Ankastre Set Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar

İrem Aygün

Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
Kayıtlı Kullanıcı
29 Eyl 2019
83
27,452
83

İtibar Puanı:

Paylaşım için teşekkürler oldukça faydalı bilgiler olduğunu düşünüyorum. Her genç kız veya her kadın mutlaka bir gün bir ankastre SET alacak o sebepten dolayı bence herkesin bu yazıyı okuması gerekiyor bu yazıyı bize hazırlayan veya okumamızı sağlayan herkese çok teşekkürler ediyorum kendinize çok iyi bakın görüşmek dileğiyle:)

BENAN

Kaplumbağaya dikkat et...
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
259
95,158
93
İstanbul

İtibar Puanı:

Paylaşım için teşekkürler oldukça faydalı bilgiler olduğunu düşünüyorum. Her genç kız veya her kadın mutlaka bir gün bir ankastre SET alacak o sebepten dolayı bence herkesin bu yazıyı okuması gerekiyor bu yazıyı bize hazırlayan veya okumamızı sağlayan herkese çok teşekkürler ediyorum kendinize çok iyi bakın görüşmek dileğiyle:)
mükemmel:D

IkinciCansu

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
21 Tem 2019
135
40,085
93
İstanbul

İtibar Puanı:

Genllikle zaten hazır ev satın alıyorsanız eğer evin içinde çokta kaliteli olmayan bir ankastre seti oluyor evde ama en son şimdiki evimdeki ankastre setini sattım üzerine 2000TL koyarak çok kaliteli ve güzel bir ankastre seti aldım :) Şuan için gayet memnunum :D
Bizde yeni evimiz için ankastre seti aldık markası simfer ama baya üst kalitede olan bir modelini aldık yani tasarımsal olarak davlumbazına hayran kaldım :D

FerideSancaktar

Tatlişkom
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
25 Tem 2019
340
112,294
93

İtibar Puanı:

Geri
Üst Alt