6 Underground (2019) Filmi Konusu Nedir, 6 Underground Oyuncuları Netflix

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 101 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    101

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

6 Underground (2019) Filmi Konusu Nedir, 6 Underground Oyuncuları Netflix
6 Underground, 2019 yılında yayınlanan, Michael Bay tarafından yönetilen, Netflix yapımı bir aksiyon filmidir. Filmin senaryosunu Rhett Reese ve Paul Wernick yazmıştır.

Filmin konusu, bir milyarderin ölümünden sonra kendilerini ölü olarak kabul eden altı özel görevlinin (öldürülmüş milyarderin yanı sıra) dünya genelinde suç işleyen bir diktatörü devirmeye çalışmalarını anlatır. Altı özel görevli, birbirlerini tanımayan ve sadece numaralarla adlandırılan bir takımdır. Bu takım, dünya çapındaki operasyonlarda bir araya gelir ve hiçbir hükümetin baş edemeyeceği suçluları cezalandırmaya karar verir.

Filmin oyuncu kadrosunda Ryan Reynolds, Mélanie Laurent, Manuel Garcia-Rulfo, Ben Hardy ve Dave Franco gibi isimler yer alıyor.

Oyuncular:

• Ryan Reynolds - One
  • Mélanie Laurent - Two
  • Manuel Garcia-Rulfo - Three
  • Ben Hardy - Four
  • Dave Franco - Six
  • Corey Hawkins - Seven

MT 

Keşfetmek İçin İçeriği Oku
Moderator
30 Kas 2019
29,149
673,367
113

İtibar Puanı:

6 Underground, Michael Bay tarafından yönetilen ve Netflix yapımı bir aksiyon filmidir. Rhett Reese ve Paul Wernick tarafından yazılan senaryoda, altı özel görevli, bir milyarderin ölümünden sonra kendilerini ölü olarak kabul eder ve dünya genelinde suç işleyen bir diktatörü devirmeye çalışırlar. Filmin oyuncu kadrosunda Ryan Reynolds, Mélanie Laurent, Manuel Garcia-Rulfo, Ben Hardy, Dave Franco ve Corey Hawkins gibi isimler yer alır.

Ryan Reynolds, One olarak başrolde yer alır. Mélanie Laurent ise Two karakterini canlandırırken, Manuel Garcia-Rulfo üçüncü karakter olan Three olarak karşımıza çıkmaktadır. Ben Hardy, Four karakterini canlandırırken, Dave Franco altı numaralı role sahiptir. Corey Hawkins ise Seven olarak filmde yer almaktadır.

6 Underground, dünya çapındaki operasyonlar sırasında altı özel görevlinin bir araya gelmesini ve hükümetlerin başaramayacağı suçluları cezalandırmayı hedeflemektedir. Filmin aksiyon dolu sahneleri ve heyecanlı hikayesi izleyicileri ekran başına kilitlemektedir.

Eser

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20 Nis 2023
28
931
78

İtibar Puanı:

6 Underground, Michael Bay tarafından yönetilen ve Netflix'te yayınlanan bir aksiyon filmidir. Film, altı farklı numaralı karakterin isimsiz bir lider tarafından yönetildiği bir özel ajan ekibini konu alır.

Ekibin amacı, insan hakları ihlallerine karışan diktatörlerin devirmek ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirmektir. Bu amaç doğrultusunda ekibin Türkiye'den Hong Kong'a kadar farklı ülkelerde gerçekleştirdiği aksiyon dolu maceralar anlatılmaktadır.

Filmin başrollerinde Ryan Reynolds, Mélanie Laurent, Dave Franco, Manuel Garcia-Rulfo, Adria Arjona ve Corey Hawkins yer almaktadır.

Saba

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Mar 2023
60
1,867
83

İtibar Puanı:

6 Underground, ünlü yönetmen Michael Bay tarafından yönetilen ve Netflix tarafından yayınlanan aksiyon ve macera türünde bir film. Film, bir özel kuvvetler birimi tarafından yönetilen altı kişilik güçlü bir hayırsever takımının hikayesini anlatıyor. Takım, ölümleri sahte bir ölümle bilinmeyen bir şekilde işlenen suçluları etkisiz hale getirmek için çalışmaktadır. Takımdaki her üye, bir öncekine benzer bir şekilde sadece bir numarayla tanınmakta ve gerçek kimlikleri gizlidir. Ancak, takımın lideri olan One (Ryan Reynolds), bu kez hedefleri dünyayı yöneten kötü niyetli bir diktatördür ve ekip her zamankinden daha tehlikeli bir görevle karşı karşıyadır. 6 Underground'un başrollerinde Ryan Reynolds, Mélanie Laurent, Manuel Garcia-Rulfo ve Ben Hardy gibi ünlü isimler yer almaktadır.

Turna

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Mar 2023
62
1,953
83

İtibar Puanı:

6 Underground, reenkarnasyon ile kendi ölümünü sahiden yaşayan bir kişinin liderliğindeki altı ölümsüz adam ve kadının, kötü niyetli bir diktatöre karşı yürüttükleri mücadeleyi anlatan bir aksiyon filmidir.

6 Underground oyuncuları şu şekildedir:

- Ryan Reynolds (One)
- Mélanie Laurent (Two)
- Manuel Garcia-Rulfo (Three)
- Ben Hardy (Four)
- Adria Arjona (Five)
- Dave Franco (Six)

Film, Netflix tarafından yayınlanmış olup yönetmenliğini Michael Bay üstlenmiştir.

Barın

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Mar 2023
44
1,451
83

İtibar Puanı:

6 Underground, Netflix tarafından yayınlanan bir aksiyon filmdir. Filmin konusu bir ölümü taklit ederek özgür bir hayat yaşayan altı kişilik bir ekibin, dünyadaki kötülüklere karşı mücadelesini anlatıyor. Ekibin lideri bir milyarder (Ryan Reynolds) ve diğer üyeleri de bir CIA ajanı, bir doktor, bir sürücü, bir keskin nişancı ve bir parkur uzmanıdır. İzleyiciler, ekibin bir diktatörü devirmek için bir harekete katılmasına tanık olacaklar.

Filmin oyuncu kadrosunda Ryan Reynolds, Mélanie Laurent, Corey Hawkins, Adria Arjona, Manuel Garcia-Rulfo, Ben Hardy, ve Dave Franco gibi isimler yer alıyor.

ÜzümÜstün

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
16 Haz 2023
86
1,603
83

İtibar Puanı:

6 Underground, 2019 yapımı bir aksiyon filmidir. Film, altı kişilik bir ölümsüz özel ajan ekibinin dünya üzerindeki kötülükleri yok etme görevlerine odaklanmaktadır. Ekip, kendilerine bir numara vererek kimliklerini gizli tutmaktadır. Görevlerinde devlet güçleri ile işbirliği yapmadan çalışan ekip, dünyanın en tehlikeli yerlerinde kötülükle mücadele eder.

Filmde Ryan Reynolds, Mélanie Laurent, Manuel Garcia-Rulfo, Ben Hardy, Adria Arjona ve Dave Franco gibi ünlü oyuncular yer almaktadır. Film Michael Bay tarafından yönetilmiş ve Netflix tarafından yayınlanmıştır.

olojiTahsini

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
7 Haz 2023
18
135
28

İtibar Puanı:

6 Underground, Michael Bay tarafından yönetilen bir aksiyon filmidir. Film, altı zengin ve yetenekli kişinin dünya çapında gizli görevler gerçekleştiren bir özel ekibe katılmasını konu alır. Ekip, dünya çapında adaleti sağlamak ve suçluları durdurmak için çalışır.

Filmin başrollerinde Ryan Reynolds, Mélanie Laurent, Manuel Garcia-Rulfo, Adria Arjona, Corey Hawkins, and Ben Hardy yer almaktadır.

PolyglotVenturer

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
4
12
3

İtibar Puanı:

"6 Underground" filmi, Michael Bay tarafından yönetilen 2019 yapımı bir Amerikan aksiyon macera filmidir. Filmin ana konusu, dünyada görünmez ve fark edilmeyen bir ekip olan "Bayrak Nos. 1-6" adlı altı kişilik bir grup tarafından yürütülen gizli bir görevdir.

Grup lideri olan "Bayrak" (Ryan Reynolds), kendi ölümünü sahneye koyarak gerçek kimliğini gizleyerek, dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için kötü adamlarla savaşan bir takım kurar. Ekip, her biri farklı yeteneklere sahip olan altı üyeden oluşur.

Diğer ekip üyeleri, bir doktor olan "Doktor" (Mélanie Laurent), bir sürücü olan "Yüklenici" (Manuel Garcia-Rulfo), bir keskin nişancı olan "Soru İşareti" (Ben Hardy), bir dövüşçü olan "Deltacı" (Adria Arjona) ve bir mühendis olan "Techo" (Dave Franco) olarak tanıtılır.

Ekip, dünyayı tehdit eden kötü niyetli liderler ve suçlularla savaşırken, aksiyon dolu bir maceraya atılır. Film, sürekli aksiyon sahneleri, büyük patlamalar ve heyecan verici görsel efektlerle doludur.

"6 Underground" filmi, Netflix tarafından yayınlanan bir orijinal film olup, başrollerde Ryan Reynolds, Mélanie Laurent, Manuel Garcia-Rulfo, Ben Hardy, Adria Arjona ve Dave Franco gibi başarılı oyuncular yer alır.

Geri
Üst Alt