Sorun Cevaplayalım

Merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

+90 322 613 45 45

Talha 

Talha Kerem Yılmaz
Moderator
23 Haz 2019
700
133,101
93
Cologne/Adana

İtibar Puanı:

Banyo Lavabo Modelleri
Banyo lavabo modelleri ile ilgili evimizin dekorasyonuna katkıda bulunabileceğimiz banyo ve lavabolar evini yenilemek isteyenlerin ilk başlaması gerektiği yerlerden biridir. Çünkü bu mekanların yenilenmesi hem daha zor hem de daha çok zaman alacağından evin fazla kirlenmemesi için ilk olarak buralardan başlanmalıdır. Bu yüzden Banyo Lavabo modeli uzun süreli kullanabileceğiniz ve tekrar değiştirme ihtiyacı duymayacağınız malzeme olarak sağlam ve hoşunuza giden bir tasarıma sahip olmalı model.

Banyolar sadece ihtiyaçlarımızı karşılayan bir mekan değil hem zevklerimize hem de tercihlerimizi ön plana çıkaran mekanlar olmaya başladı. Banyonun en önemli eşyalarından biride şüphesiz ki lavabolardır ondan dolayı son zamanlarda desenli lavabolar, üzerine özel olarak işlenmiş taşlar ve farklı farklı desenlere sahip çok şık modeller ortaya çıkıyor.

Banyo Lavabo Modelleri
Evimizde bir değişim yapmadan önce uzun bir süre üzerine düşünülmeli ve plan yapılmalıdır çünkü geri dönüşü hem zor hem de çok maliyetli olabilir. Özelliklede son zamanlarda lavabolarda kullanışlılık ve şıklığa çok önem verilmektedir onun için hem sizin için daha işlevsel olanı hem de tarzınıza uygun modeller seçmelisiniz.

Sizlere ilham olması için birkaç lavabo modelleri derledik. Geri dönüşlerinizi bekliyoruz :D

283

284

285

286

287

288

289

290

trend_lavabo.png
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Geri
Üst Alt