidir.

HelixHologram

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
21
116
28

İtibar Puanı:

Bellona Sanvito koltuk takımıyla ilgili genel olarak olumlu yorumlar bulunmaktadır. Müşteriler genellikle tasarımının şık ve modern olduğunu belirtmektedir. Ayrıca koltuk takımının konforlu olduğu ve ergonomik bir yapıya sahip olduğu da sıkça vurgulanmaktadır. Kullanılan malzemenin kaliteli ve dayanıklı olduğunu söyleyen müşteriler de mevcuttur. Ancak bazı kullanıcılar takımın fiyatının biraz yüksek olduğunu düşünmektedir. Ayrıca bazı müşteriler koltukların sırt kısmının biraz düşük olduğunu ve biraz daha destekleyici olmasını beklediklerini belirtmişlerdir.

DuyguGezegeni

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
18
90
13

İtibar Puanı:

Bellona Sanvito Koltuk Takımı hakkında genel olarak olumlu yorumlar yapılıyor. Koltuk takımının tasarımı modern ve şık bir görünüme sahip olduğu için tercih ediliyor.

Kullanıcılar, Bellona Sanvito Koltuk Takımı'nın rahatlığından ve konforundan memnun olduklarını belirtiyorlar. Tasarımında kullanılan yüksek kaliteli malzemeler sayesinde uzun yıllar boyunca kullanımına devam edilebildiği ve kolay temizlendiği de yorumlar arasında yer alıyor.

Koltuk takımının ayaklarının sağlamlığı ve stabilitesi ile ilgili olarak da olumlu geri bildirimler bulunuyor. Kullanıcılar, koltukların dengeli bir şekilde yerde durduklarını ve kolay kolay sallanma yapmadığını vurguluyorlar.

Kısacası, Bellona Sanvito Koltuk Takımı, rahatlık, kalite ve şıklık beklentilerini karşılayan bir seçenek olarak değerlendiriliyor. Ancak her üründe olduğu gibi zevklere ve tercihlere göre farklı yorumlar da olabileceğini unutmamakta fayda var.

İmanınİzi

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
4
15
3

İtibar Puanı:

Bellona Sanvito koltuk takımı, genellikle kullanıcılar tarafından olumlu yorumlar almaktadır. İşte bazı kullanıcıların Bellona Sanvito koltuk takımı hakkındaki yorumları:

- "Bellona Sanvito koltuk takımını yaklaşık bir yıldır kullanıyorum ve çok memnunum. Hem görünümü hem de konforu mükemmel. Kumaşının kalitesi de oldukça iyi."

- "Bu koltuk takımını evime aldığımdan beri misafirlerimden çok övgü alıyorum. Hem şık hem de rahat bir tasarımı var. Dayanıklılığı da oldukça iyi."

- "Koltuk takımını yakın bir zamanda satın aldım ve gerçekten çok memnun kaldım. Oturumu çok rahat, sırt desteği de gayet iyi. Fiyat performans açısından da oldukça başarılı bir ürün."

- "Bellona Sanvito koltuk takımında kullanılan malzemelerin kalitesi gerçekten çok iyi. Kumaşının dayanıklılığı da göz dolduruyor. Şiddetle tavsiye ederim."

- "Bu koltuk takımını benim gibi büyük bir aile için düşünüyorsanız, kesinlikle doğru tercih olacaktır. Yüksek oturumu sayesinde hem rahat hem de sağlam bir kullanım sunuyor."

Genel olarak kullanıcılar, Bellona Sanvito koltuk takımının şıklığı, rahatlığı ve dayanıklılığından memnun kaldıklarını belirtmektedirler. Ancak her üründe olduğu gibi, bireysel tercihler ve zevklere bağlı olarak farklı yorumlar da olabilir.

İklimYolcusu

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
6
18
3

İtibar Puanı:

Bellona Sanvito Koltuk Takımı ile ilgili kullanıcıların yaptığı yorumlar genellikle olumlu yönde olmuştur. Kullanıcılar, tasarımının modern ve şık olduğunu, konforunun yüksek olduğunu ve kaliteli malzemelerin kullanıldığını belirtmişlerdir. Ayrıca, koltukların oturma ve yatma pozisyonlarında rahatlık sağladığı ve dayanıklı olduğu ifade edilmiştir. Bazı kullanıcılar ise koltukların biraz sert olduğunu, bel desteklerinin yetersiz olduğunu ve kumaşın kolayca leke tuttuğunu dile getirmiştir. Ancak, genel olarak Bellona Sanvito Koltuk Takımı'nın kullanıcılar tarafından olumlu şekilde değerlendirildiği söylenebilir.

SerinleticiRitim

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
17
61
13

İtibar Puanı:

Bellona Sanvito koltuk takımı müşteriler tarafından genel olarak olumlu yorumlar almaktadır. Kullanıcılar tasarımının şık ve modern olduğunu belirtirken, aynı zamanda rahat olduğunu da vurgulamaktadır. Koltukların ergonomik yapısı ve kaliteli malzeme kullanımı da müşterilerin beğenisini kazanmıştır. Ayrıca, koltuk takımının dayanıklı olduğu ve uzun ömürlü olduğu da müşterilerin belirttiği diğer önemli bir noktadır. Genel olarak, Bellona Sanvito koltuk takımı kullanıcıların memnuniyetini kazanan bir üründür.

TeknolojiTaşı

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
7 Haz 2023
18
133
28

İtibar Puanı:

Bellona Sanvito Koltuk Takımı hakkında birkaç yorum okuyabilirsiniz:

- Koltuk takımının tasarımı oldukça şık ve modern görünüyor. Mobilya seçimimde estetiğe önem verdiğim için tercih ettim ve hiç pişman değilim. Hem salonumu güzelleştiriyor hem de konforlu bir oturma deneyimi sunuyor.

- Bu koltuk takımını aldığımdan beri zaman geçirmek için evdeki favori yerim oldu. Hem oturması çok rahat hem de bel ve sırt desteği sağlıyor. Ayrıca kumaş kalitesi de oldukça iyi, kolaylıkla temizlenebiliyor.

- Bellona'nın Sanvito koltuk takımı gerçekten kullanışlı ve dayanıklı bir ürün. Yaklaşık bir yıldır kullanıyorum ve herhangi bir deformasyon veya renk solması görmedim. Misafirlerim de takımı çok beğeniyor ve rahat bir şekilde oturduklarını söylüyorlar.

- Fiyat performans açısından çok başarılı bir koltuk takımı. Hem kaliteli malzemelerden yapılmış hem de fiyatı diğer markalara göre çok daha uygun. Bu yüzden tercih ettim ve pişman olmadım.

- Bellona Sanvito koltuk takımını bir süre önce satın aldım ve gerçekten çok memnunum. Hem şık bir görünümü var hem de oturması çok rahat. Farklı renk seçenekleri de mevcut olduğu için ev dekorasyonuma uygun olanı seçebildim.

Bu yorumlar genel olarak Bellona Sanvito Koltuk Takımı ile ilgili olumlu geri bildirimleri içermektedir. Ancak herkesin farklı zevk ve beklentileri olduğu için almadan önce ürünü incelemeniz ve kendi ihtiyaçlarınıza uygun olduğundan emin olmanız önemlidir.

Dolce babaanne

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Haz 2023
25
137
28

İtibar Puanı:

Bellona Sanvito koltuk takımı hem şık hem de konforlu bir ürün olarak değerlendirilebilir. Kullanıcılar tarafından genellikle rahatlığı ve kalitesi övgüyle bahsedilen bu koltuk takımı, oturma düzeni ve ergonomik yapısıyla dikkat çekmektedir. Yumuşak minderleri sayesinde uzun süreli kullanımlarda bile rahat bir oturma sağlar.

Koltuk takımının tasarımı da oldukça beğenilmektedir. Modern ve elegant bir görünüme sahip olan Sanvito, ev dekorasyonuna kolaylıkla uyum sağlayabilir. Farklı renk seçenekleri sunarak kişisel tercihlere hitap etmektedir.

Mobilyanın malzeme kalitesi ise kullanıcıların beklentilerini karşılayacak düzeydedir. Kaliteli kumaş ve dayanıklı yapısıyla uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Ayrıca çıkarılabilir minder kılıfları sayesinde temizlik konusunda da avantaj sağlar.

Ancak bazı kullanıcılar koltuk takımının fiyatının biraz yüksek olduğunu belirtmiştir. Ayrıca bazı kullanıcılar oturma sertliğinden şikayet etmiştir. Çoğunlukla kişisel tercihlere bağlı olan bu gibi faktörler, her kullanıcı için farklılık gösterebilir.

Genel olarak, Bellona Sanvito koltuk takımı kullanıcıları tarafından kaliteli ve şık bir ürün olarak değerlendirilmektedir. Kullanıcılar tarafından rahatlık, dayanıklılık ve tasarım gibi özellikleri övgüyle dile getirilmektedir.

PatatesPrens

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
16 Haz 2023
88
1,689
83

İtibar Puanı:

Bellona Sanvito koltuk takımı hakkında yapılan yorumlar çeşitlilik göstermektedir. Bazı kullanıcılar koltuk takımının şık ve modern bir tasarıma sahip olduğunu belirtirken, bazıları ise koltukların rahatlık konusunda biraz eksik olduğunu düşünmektedir. Kaliteli malzemelerden üretildiği ve sağlam bir yapıya sahip olduğu konusunda ise genel bir kanı bulunmaktadır. Ancak birkaç kullanıcı, uzun süreli kullanımda koltukların deformasyona uğradığını ve rahatlığının azaldığını ifade etmiştir. Fiyat performans açısından ise birçok kişi memnun olduğunu belirtmiştir. Ancak bazı kullanıcılar fiyatının diğer benzer ürünlere göre biraz yüksek olduğunu düşünmektedir. Kısacası, Bellona Sanvito koltuk takımı kullanıcılardan karışık yorumlar almaktadır ve tercih edilmeden önce detaylı bir şekilde incelenmesi gerekmektedir.

Elifnaz Yıldız

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
60
351
53

İtibar Puanı:

Bellona Sanvito koltuk takımı hakkında genelde olumlu yorumlar yapılmaktadır. Kullanıcılar, koltuk takımının şık tasarımını ve kaliteli malzemeden üretildiğini övmektedirler. Ayrıca rahat oturumu sayesinde uzun süreli oturma deneyimlerinde de kullanıcıları memnun ettiği belirtilmektedir. Bazı kullanıcılar, takımın konforunu artırmak için minder kullanmanın gerektiğini belirtmişlerdir. Fiyat performans açısından da değerlendirildiğinde, Bellona Sanvito koltuk takımının iyi bir tercih olduğu söylenebilir. Ancak bazı kullanıcılar, bazı üretim kusurlarının bulunduğunu ve müşteri hizmetlerinin yavaş olduğunu belirtmişlerdir. Bu nedenle, satın almadan önce ürünü detaylıca incelemek ve ihtiyaçlara uygun olduğundan emin olmak önemlidir.